توابع و انواع دستگاه ECG

[ad_1]

نوار قلب مانیتور یا ECG ماشین آلات دستگاه های است که اساسا مورد استفاده برای تشخیص بیماری های قلبی و نظارت بر فعالیت الکتریکی قلب است. آن است که بسیار مفید در تشخیص بیماری های قلبی و عروقی. این دستگاه می تواند تشخیص آسیب دیده و بافت های بیمار نرخ ضربان قلب اختلالات ساختاری جراحی تعمیرات و غیره. آن را نیز می تواند تشخیص عوارض برخی از داروها بر روی قلب است.

آن را به عنوان یکی از امن ترین و کم تهاجمی روش های استفاده شده توسط میلیون ها نفر از قلب و عروق در سراسر جهان برای شناسایی مشکلات و عملکرد قلب است. نوار نشان داده شده است در قالب امواج الکتریکی که در حال نشان داده شده بر روی کاغذ. این امواج متفاوت با توجه به وضعیت سلامت قلب است.

بخش های مختلف یک دستگاه نوار قلب:

این دستگاه نه تنها یک ابزار است اما یک گروه از دستگاه های که با هم کار کنند برای ثبت و شناسایی فعالیت قلب است. آن را می خواند انگیزه های قلب و ترجمه آن را به یک سبک نمودار نمودار. آن است و سپس چاپ بر روی کاغذ ،

الکترود: این دستگاه شامل یک مجموعه ای از سیم سرب که شامل دیسک های فلزی کوچک در انتهای سیم. این دیسک ها نرم و چسبنده است که متصل به بازوها ، پاها و قفسه سینه برای نظارت و ضبط ریتم قلب است. این الکترودها متصل به واحد اصلی دستگاه. اکثر دستگاه نوار قلب با استفاده از 12 الکترود برای نظارت بر عملکرد قلب است.

آمپلی فایر: تقویت کننده دستگاه که دریافت سیگنال الکتریکی از الکترودها و تبدیل اطلاعات. این تقویت کننده شامل بخش های مختلف و توابع. سیگنال دریافت شده از بدن انسان است که نسبتا ضعیف است و باید تقویت شود به طوری که می توان آن را تثبیت شده است. تقویت کننده شامل یک بافر تقویت کننده و یک پیش تقویت کننده است که برای کمک به تبدیل اطلاعات به طوری که می توان آن را به عنوان خوانده شده توسط دستگاه خروجی. این آمپلی فایر جدا از واحد اصلی دستگاه به طوری که برای ایمن گارد بیماران از شوک های الکتریکی.

خروجی دستگاه: ECG دستگاه های مختلف شامل دستگاه های خروجی مانند یک ضبط که سوابق و چاپ ECG سیگنال کامپیوتر مغناطیسی نوار ی اسیلوسکوپ و غیره. خروجی نهایی از اطلاعات شامل یک نوار كاغذ است که نشان می دهد سیگنال های الکتریکی. می توان آن را مورد استفاده برای تشخیص بیماری های قلبی و تشخیص های اخیر ایست قلبی و اختلالات دیگر.

نوع دیگر شایع دستگاه شامل هولتر مانیتور که اساسا قابل حمل ماشین آلات استفاده می شود که برای تشخیص ریتم غیر طبیعی قلب. آن است که کاملا شبیه به معمولی انواع دستگاه های اما آن های مختلف شامل ویژگی های اضافی. این شامل ECG قابل حمل ضبط و سه الکترود. برق خروجی شناسایی شده از قلب را می توان ذخیره شده در این دستگاه به طوری که می توان آن را ارزیابی توسط دکتر.

وجود دارد انواع مختلف نوار قلب دستگاه است که می تواند خریداری شده از فروشگاه های آنلاین به راحتی. دو نوع از رایج ترین دستگاه عبارتند از: 3-سرب و 5-سرب ماشین آلات است که قابل حمل هستند. 12-lead دستگاه است که نوع دیگری از نوار قلب دستگاه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص فعالیت قلب از دوازده زوایای مختلف.

[ad_2]