تولید نرم افزار جامع تلفن همراه «شهید زنده» در قم

[ad_1]

نخستین نرم افزار جامع تلفن همراه با عنوان «شهید زنده» ویژه معرفی زندگی، رزم و شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قم تولید شد.

«احسان توکلی» مدیر شرکت نرم افزاری «همراه فدک» در گفت وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در قم، با معرفی نرم افزار «شهید زنده» اظهار داشت: به دنبال اقدام تروریستی آمریکای جنایتکار در ترور ناجوانمردانه سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی»، این شرکت بر آن شد تا با درآمیختن خشم انقلابی نسبت به استکبار جهانی و انس و ارادت ویژه به سردار دل‌ها، نخستین نرم افزار جامع تلفن همراه ویژه معرفی این سردار شهید مقاومت را با عزم و همت نیرو‌های انقلابی خود تولید کند.

وی با اشاره به مشخصات نرم افزار تصریح کرد: نرم افزار «شهید زنده» که در نخستین ماه از سال «جهش تولید» و به مناسبت ایام سالروز تولد سردار سلیمانی تولید شده، بخش هایی چون خاطرات، زندگی نامه،  نگاشته ها، اشعار، دلنوشته ها، معرفی کتب منتشره و سایر محتوا‌های مرتبط با این شهید بزرگوار و همرزمانشان را در قالب فیلم، صوت و تصاویر در دسته بندی‌های مختلف به صورت آنلاین در بر دارد و به صورت «رایگان» در اختیار ارادتمندان فرهنگ ایثار و شهادت قرار می گیرد.

مدیر شرکت همراه فدک دسترسی به اخبار و اطلاع رسانی برنامه‌های مرتبط با سردار شهید و نظرسنجی و امکان جستجو را از دیگر امکانات نرم افزار خواند و افزود: علاقمندان می‌توانند با ورود به سامانه واقعیت افزوده ریزبین تصاویر سردار شهید را نیز بصورت هوشمند مشاهده نمایند و علاوه بر آن، تمامی محتویات نرم افزار را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

وی خاطرنشان کرد: آدرس  shahidezendeh۲۰۳۰@ در پیام رسان های ایتا، بله و تلگرام برای ارتباط با شرکت مزبور و نیز آدرس  https://cafebazaar.ir/app/ir.hnfadak.shahidezendeh برای دریافت رایگان نرم افزار شهید زنده در کافه بازار معرفی شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link