جوانب مثبت از بیمارستان ، Pagers ،

[ad_1]

بیشتر و بیشتر بیمارستان ها در حال حاضر استفاده از قدرت دستگاه های ارتباطی بی سیم به عنوان بخشی از خود را گسترده مدیریت بیمارستان سیستم به خصوص زمان و مدیریت امکانات. بیمارستان پیجر در حال حاضر استفاده می شود به عنوان وسیله اصلی ارتباطی بین کارکنان و اما مزایای شرکت در حال تمدید برای بیمار's خود و خانواده's استفاده کنید.

بیمارستان ها برخی از شلوغ ترین نهادهای ما باید در جامعه ما – مراقبت از بیماران و همچنین با توجه به شرایط اضطراری 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. نتیجه این می رود بدون گفت که وجود دارد نیاز به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می شود بسیار کارآمد در رسیدگی به بیماران خود را.

چرا پیجر?

پیجر یا پیجر بیمارستان به دقیق بوده است در 1950s و در حال استفاده می شود و سپس توسط شهر نیویورک پزشکان. در سایت صفحه بندی سیستم های طراحی شده بودند در درجه اول برای ارتباط بین کارکنان بیمارستان به خصوص زمانی مفید است که موارد اضطراری بوجود می آیند. تا کنون پیجر در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک روش برقراری ارتباط به انتظار بیماران زمانی که قرار ملاقات خود را با تمام مجموعه – به بیمار و خانواده او زمان کافی برای انجام تقریبا هر آنچه که آنها می خواهند مانند بازدید از کافه تریا نمازخانه و یا به سادگی فقط برای یک نفس از هوای تازه. این بیمار صفحه بندی سیستم اثبات شده برای بهبود بیمار جریان در بیمارستان ها و کلینیک.

برخی می گویند پیجر کنار گذاشته شده است توسط گوشی های موبایل, اما این است که به سختی یک واقعیت است. در برخی موارد پیجر کار حتی بهتر از گوشی های تلفن همراه به خصوص از آنجا که گوشی های تلفن همراه نیاز به ثبات پوشش شبکه قادر به دریافت و برقراری تماس و ارسال پیام است. در برخی موارد پوشش تلفن همراه ممکن است ضعیف به غیر موجود و یا در غیر این صورت ممنوع است با توجه به امکان تداخل با حساس تجهیزات پزشکی است. Pagers از سوی دیگر در عمل تراکم-شبکه های رایگان, در نتیجه پیام مطمئن برای تحویل زمان soonest ممکن.

چه هستند مزایای استفاده از با استفاده از مراقبت های بهداشتی پیجر?

گذشته از تحویل کارآمد از پیام های بهداشت و درمان, پیجر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود زمان انتظار بيماران ، انتظار در خط می تواند سنگین به خصوص برای بیماران, به عنوان ملی میانگین زمان انتظار در بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان است که بیش از 4 ساعت است. این وضعیت را می توان با استفاده از ارتباطات بی سیم دستگاه مانند مراقبت های بهداشتی متن فراخوان (pager). به طور مشابه, در انتظار در یک اتاق پر از بیماران باعث افزایش خطر سرایت و آن را به مراتب خطرناک تر است چرا که افراد بیمار هستند و بدیهی است که در معرض بیماری ها و این ممکن است باعث بدتر شدن بیمار's وضعیت. بیمارستان پیجر به طور موثر می تواند این خطر را کاهش دهد چرا که بیمار را فقط در داخل درمانگاه هنگامی که زمان قرار است به علت.

در یک کلام پیجر بیمارستان و بیمارستان در مراقبت از متن فراخوان (pager) ثابت موثر در حفظ ارتباط مستمر با بیماران در نتیجه به حداکثر رساندن استفاده از بیمارستان's امکانات در ارائه عالی مراقبت از بیمار و افزایش جریان بیمار در مراقبت های بهداشتی و امکانات.

[ad_2]