تنتور سبز صابون

[ad_1]

فرد به طور متوسط در خیابان را نشنیده اند از تنتور سبز صابون و یک دلیل خوبی وجود دارد. استفاده از این صابون به طور سنتی شده است در عامل تئاتر برای انسان و حیوانات جراحان برای چند دهه. این محصول در اصل در نظر گرفته شده برای استریل جراح را در دست خود را قبل از ورود به درمان جراحی منطقه برای جلوگیری از هر گونه باکتری یا دیگر جوانه مانند موجودات مهاجم بیمار خود را در حالی که عامل بر روی آنها. استفاده از این صابون همچنین کاهش یافت و بیش به این منطقه کمک برای استریل کردن ابزار پزشکی به عنوان به خوبی. این بود که قبل از پرقدرت بخار استریل روش معرفی شدند و معمولا استفاده می شود امروز.

ساخته شده از طبیعی منابع تنتور سبز صابون در واقع یک دستور ساده برای ایجاد در خانه اگر کس می خواهم به تولید یک محصول برای استفاده شخصی اما آن است که هنوز هم در دسترس مصرف کننده کانال و هزینه های به طور متوسط حدود سی و پنج دلار برای هر گالن و نه از جمله حمل و نقل و دست زدن اگر سفارش آنلاین. این مواد معمولا ساخته شده از سبزیجات مبتنی بر نفت; تنتور عنصر است که در واقع یک استخراج بخشی از اتانول و گلیسیرین است که تولید با ساخت صابون. آن هیچ رنگ است که می تواند باعث آلودگی در بسیاری از موارد می شود و آن رنگ مایل به سبز از محصولات طبیعی استفاده می شود در ساخت آن.

اکثر اطاق نشیمن خال کوبی معمولا استفاده از این صابون برای استریل کردن خود و یا تجهیزات در بین سرویس هر مشتری است و احتمالا مورد استفاده بیشتر در این صنعت بیش از هر دیگر امروز. Germa-phobes خواهد شد در واقع استفاده از آن برای تمیز کردن آیتم های خانگی خود را مانند ورق نقره و پخت و پز ماهی تابه. این است برای بسیاری از, اما بسیاری مبتلا به اختلال وسواسی-اجباری را به این افراط و از ترس از میکروب های مهاجم از بدن خود را. این هم یک صابون استفاده برای تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی و جایی که دیگران باید استراحت در حالی که بیمار از یک عفونت ویروسی است.

اگر شما در حال برنامه ریزی در ساخت این صابون در منزل مطمئن شوید و آن را نگه دارید به منابع اولیه نامیده می شود برای اضافه کردن هر بیشتر رایحه اوکس یا عصاره خواهد رقیق آن استریل قدرت و ارائه آن را به عنوان یک نوع طبیعی صابون است که می تواند خریداری شده و سمت راست قفسه در فروشگاه مواد غذایی خود را. شما همچنین ممکن است استفاده از محصول به عنوان یک خیساندن راه حل در یک مغازه سلمانی به استریل کردن مو کلیپرز مستقیم ریش تراش و سایر ابزارهای مورد استفاده در بدن انسان است که نیاز به تمیز کردن مناسب قبل از استفاده خود به مشتری بعدی. سفارش این محصول آنلاین احتمالا مقرون به صرفه ترین و ساده ترین راه برای پیدا کردن است. برخی از زیبایی فروشگاه ها عرضه هنوز هم حمل سبز صابون در شانزده اونس بطری, اما تماس در اطراف برای اولین بار برای اطمینان از آنها سهام آن را قبل از بازدید از فروشگاه خود را.

[ad_2]