تعقیب طارمی از روی پل هوایی/ طارمی 12 میلیون یورو گرانتر شد

[ad_1]

مهدی تا پایان فصل اول لیگ پرتغال 3 بازی فاصله دارد باید گلزنی کند تا گرانتر شود و پیشنهادات بهتری دریافت کند. در مسیر انتخابات درستش تمام تمرکزش روی فوتبال باشد.

عصر ایران؛ وحید مرادی- شاید یکی از تلخترین سکانس های فوتبال طارمی، خراب کردن موقعیت گُل در بازی حساس برابر پرتغال باشد. شاید دلیل اشک ها را زمانی می شود بهتر فهمید که حرف های وحید امیری را درباره آن بازی بازخوانی کرد: «رفتار(ناشایستی) که رونالدو در رختکن با بازیکنان ایرانی داشت، باعث شد انگیزه آنان افزایش پیدا کند. همین مورد باعث شد آنها به سختی مساوی کنند شاید از فرصت ها درست استفاده می کردیم ما برنده می شدیم.» ساده حرفش این می شود چه بسا طارمی گُل می زد آنوقت ما برای رونالدو کری می خواندیم.

از بوشهر تا برانکو

اما آن روز او با چشمانی اشکبار از زمین مسابقه خارج شد و شاید به فرصتی هایی که در زندگی گیرش آمده، فکر می کرد. همان فرصتی که او را از بوشهر به پرسپولیس دایی کشاند و در پرسپولیس برانکو و تیم ملی زیر نظر کی روش همای سعادت بر شانه اش نشاند. ولی این خوشبختی اتفاقی نیست! چرا؟!

تماشای طارمی از روی پل هوایی

درست وقتی که مهدی طارمی به خاطر شکایت ریزه اسپور ترکیه محروم بود تمرینات پرسپولیس در خیریه عمل را از روی پل هوایی تماشا می کردم. با اینکه مهدی حق بازی رسمی نداشت از تمام بازیکنان داخل تمرین آماده تر نشان می داد. شاید او برای جام ملت ها خودش را آماده می کرد.

مهدی طارمی

سامورایی ها علیه رویای قهرمانی آسیا

زوج آزمون- طارمی نقشه های زیادی برای جام ملت های آسیا داشتند آنها آمده بودند دوباره یادآور دایی-خداد باشند، منتهی یک اشتباه در خط دفاع، برای چشم بادامی ها کافی بود. شمشیر سامورایی ها نوار رویاها را…

 

باشگاه ریوآوه: مرواید فوتبال ایران طارمی است

گذر روزگار طارمی را به جایی کشاند که یکی از تلخترین سکانس های فوتبالیش را همانجا تجربه کرده بود. بعضی می گفتند این انتقال خیلی زود عطش طارمی را سیراب می کند و او به کشور برمی گردد. ولی ریوآوه و طارمی در مرداد ماه سال 1398 با قرارداد یک میلیون و ٤٠٠ هزار یورویی برای دو فصل توافق کردند. هرچند مهاجم ایرانی شرط گذاشته بود در صورت داشتن پیشنهاد از اسپانیا، آلمان یا انگلیس در پایان فصل اول می تواند جدا شود ولی سایت باشگاه ریوآوه به او لقب مرواید فوتبال ایران را داد.

نه به چین و روسیه؛ 15 میلیون یورو پَر!

حالا بعد از یک فصل، مدیر ورزشی باشگاه ریوآوه اعلام کرده طارمی به پیشنهاد مالی وسوسه کننده دو باشگاه چینی و روسیه ای جواب منفی داده. گویا پیشنهاد مالی باشگاه چینی 15 میلیون یورو بوده. این یعنی اینکه قیمت مهدی نسبت به ابتدای فصل 13،600،000 هزار یورو گرانتر شده. اما باشگاه های اروپایی قیمت کمتری می پردازند.

مهدی طارمی

قیمت پیشنهادی مادرید و بنفیکا

از آنجا که مهاجم 28 ساله ایرانی به دنبال پیشرفت و رسیدن به تیم های معروفتری هست، منطق حکم می کند به دنبال گزینه های معروف تر برود. در همین راستا باشگاه اتلتیکو مادرید هم بازی های او را زیر نظر داشته پیشنهاد 10 میلیون یورویی هم دارد ولی به نظر می رسد المپیک مارسی فرانسه و بنفیکا پرتغال مشتریان جدی تری محسوب می شوند. از طرف دیگر ریوه آوه هم به سهم و سود خود از این انتقال فکر می کند.
این در حالی است که بنفیکا 10 میلیون یورو و المپیک مارسی 14 میلیون یورو برای لژیونر ایرانی می پردازند. البته باشگاه فرانسوی می گوید در صورت بالاتر رفتن گل های مهدی طارمی مبلغ پیشنهادی را افزایش خواهد داد.

هوای بوشهر در بنفیکا

مهدی تا کنون 14 گل به ثمر رسانده و با 3 گلزن خود در لیگ پرتغال 3 گل فاصله دارد. اگر مسیر اسپانیا هموار نشود علاقه دارد در لباس قرمز بنفیکا را به تن کند چرا که در کنار مسائل فوتبالی، هوای آنجا شبیه بوشهر است! به هر حال مهدی تا پایان فصل اول لیگ پرتغال 3 بازی فاصله دارد باید گلزنی کند تا گرانتر شود و پیشنهادات بهتری دریافت کند. در مسیر انتخابات درستش تمام تمرکزش روی فوتبال باشد.

[ad_2]

Source link