تیتانیوم و استفاده از آن در زمینه های پزشکی

[ad_1]

با توجه به وزن کم آن عظیم قدرت و توانایی مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی تیتانیوم پیدا کرده است یک خانه دائمی در زمینه پزشکی و رشته های مرتبط. در حال حاضر یک ستاره از جمله بخش کسب و کار به عنوان هوافضا, مهندسی, تجهیزات ورزشی, شیمی, تولید خودرو و صنعت رایانه تیتانیوم به معنای واقعی کلمه صدها نفر از برنامه های عملی در عمل جراحی پروتز و سایر رشته های پزشکی.

تیتانیوم نقش حیاتی در مفاصل و استخوان درمان های جایگزین. این فلز به خوبی کار می کند در فولاد برنامه نه تنها به خاطر قدرت خود را, اما همچنین با توجه به این واقعیت است که آن را بسیار با دوام است. فولاد ابزار اغلب ساخته شده از تیتانیوم به همین دلیل است.

این فلز نیز سازگار است که یک دلیل مهم برای محبوبیت خود را در ایمپلنت جراحی از همه نوع. به طور طبیعی اتفاق می افتد و مواد مناسب است که باید مورد استفاده در داخل بدن انسان, اما تیتانیوم رنج می برد هیچ رد بدن. نه آن را آلوده به خون و یا بافت است که با آن می آید.

دندانپزشکی ترمیم و کاشت روش های پیشرفته شده است با استفاده از تیتانیوم. حرفه ای قادر به قرار دادن ریشه تیتانیوم به طور مستقیم به بیماران فک و پوشش واحد با مینای دندان به صورت طبیعی به دنبال و با دوام منجر شود.

پروتز علم برخوردار منافع همان از تیتانیوم به عنوان زمینه دندانپزشکی می کند. هر دو داخلی و خارجی پروتز مد هستند از این فلز برای یک عمر ابزار. پروتز باید هر دو سبک و قوی است. در واقع حتی موقت پروتز اندام نیاز به قدرت برتر و مهارت و چابکی. هنگامی که یک حرفه ای پزشکی نیازمند یک دستگاه است که می تواند مقاومت در برابر سایش ارائه پشتیبانی برای بیمار و وزن بسیار کمی تیتانیوم عنصر انتخاب است.

یکی از رایج ترین کاربردهای پزشکی از تیتانیوم است که برای استخوان و تعویض مفصل. به عنوان جراحی تعویض مفصل ران بیشتر رایج می شود جای تعجب فلزی است که پیدا کردن یک نقش در جهان پزشکی به عنوان مهم به عنوان یکی از نقش آن در مهندسی هوا و فضا. طب مدرن هنوز هم پیدا کردن تازه برای استفاده از تیتانیوم. از فک و صورت و craniofacial درمان به قلب و عروق, دستگاه, فلز به نظر می رسد به یک تعداد نامحدود از برنامه های کاربردی.

یکی از دلایلی که تیتانیوم بوده و مانند یک موفقیت در زمینه های ورزشی و مهندسی و پزشکی است که در آن با مقاومت بالا به نسبت وزن. فقط مقدار کمی از این ماده قادر به پشتیبانی از چند بار وزن خود را دارد. پس از جنگ جهانی دوم, هواپیما صنعت availed خود را از این مزیت بزرگ است که زمینه های پزشکی است که در گذشته شروع به استخدام.

بنابراین دفعه بعد شما در دندانپزشک و یا اگر شما می دانید کسی که گرفتن یک پروتز یا استخوان جایگزینی شانس هستند شما می توانید با تشکر از تیتانیوم برای ساخت این روش ممکن است.

[ad_2]