جایگزین امن برای Vaniqa برای حذف موهای صورت

[ad_1]

است وجود دارد یک جایگزین امن برای Vaniqa کرم برای زنان که مایل به انجام کاری درباره ناخواسته صورت است ؟

بله وجود دارد! در واقع این جایگزین به Vaniqa در بازار بود چند سال قبل از Vaniqa شد و در نهایت تایید شده توسط FDA (اداره غذا و دارو) برای توزیع در نسخه در سال 2000.

در اوایل دهه 1990 یک شرکت کمتر شناخته شده عامل نزدیکی تورنتو در کانادا با نام Nisim بین المللی بود انجام تحقیقات گسترده در آن آزمایشگاه به صورت طبیعی راه حل گیاهی برای ریزش مو.

در سال 1993 آنها را منتشر NewHair Biofactors محدوده که شامل پاکسازی عمیق شامپو و یک رشد مو تحریک کننده ساخته شده از گیاهان طبیعی. آن را دریافت مثبت بنویسید تا در پست پزشکی از سال 1993 و مقاله ذکر شده برخی از موفقیت های چشمگیر نتایج حاصل از آزمایش های بالینی. (نگاه کنید به http://www.4-hair-loss-solutions.com/baldness-medical-post.html برای متن کامل مقاله)

در این دوره از تحقیقات مردمی در Nisim تصادفا بر روی یک راه برای نه تنها جلوگیری از ریزش مو و مو مجددا آنها نیز در بر داشت یک راه برای متوقف کردن موهای زائد از رشد با قطع مکانیزم برای رشد مو در فولیکول مو.

این منجر به انتشار Kalo رشد مو بازدارنده در سال 1997 چند سال قبل از Vaniqa وارد صحنه شدند.

Vaniqa و Kalo مقایسه

وجود دارد برخی از تفاوت های اصلی بین این جایگزین به Vaniqa و Vaniqa کرم. برای یک چیز, Kalo می تواند توسط مردان و زنان و کودکان در حالی که Vaniqa تنها برای زنان و دختران زیر سن 12 سالگی هستند توصیه می شود به استفاده از آن.

Vaniqa در دسترس است در نسخه فقط Kalo غیر مو تجویز مهارکننده رشد.

برخی ممکن است افزایش یک سوال بیش از Kalo بودن یک جایگزین مناسب برای Vaniqa به دلیل آن است که توسط FDA تایید شده است. در حالی که درست آن است که مهم است به درک روند تایید FDA.

Vaniqa آورده بود به بازار توسط دو غول قدرتمند در مراقبت های شخصی, صنعت, بریستول-مایر Squibb و شرکت ژیلت. را میلیون ها دلار در دسترس آنها قرار داده تا بودجه لازم برای دریافت Vaniqa از طریق سال های بسیاری از تست و آزمایش های لازم قبل از FDA به تصویب.

نهایی نتایج کارآزمایی بالینی نشان داد که 58 درصد از زنانی که مورد استفاده Vaniqa یافت, کاهش رشد مو. این بدان معناست که درصد نسبتا زیادی نمی بینم هر یک تفاوت.

جایگزین به Vaniqa, Kalo است که تولید شده توسط یک شرکت کوچک بدون عظیم منابع در دسترس عمده داروسازی. آنها همچنین تکیه بر کلمه از دهان به جای ریختن مبالغ زیادی به تبلیغات. به عنوان یک نتیجه, Kalo در محبوبیت رشد کرده و پس از ظاهر Vaniqa در مراقبت شخصی صحنه آن را ثابت کرده است که یک عملی غیر تجویزی جایگزین برای Vaniqa کرم.

انتظارات معقول

به عنوان با Vaniqa, Kalo برای همه کار نمی کند. به همین دلیل این شرکت در ارائه تضمین بازگشت پول. با توجه به نرخ بازده و بازپرداخت با این حال بیش از 1% آن مشهود است اکثر کاربران راضی هستند به یک درجه است.

پیدا کردن روش ایده آل برای موهای صورت حذف یک ماده از آزمایش برای بسیاری از زنان قبل از اقامت در این روش که مناسب جیب خود حساسیت پوست و شیوه زندگی است.

ترکیب استفاده از Vaniqa کرم و یا یک جایگزین برای Vaniqa مانند Kalo کمک کرده است هزاران نفر از زنان را ارضا روی صورت, برداشتن مو جلسات بسیار ساده تر و راحت تر!

[ad_2]