جریان نیرومند قانون جذب

جریان نیرومند قانون جذب
بسیاری از مردم احساس می‌کنند، قربانی شرایط زندگی خود هستند. در هر جایگاهی که قرار دارید، آن را وضع فعلی خود تصور کنید و بدانید هرچه که باشد به وسیله خودتان و به کار گیری نیروی قانون جذب می‌تواند بهبود یابد.
واقعیت زندگی شما، نتیجه‌ی افکار و احساسات گذشته‌ی خودتان است. با این حال می‌توانید با آموزش قانون جذب، ‌آگاهی از قدرت آن و پرورش افکار خود در جهت تغییر اوضاع خود استفاده کنید.
هر کسی می‌تواند خودش را تغییر دهد و بر سرنوشت خود تسلط داشته باشد، این چیزی است که از هر ذهنی با افکار صحیح به دست خواهد آمد.
اگر می‌خواهید شرایط خوب برای خودتان ایجاد کنید، باید افکارتان را تغییر دهید. آنچه انتظار داریم غالباً اتفاق می‌افتد؛ زیرا انتظار، نیروی جذب کننده بسیار قدرتمندی است. علاقه، شما را به آن چه می‌خواهید وصل می‌کند و انتظار آن‌ها را به درون زندگی‌تان می‌کشاند. منتظر خواسته‌هایتان باشید نه چیزی را که نمی‌خواهید. همین الان فکر کنید؛ منتظر چی هستید؟
اکثر ما فکر می‌کنیم وضعیتی که در آن هستیم ثابت است و می‌گوییم: « من همینم.» اما شما همین نیستید، شما این بودید. وضعیت الان شما نتیجه افکار گذشته شماست نه هویت شما. اگر بگویید من همینم و خود را با وضعیت فعلی محدود کنید، خودتان را به تجربه بیشتر این شرایط محکوم می‌کنید.
از روش‌های مثبت تمرین برای تغییر دادن تصاویر ذهنی، این است که در پایان هر روز، قبل از خوابیدن در مورد وقایع آن روز فکر کنید و اگر رویدادی زیاد مثبت نبوده و برخلاف خواسته‌ی شما بوده؛ آن را دوباره در ذهن خود مرور کنید و جنبه‌ی مثبت آن را پیدا کنید. با این کار در واقع افکار منفی را از ذهن خود پاک و فرکانس مثبت و جدیدی را برای فردا آماده می‌کنید.
به این ترتیب، آگاهانه تصاویر ذهنی مثبت برای خود ساخته‌اید. این را بدانید که برای تغییر دادن تصاویر ذهنی هیچ وقت دیر نیست؛ از همین الان شروع کنید!

معجزه‌ی شکرگزاری و قدردانی
می‌دانید برای شروع، بهترین کاری که الان می‌توانید برای تغییر فرکانس افکارتان انجام بدهید، چیست؟ همین الان کاغذ و قلمی بردارید وهر نعمتی که در زندگی دارید، حتی کوچک‌ترین آن‌ها را، یادداشت کنید. باید به خاطر هرچیزی که فکر کردن به آن باعث می‌شود حتی چند ثانیه‌ای به خاطر داشتنش لبخند بزنید و با خودتان بگویید: «چه خوب که دارمش!» خدا را شاکر باشید و از بابت داشتنش ابراز خوشحالی کنید. حتی به خاطر جای پارکی که امروز به راحتی برای ماشین‌تان پیدا کردید، قدردان باشید.
این کار انرژی و افکارتان را تغییر می‌دهد. شاید قبل از انجام این کار بیشتر به آن چه ندارید یا مشکلات و ناراحتی‌هایتان توجه می‌کردید؛ با شروع شکرگزاری و قدردانی، مسیر افکارتان عوض می‌شود و به خاطر آن احساس رضایت و قدردانی بیشتری را تجربه می‌کنید و قانون جذب نعمت‌ها و برکات بیشتری به سمت شما روانه می‌کند.
اعجاز شکرگزاری در روابط هم قابل مشاهده است. وقتی به خاطر هر کار کوچکی که همسرتان انجام می‌دهد از او سپاس گزاری می‌کنید؛ علاوه بر این که شریک زندگی‌تان را خوشحال می‌کنید، باعث می‌شوید رابطه‌ی شما عمیق‌تر شود و شما نیز به هم نزدیک تر شوید و موارد مثبت بیشتری را جذب رابطه خود می‌کنید.
می‌توانید اطراف خود را نگاه کنید و بگویید: «من ماشینی که می‌خوام رو ندارم، همسر دلخواه و زندگی ایده آلم رو ندارم، سلامتی ندارم، خانه‌ی مناسب ندارم.» این حرف‌ها کافیست. با تمرکز بر نداشته‌هایتان به آن‌ها دست پیدا نمی‌کنید. به چیزهایی که دارید فکر کنید. مثلاً به خاطر چشمانی که برای خواندن دارید، یا لباسی که بر تن دارید، به خاطر فرزندتان یا هر چیز دیگری که اگر نبود آرزوی داشتنش را می‌کردید. به همه‌ی این‌ها فکر کنید و از صمیم قلب شکرگزار باشید. مطمئن باشید که به زودی چیزهایی را که ندارید هم به دست می‌آورید و شکرگزارشان خواهید بود.
افکار و احساسات حاصل از ناشکری، مثل حسادت، خشم، ناامیدی، نارضایتی و حس کمبود، همگی منفی هستند. قانون جذب نمی‌داند که شما این‌ها را نمی‌خواهید. فقط حس و فکری را که از سمت شما ساطع می‌شود جذب می‌کند و مشابه همان احساسات را به شما برمی‌گرداند.
وقتی سپاس گزاری می‌کنید انگار خواسته‌هایتان را دریافت کرده‌اید و احساساتی را ایجاد می‌کنید که انگار صاحب آن‌ها هستید. هر روز صبح وقتی از رختخواب بیرون می‌آیید، احساس قدردانی داشته باشید به طوری که به نظر می‌رسد شما آن چه را که در روز خواسته‌اید دریافت کرده‌اید.
قدرت تجسم در قانون جذب
تجسم از نیروی فوق‌العاده‌ای برخوردار است. به این صورت که وقتی شما تصویر چیزهایی که می‌خواهید را در ذهنتان خلق می‌کنید، احساس و افکارتان این گونه است که این‌ها به شما تعلق دارند. تجسم احساسات نیرومندی را برمی‌انگیزند. وقتی تجسم می‌کنید فرکانس های قدرتمندی را از خود ساطع می‌کنید، قانون جذب آن‌ها را دریافت می‌کند و همان تصاویر را به زندگی‌تان بازمی‌گرداند.
وقتی شما تجسم می‌کنید، می‌توانید خلق کنید. درباره مخترعان و اختراعاتشان فکر کنید. مثل توماس ادیسون، گراهام بل و یا برادران رایت. آن‌ها کسانی بودند که قبلاً تصاویر اختراعات خود را در ذهن تجسم کرده و نتایج آن را پرورانده بودند. آن‌ها به چیزهایی که نمی‌دیدند و غیرممکن‌ها ایمان کامل داشتند.
وقتی در حال تجسم هستید به جزییات و نتیجه آن کامل و دقیق فکر کنید. شما باید این کار را هر روز انجام دهید، به گونه‌ای که عادت زندگی شما بشود نه این که فقط یک بار انجامش بدهید. اما توجه داشته باشید که باید از آن لذت هم ببرید. آن چه در قانون جذب مهم است، احساس خوب داشتن است. باید این کار را با هیجان و انرژی مثبت، به عادت زندگی خود تبدیل کنید و روش شما برای رسیدن به خواسته‌هایتان این گونه باشد.
نباید شک و تردید داشته باشید. هروقت شک و دودلی از انتخاب این روش به فکرتان آمد و با خود گفتید:« این برنامه برای من کارایی ندارد.» ، دورش کنید و بگویید:« می‌دانم که همه چیزهای خوب در حال آمدن است.» و اندیشه‌های مثبت در ذهن خود جای بدهید و صبر کنید تا نتیجه دلخواه از آن شما بشود.
و در آخر به یاد داشته باشید هیچ نیرویی نمی‌تواند مانع تحقق تصاویر ذهنی و خواسته‌های شما شود، مگر خود شما که پدید آورنده آن هستید.
منبع :

https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/