تکنولوژی

[ad_1]

چه تکنولوژی ؟ من شرط می بندم که هر کس از شما درخواست خواهد شد به شما یک تعریف متفاوتی بسته به چیزهایی که او / او با استفاده از. I'm مطمئن شوید که مادر خود را به شما خواهد گفت که تکنولوژی باعث می شود زندگی خود را آسان به خاطر همه اسباب بازی که اختراع خود را برادر کوچکتر می گویند تکنولوژی به معنی آخرین نسل رایانه و مفصل بالا بازی ها, شما احتمالا می گویند که آن را روی تلفن همراه خود را. من می گویم برای من تکنولوژی نیمه فلج مواد غذایی است. آن را احتمالا بهترین اختراع تا کنون. اما آن's فقط من.

بنابراین ما ایجاد کرده اند که چگونه ما انسانهای ببینید فن آوری است. اما نمی't بود واقعا جالب است برای دیدن آنچه در آن واقعا است ؟ خوب به این می پردازد که چگونه یک گونه آداب و رسوم و دانش از ابزار به منظور سهولت زندگی و چگونگی تاثیر آن بر قابلیت های آن به جا به محیط زیست است. این یک تعریف کلی.

ما انسان ها آن را به عنوان یک نتیجه از تعامل های مختلف علوم و مهندسی است.

تکنولوژی یکی از آن شرایط است که در واقع نمی توان تعریف شده است. آن را کم معنی همه چیز از یک اصلی هیئت مدیره برای یک راه برای سازماندهی یک کارخانه است. آن را می توانید با مراجعه به عملا همه چیز به خاطر همه چیزهایی که در اطراف ما بودند در یک نقطه خاص فن آوری خرابی.

چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم ؟ به عنوان مثل در مناطق خاص مانند “فناوری پزشکی” توصیف تنها یک جنبه از علم و یا در عبارات مانند “دولت از هنر-صنعت” است که تا کنون بیشتر انتزاعی است.

ما باید از تکنولوژی استفاده برای تا آنجا که ما وجود داشته است. آن است که در خون ما به کشف تمام انواع چیزهای به منظور سهولت زندگی ما است. و اگر آنها وجود ندارد, شما می توانید شرط می بندم لحظهای را اختراع آنها. شروع با کشف آتش و با اقتباس از تمام چیزهایی پیدا کنیم و در طبیعت به ما نیاز دارد و با پایان دادن به شبکه جهانی وب و ماهواره های فضایی راه اندازی شد و به مدار ما موفق به تبدیل همه چیز به نفع ما است. و فن آوری است. همانطور که اجداد ما استفاده می شود به می گویند از زمان اختراع چرخ ما've آموخته زیادی در مورد کنترل محیط زیست ما است.

تکنولوژی هر وره در اطراف ما اجازه ما به تعامل در مقیاس جهانی است. تصور کنید که! فقط با یک کلیک شما می توانید دوستان خود را از سمت دیگر جهان در زمان واقعی است. نه فقط صحبت کردن به او, اما او را ببینید که او چه می کند و چگونه او واکنش نشان می دهد.

اما تکنولوژی به ارمغان آورد بر ما بزرگ و نفرین بیش از حد. ما در اختراع است. وجود دارد بسیاری از ابزارهای مخرب است که نمی سهولت وجود ما اما تنها آن را پیچیده کند و یا آن را به پایان. Bang-Bang! و که's نه بچه خود را's تفنگ اما یک واقعی است که می تواند در پایان زندگی خود را در یک ضربان قلب.

همه در همه, تکنولوژی چیزی است که باعث می شود جهان به دور از هر روز. خب نه دقیقا. سحر و جادو و یا قوانین طبیعت را که. تکنولوژی همه چیز, همه چیزهایی که می't مقصر در سحر و جادو. مورچه که's مورد 99,9% از استفاده از چیزهایی که شما در زندگی است. پس زنده باد تکنولوژی.

[ad_2]