جدید طب انرژی

[ad_1]

بسیاری از مردم که از خواندن این مقاله ممکن است هرگز از شنیده می شود استفاده از برق و یا فرکانس به عنوان یک راه برای درمان و التیام بدن انسان است. وجود دارد بسیاری از دستگاه های موجود در بازار امروز است که ادعا می کنند برای انجام درست آن. این باعث ایجاد یک دوگانگی تا آنجا که برخی از درمان متخصصان نگران هستند; راه بسیاری از این تهیه می شوند را به عموم مردم ارائه نمی خواهد در نظر گرفته شود ‘استاندارد از عمل’ توسط متخصصان پزشکی allopathic. با که گفت: در راه های بسیاری به دلیل تحقیقاتی که در دسترس است در این منطقه نشان می دهد که مزایای آن را ارائه می دهد آن است که غیر مسئولانه برای حرفه پزشکی که قرار است به عنوان ‘شفا’ به دنبال این خیابان از درمان است. جامعه پزشکی هیچ علاقه ای به توسعه این تکنولوژی به سادگی از آنجا که آنها می توانید هر گونه پول از آن کرد. دلیل آنها نمی تواند مبالغ هنگفتی از پول (مانند آنها از مواد مخدر) است زیرا در بسیاری از موارد این دستگاه ها می تواند بیشتر موثر در درمان بیماری های خاص بیش از آنچه که در حال حاضر در حال ارائه pharmaceutically. پس این به چه معنی است ؟ خوب اگر شما در واقع درمان کسی که پس از آن شما می توانید هر گونه پول بیشتری از خود درد و رنج. خط پایین این است که این تکنولوژی می تواند بسیار موثر تر و خیلی پیشرفته تر اگر پول بیشتری برای پژوهش است.

اگر چه این نوع از درمان ممکن است به نظر می رسد به یک تکنولوژی جدید به بسیاری از شما آن واقع شده است در اطراف و در دسترس برای همه برای حدود یک صد سال یا بیشتر در یک فرم و یا دیگری. برای کسانی از شما که آشنا با تکنولوژی چندین پژوهشگر نام است که شما می خواهید به یاد داشته باشید در حال Hulda کلارک باب بک, Robert O بکر سلطنتی حاکم و اخیرا دکتر Tennant از همکاری گروه پزشکی. این افراد یا با کار و یا تا به حال یک معامله بزرگ از موفقیت در استفاده از جریان الکتریکی و/یا فرکانس به طور کلی به عنوان یک روش درمان. شده اند وجود دارد بسیاری دیگر که برخی از آنها هم کار کرده و در کنار این افراد و یا انجام داده اند کار خود را.

از محصولات مانند “Zapper’ (معروف ساخته شده توسط Hulda کلارک) و اخیرا ‘Biomodulator’ باید پایه و اساس خود را در اکتشافات ساخته شده در آسیا بسیاری از صدها سال پیش (به عنوان مثال طب سوزنی). محققان مانند سلطنتی مملو بود واقعا تحت فشار قرار دادند این روش درمان به محدودیت های خود را نشان می دهد که فرکانس تاثیر مستقیم بر سلامت. این موضوع می تواند کاملا پیچیده است بنابراین برای کسانی که نیاز به یک پرایمر, شما ممکن است بپرسید چه تفاوت بین جریان الکتریکی و فرکانس هستند.

فرکانس – تعداد چرخه یا تکمیل تغییرات در واحد زمان از یک موج و یا نوسان گیری در سیکل در ثانیه یا هرتز. چگونه اغلب زمان تغییر شکل در امواج. فرکانس های موجود در نور, صدا و برق و حرکت فیزیکی.

جریان الکتریکی – تجلی فیزیکی الکترون های در حال حرکت در هر جهت از طریق یک سیم به زمین و آب و یا هوا (بسته به نوع متن) در یک مدار است. آن است که یک جریان الکتریکی (پدیده ای) و یا میزان جریان الکتریکی (یک مقدار) اندازه گیری آمپر یا milliampere (mA). این الکترون های ذخیره شده در دستگاه خازن سپس آنها را دریافت منتشر شده در برخی بازه که باعث ایجاد موج یا فرکانس.

این دستگاه درمان شده اند استفاده می شود برای درمان بسیاری از بیماری متحده از جمله (اما نه محدود به) سرماخوردگی و آنفولانزا و عفونت های قارچی دستگاه گوارش مسائل و در برخی موارد حتی سرطان است. آنچه به منزله واقعی شفا? برای این کار باید گفت که این دستگاه می تواند تسهیل درمان, اما شفا به اتفاق می افتد در سطوح مختلف و در بسیاری از موارد تنها با مصرف مواد مخدر به کاهش علائم نیست شفا. با استفاده از دستگاه های مانند کسانی که مورد استفاده در برق پزشکی در واقع می تواند باعث شفا. دوباره, شما باید به یاد داشته باشید که بدن انسان بسیار پیچیده است و آن را تحت تاثیر قرار است با همه چیز است که آن را در معرض از روانی/محیط زیست به عادات غذایی خود را و همه چیز را در میان.

همچنین الزم به ذکر در اینجا آن است که جریان اصلی پزشکی مدل که شما در معرض روزانه ندارد تمام پاسخ. این است که می گویند که چه جریان اصلی پزشکی ارائه می دهد نیست مفید در موارد خاص. چه ناراحت کننده است این واقعیت ساده است که آما و FDA همیشه به دنبال بهترین منافع خود را. وجود دارد مقدار زیادی از پول است که در حال ساخته شده توسط پزشکی, بیمه و شرکت های داروسازی که همه کنترل پزشکی چه روش شما به اینترنت دسترسی دارند. و بدون تبدیل این مقاله به بیهوده گویی در مورد چگونه کوته جامعه پزشکی است که با توجه به پذیرش دیگر درمانی روش خط پایین این است که به عنوان اظهار داشت که اگر هر گونه وجود ندارد پول می شود ساخته شده است در استفاده از این روش وجود ندارد هر گونه علاقه در ساخت مطمئن شوید که شما دسترسی به تحقیقات بیشتر و واقعی درمان.

از اوایل 1900s شده اند وجود دارد چند دستگاه که طراحی شده و مورد استفاده توسط محققان مانند مملو بک و دکتر رابرت O بکر که کشف شده است که برخی از فرکانس ها و ولتاژهای تا به حال تاثیر مستقیم بر بافت زنده و عوامل بیماری زا است که ایجاد یک بیماری دولت است. آنچه که به خوبی درک نشده توسط حرفه پزشکی است که سلول های ما با یکدیگر ارتباط برقرار جریان الکتریکی است که بخشی از این روند و هنگامی که این توانایی را از دست داده است همراه می شود در معرض بیماری است. یک راه آسان برای توصیف این است که زمانی که شما در معرض یک فرکانس (که یک ارتعاشی دولت) و در این مورد به عنوان برق و سلول ها شروع به لرزش در همان میزان فرکانس که آنها در معرض. برای کسانی که آن را درک نمی کنند, همه چیز در جهان به لرزش در آید حتی اگر جسم به نظر می رسد آن جامد است. و به عنوان اظهار داشت: هنگامی که در معرض یک دستگاه است که باعث ایجاد یک ارتعاشی دولت هر چه است بودن در معرض لرزش شروع به لرزش در همان نرخ. بسیاری از شما دیده می شود به عنوان مثال از یک خواننده اپرا در هدف قرار دادن یک توجه داشته باشید و سپس با دیدن یک شیشه شامپاین خرد. این یک مثال کامل از یک فرکانس است که تولید شده است و چگونه آن را تحت تاثیر ماده است که شروع به ارتعاش در همان فرکانس.

شده اند وجود دارد بسیاری از ‘جایگزین’ پزشکی روش که پیدا شده است بسیار موفق در درمان بیماری در گذشته است; اما از آنجا که از راه حرفه پزشکی گرفته شده و کنترل آنها از دست داده اند در این است که تا همین اواخر (دهه گذشته یا بیشتر). درست درمان شده است در دسترس برای مدت زمان طولانی در اشکال که برخی از تماس ‘جایگزین’ و عمومی به عمد نگه داشته شده است در تاریکی. بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت و یا سالم ماندن و خواندن همه چیز شما می توانید در یک موضوع مانند این و آموزش خود را به دلیل دانش قدرت است.

اگر شما می خواهید برای خرید یک دستگاه با کیفیت شما باید مراقب باشید. و شما لازم نیست به صرف هزاران نفر برای دریافت یک درمان دقیق دستگاه با کیفیت بالا. فقط مطمئن شوید که فرکانس هایی که این محصولات ادعا می کنند برای ارائه های دیجیتال و تولید شده توسط کریستال کنترل میکروپروسسوری. اگر شما می خواهید برای آزمایش با یک هزینه و موثر دستگاه دستی شما می توانید تماس بگیرید http://www.paradevices.com. آنها پیشنهاد کم هزینه بالا و کیفیت دستگاه است. آخرین نسخه در خط خود را از دستگاه به نام “من”. ‘من’ تولید 14, Clark, فرکانس 1 کیلو هرتز تا 2.5 کیلو هرتز محدوده و 53 از مهم ترین مملو فرکانس در مجموع 66 فرکانس. این شما را فراهم می کند بیشترین انعطاف پذیری و درمانی فرکانس پوشش.

[ad_2]