توسعه نرم افزار تلفن همراه – ارائه چشم انداز بزرگ برای کارآفرینان

[ad_1]

نو جوان موبایل توسعه دهندگان نرم افزار

آیا می دانید که وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان ؟ چند شرکت های بزرگ در حال تشویق تلاش های این جوان توسعه دهندگان صرف نظر از سن و آموزش و پرورش. در سال 2012 یک نوجوان مستقر در کالیفرنیا طراحی و توسعه یک برنامه تلفن همراه برای خانه انبار در یک مسابقه و برنده $10,500 که تحت تاثیر یک Facebook رسمی و شرکت های ارائه کارورزی برای او. نزدیک به هفت ماه پشت یاهو خریداری اخبار-برنامه خواندن, ‘Summly’ از 12 سال-دختر نوجوان برای ده ها میلیون دلار است. این شرکت نیز به کار او و در حال برنامه ریزی برای ترکیب خود را الگوریتمی اختراع در خود را به برنامه های تلفن همراه.

روحیه کارآفرینی است که یک هدیه گرانبها در واقع چیزی است که ترکیبی از شور و شوق و اعتماد به نفس مثبت و جاه طلبی. یک کارآفرین واقعی است نه ترسیده بودند با چشم انداز شکست است و حاضر به پذیرش هر دو بالا و پایین با همان روحیه مثبت. جالب توجه است که نسل جوان معماران آینده باید این آتش در آنها به کمک چیزی منحصر به فرد به جامعه است.

نو جوان برنامه توسعه دهندگان نه تنها گرفتن شغل در شرکت های بزرگ اما همچنین کنده کاری تو رفتگی در دیوار خود در زمینه توسعه نرم افزار تلفن همراه با راه اندازی شرکت های خود را. Llyt چنین تکنولوژی راه اندازی و تاسیس شده توسط دو آتلانتا نوجوانان (19 ساله و 15 ساله) در سال 2012. آخرین تلاش از راه اندازی این برنامه iOS به نام طرح می خواهم که به عنوان اولین برنامه iOS که اجازه می دهد تا مردم را به منظور جلب هر چیزی تحریک و تشجیع کردن و به اشتراک گذاری آن با دیگران به عنوان یک حلقه فیلم.

به طوری که زیر سن یا عدم آموزش عالی است مانعی نیست برای پیدا کردن یک حرفه ای پر سود در حوزه توسعه نرم افزار تلفن همراه. این استعداد و انگیزه که مهم ترین است.

با افزایش استفاده از گوشی های تلفن همراه, نرم افزار و توسعه نرم افزار تلفن همراه در حال تبدیل شدن به بخشی اجتناب ناپذیر از تکنولوژی مدرن است. نیاز به نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان است که در نتیجه افزایش در نرخ بالاتر. آس بازیکنان در بازار گوشی های هوشمند از جمله اپل و گوگل در حال تلاش برای جذب توسعه دهندگان نرم افزار به فروشگاه App خود را با ارائه برخی از آرامش در مقررات خود را. محبوب بسیاری از شرکت های مشتاق به دست آوردن برنامه های تلفن همراه از با استعداد توسعه دهندگان نرم افزار. نه تنها آنها به دنبال توسعه دهندگان که می توانید ایجاد و سفارشی برنامه های کاربردی موبایل برای انواع مختلف کسب و کار, اما همچنین کسانی که با استعداد در وب سایت تلفن همراه توسعه نرم افزار برای انواع مختلف از حوزه ها مانند شبکه های اجتماعی, پزشکی بانکی و دیگران.

توسعه نرم افزار تلفن همراه – زمینه مناسبی برای کارآفرینان

آخرین نظرسنجی جهانی از مترجمان آزاد توسط آنلاین نیروی انسانی شرکت oDesk و یک Gen Y مشاوره در هزاره نام تجاری نشان داد حدود 72 درصد داشتن شغل معمولی می خواهید به ترک شغل خود و کار به طور کامل برای خود. حدود 61 درصد تأیید کرد که آنها را به ترک شغل خود را در عرض دو سال. با توجه به بررسی های بالا به دلیل این است که چشم انداز انعطاف پذیری و آزادی به 89 درصد ترجیح می دهند به کار با انتخاب خود را در محل کار و زمانبندی به جای تنظیم با یک شرکت سخت کار.

این کار در حال توسعه برنامه های تلفن همراه می تواند قطعا ارائه این آزادی و انعطاف پذیری این حرفه ای به دنبال. که بسیار قابل حمل گوشی های هوشمند ارائه فرصت برای توسعه دهندگان نرم افزار برای کار با اطلاعات در زمان واقعی در هر نقطه با کمک ابزار از جمله Google Drive و Dropbox به. موبایل فروشگاه برنامه (به عنوان مثال اپل App Store, Google Play Store) اجازه می دهد توسعه دهندگان نرم افزار به انتشار برنامه های کاربردی خود را در هر زمان از هر نقطه و به دست آوردن سهمی از درآمد به دست آمده از فروش با سهولت.

اما, آن است که به چالش کشیدن برای توسعه کارآمد برنامه های تلفن همراه برای کسب و کارهای مختلف و انتشار آنها را در فروشگاه برنامه با استفاده از فن آوری های نوظهور و پیروی از دستورالعمل های مختلف گوشی های هوشمند شرکت. برای مثال اپل معرفی جدید در iOS 7 است که می تواند ارائه تازه های تلفن همراه تجربه و بیشتر کاربر دوستی. اما برنامه های تلفن همراه است که طراحی شده برای iOS 6 کار نمی کند به خوبی در iOS 7. شما نیاز به توسعه برنامه های جدید که سازگار با این پلت فرم. اپل منتشر کرده است تجدید نظر شده توسعه دهنده توافقنامه مجوز برای توسعه دهندگان نرم افزار. فروشگاه برنامه خود را را رد خواهد کرد این برنامه که نقض این توافقنامه است. به رغم چالش های درگیر در توسعه نرم افزار تلفن همراه برای اپل iOS 7 کارآفرینان مانند جوان ذکر شده در ابتدا خواهد شد که بدون تردید در کنگره پیش رو با نوآوری های خود را.

اخیر نیلسن گزارش برجسته این واقعیت است که اکثریت 120 میلیون کاربران گوشی های هوشمند در ایالات متحده با استفاده از خرید یا خرده فروشی برنامه حداقل یک بار در ماه است. کسب و کار به دنبال ضربه به جریان درآمد جدید خواهد بود مشتاق داشتن خود را در برنامه های تلفن همراه با توجه به اینکه امروز مصرف کنندگان عملا زندگی در قرص و گوشی های هوشمند. این صحبت می کند جلد از چشم انداز از کارآفرینان درگیر در سفارشی توسعه نرم افزار تلفن همراه.

[ad_2]