جشنواره مجازی رسانه‌های قزوین با موضوع کرونا برگزار می‌ شود

[ad_1]

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین:

قزوین- رئیس کمیته اطلاع رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین گفت: به منظور تجلیل از فعالان رسانه جشنواره مجازی رسانه‌های قزوین با موضوع کرونا اردیبهشت ماه در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حسین بی‌نیاز، در این اظهار داشت: همزمان با آغاز شیوع ویروس کرونا، اصحاب رسانه در استان با تهیه و ارسال ۷۶۰۰ مورد خبر و گزارش سهم قابل توجهی در خصوص اطلاع رسانی و پیشگیری و مقابله با این بیماری داشتند.

وی بیان کرد: با توجه به پایداری ویروس کرونا لازم است در ادامه این راه همچنان با تولید خبر و تهیه گزارش مردم را در پیشگیری و مقابله با این بیماری یاری کنیم و با روشنگری اطلاعات لازم را در اختیار شهروندان قرار دهیم.

بی نیاز گفت: در این شرایط برای تقدیر از اصحاب رسانه که فعالانه در این ایام در صحنه بودند لزوم برگزاری یک جشنواره از طریق فضای مجازی احساس می‌شد که تصمیم گرفته‌ایم آن را برگزار کنیم.

مدیر روابط عمومی استانداری قزوین یادآور شد: این جشنواره با همکاری روابط عمومی استانداری، سازمان بسیج رسانه، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری قزوین، خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: جشنواره فضای مجازی با عنوان کرونا در بخش‌های تیتر، خبر، گزارش، کلیپ، مصاحبه، عکس و اینفوگرافی برگزار شده و از برگزیدگان هم تجلیل می‌شود.

[ad_2]

Source link