تغذیه پاسخ تست جامع تغذیه تست کمک می کند تا بهبود سلامت در سطح سلولی

[ad_1]

اکثر مردم زمانی که آنها اولین تجربه کار من پیدا کردن آن در جایی بین باور نکردنی و غیر ممکن است. و عینی سخن آن است که کمی شگفت انگیز است که به سادگی از طریق تست someone's عضلات و رفلکس خود را در یک عمل به نام تغذیه پاسخ تست (NRT) من می توانم پاسخ های روشن و دقیق در مورد یک شخص's وضعیت سلامت است. این موثر و غیر تهاجمی, روش کلیدی ابزار جامع تغذیه.

NRT یک سیستماتیک نوع تحلیل که انجام شده است با استفاده از کتابچه راهنمای, بدنساز, تست رفلکس عصبی و نقاط طب سوزنی. اصل اساسی است که بدن اجرا شده توسط مواد شیمیایی و سیگنال های الکتریکی که از فرستاده (و به) مغز از طریق نخاع و مایع سیستم عصبی. همه ارگان های ما کنترل شده و توسط مغز و سیستم عصبی و ما صدها نفر از عضلات در حال کنترل و متصل به سیستم عصبی. در صورت وجود تداخل با پیام الکتریکی در نتیجه ضعف عضلانی.

سالم unafflicted عضله است که به طور طبیعی قوی و مقاومت در برابر دمای مقاومت است. چه شما احتمالا فکر می کنم به عنوان ساده قدرت عضلانی است که در واقع بسیار عمیق تر اتصال به اعصاب اندام غدد و تمام سیستم های بدن است. زمانی که من موضوع مشتریان به برخی از مواد که ممکن است آنها را تحمل سپس درخواست میانگین مقاومت و عضله پاسخ به طور چشمگیری تغییر و رفتن ضعیف من می دانم این است که بازتابی از یک مصالحه در یک سطح عمیق تر.

حتی gentlest فشار تضعیف خواهد شد بازو در صورت وجود یک اختلال زمینه ای در منطقه ای که مربوط به یک ارگان خاص و یا غده. در این صورت ما علاقه مند هستند در عصبی رفلکس زیرا آنها متصل به سیستم عصبی خودکار است. سیستم عصبی خودکار کنترل عملکرد ارگان های ما. آن است که به سیستم عصبی سمپاتیک (فکر می کنم “مبارزه یا پرواز” بدن's شتاب) و سیستم عصبی پاراسمپاتیک (فکر می کنم “استراحت و هضم” بدن's ترمز). عصبی رفلکس بازتاب عملکرد تعادل ظریف از این دو سیستم.

که's نظریه اساسی از سیستم. آیا شما با من تا کنون ؟ بنابراین راه NRT جلسه آثار پس از صحبت با بیمار و بررسی نشانه های او من انجام تجزیه و تحلیل قسمت ها معمولا با بيمار رو به بالا بر روی میز من است. من برای اولین بار ایجاد یک “پایه تست عضله” چگونه آنها واکنش نشان می دهند هنگامی که در معرض عوامل خارج از. این است که به طور معمول با استفاده از بازو و شانه:

من را به آرامی نگه داشتن شانه و فشار افزایش دور بازو. به دلیل آن's نه در معرض تأثیرات خارجی آن را به مقاومت در برابر به طور کامل. (اگر وجود دارد's جراحت یا ضعف فراگیر در این زمینه ما می توانیم استخدام های آزمون.) اگر این آزمون خوب نکته بعدی من این است که بیمار قرار داده و با انگشت شست و انگشت حلقه و انگشت کوچک در نوک انگشتان خود را با هم در هر دست به طور جداگانه (با چشمان باز و بسته). این نشان می دهد که آیا یک فرد ممکن است اختلال در پاراسمپاتیک و سمپاتیک سیستم عصبی.

مثبت خواندن تغییرات البته من از تست. با فرض آن's منفی به عنوان آن است که 90 درصد از زمان گام بعدی این است که به آزمون برای مسدود تنظیم سیستم عصبی خودکار است. من دستم بیش از سه نقاط رفلکس و من تست عضله در پاسخ به تعیین اینکه آیا بیمار اتونوم اختلال در نظم. بسیار افراد بیمار باید اتونوم اختلال در نظم به برخی از درجه است. آنها با گیر یا شتاب رفتن و یا ترمز ،

من هم کار با نقاط طب سوزنی که مربوط به ارگان های مختلف و یا غدد. این است که من مستقیم تست روش برای تعیین اگر یک ضعف در یک اندام و یا غده. من لمس نقاط در سراسر بدن شروع با سر و کار پایین تنه. قیاس در معمولی-پزشکی جهان است و اتصال بیمار به دستگاه که تست های الکتریکی عملکرد قلب یا هدایت خاص اعصاب و سپس سوابق یافته در یک گراف یا نمودار.

با NRT پزشک برای تمام مفاهیم و اهداف می شود دستگاه. به جای اتصال الکترود به نقاط خاص در حال آزمایش من تماس این نقاط با دست من. با من دیگر دست من تست عضله بازو را. اگر آن است که یک منطقه مشکل یا اختلال در عملکرد سیستم عصبی پاسخ با ضعف به بازو. بیمار احساس می کند که اگر دست خود را در حال تبدیل شدن به ضعیف به نقطه ای که حتی اگر او سعی کرد با همه ممکن است, او می تواند't انجام هر کاری برای نگه داشتن دست خود را در یک مطرح موقعیت.

به پزشک حتی gentlest استفاده از فشار باعث می شود که بیمار's بازو به سقوط. در حال حاضر اجازه دهید's می گویند من لمس نقطه طب سوزنی برای کلیه و کبد و بیمار's عضله پاسخ این است که ضعف (بازو قطره). گام بعدی من این است که به جای مکمل ها در بدن و یا در دست و رعایت آن مکمل های غذایی تقویت ضعیف رفلکس. هدف من این است که یک بیمار راه رفتن از اتاق با موثر مکمل که تقویت خواهد شد همه خود را ضعیف رفلکس.

[ad_2]