توزیع بنزین و نفت گاز یورو ۴ در همدان آغاز شد

[ad_1]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: توزیع بنزین و نفت گاز یورو ۴ و افزایش تعداد جایگاه‌های عرضه این سوخت در استان همدان آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ امین روستایی با اعلام اینکه از سه سال گذشته تأمین و توزیع گازوئیل به‌طور کامل از نوع یورو ۴ برای ناوگان حمل‌ونقل بار و مسافر شهری آغاز شده است، افزود: هم‌اکنون ۹ جایگاه استان زیرساخت لازم را برای دریافت و ذخیره‌سازی این فرآورده نفتی دارند و این تعداد نسبت به مناطق همجوار در صدر قرار دارد. 
 
وی خاطرنشان کرد: استان همدان به واسطه استقرار مکانی شهرها و موقعیت جغرافیایی‌ و به ‌عنوان متصل‌کننده استان‌های شمالی و مرکزی به جنوب و غرب کشور، همواره توجه و حساسیت مسئولان را به خود معطوف کرده است.
 
روستایی اضافه کرد: با توجه به اینکه شهرهای بزرگ این استان نسبت به دیگر کلانشهرهای کشور از آلودگی هوای کمتری برخوردارند، همه دست‌اندرکاران خود را در حفظ این دستاورد زیست‌محیطی مسئول می‌دانند.
 
مدیر منطقه همدان به مدیریت مصرف بهینه سوخت از سوی شهروندان و نهادینه شدن فرهنگ صرفه‌جویی در مصرف همه فرآورده‌های نفتی در تفکر آحاد مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: از نیمه اردیبهشت‌ماه به‌تدریج بنزین موجود و قابل عرضه در ۹۷ جایگاه‌های این استان یورو ۴ است.

46

[ad_2]

Source link