تعریف کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق و مزایای کمیسیون مستقل انتخابات کابل کشی استفاده

[ad_1]

اکثریت مردم ارتباط برقرار کردن با وسایل برقی در خانه و دفاتر خود را که استفاده از IEC نوع اتصالات. این که آیا آن یک کامپیوتر رومیزی و نوت بوک و پرینتر و یا یک کتری برقی حداقل یکی از این دستگاه باید یک کمیسیون مستقل انتخابات نوع رابط. این را قادر می سازد تا تولید کنندگان به تولید همان محصول به کشورهای متعدد به عنوان یک نتیجه تنها نیاز کشور به مطابقت صحیح کمیسیون بند ناف قدرت تنظیم شده است.

مخفف کمیسیون مستقل انتخابات است که به صورت مختصر از کمیسیون الکتروتکنیک بینالمللی. علاوه بر این IEC 60320 مجموعه ای از استانداردهای حاکم بر کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق در این مقاله مشخص شده. این استاندارد را تاسیس مشخصات از جمله عامل زمان و ولتاژ حداکثر دما و اگر زمین پین مورد نیاز است. از آنجا که برخی از لوازم عایق دو چند IEC انواع اصلا زمین پین.

یک کمیسیون بند ناف قدرت اساسا یک برق منجر شود که تامین برق برای لوازم برقی دارای امتیاز تا 250 ولت حداکثر است که استفاده از روابط خاص و اتصالات برای اتصال مانند برای کامپیوتر, سرور و نوت بوک و پرینتر و واحدهای توزیع برق’.

کمیسیون مستقل انتخابات 60320-1 استانداردهای تعریف لوازم خانگی روابط و اتصالات با یک نامه و پس از آن شماره برای شناسایی آسان مانند C5 و C6 لوازم خانگی couplers. علاوه بر این دستگاه روابط شناخته شده به عنوان یا یک دستگاه ورودی با جنسیت مرد و یا یک اتصال با جنس زن.

متعدد وجود دارد IEC لوازم خانگی روابط مشخص شده در 60320-1 استانداردهای مناسب برای ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) در صنعت و همچنین در بیمارستان تجهیزات پزشکی. فناوری اطلاعات و ارتباطات کابل برق عمدتا استفاده IEC C5 / C6, C13 / C14, C15 / C16 و C19 / C20 رابط متصل قدرت خود را عرضه. در حالی که نارنجی پزشکی قدرت منجر به هم پیوسته با حساس تجهیزات پزشکی به طور عمده استفاده از C13 / C14 couplers.

یک کامپیوتر رومیزی منبع تغذیه ساخته شده است برای اتصال با کابل برق مجموعه مانند C13 / C14. اگر فناوری اطلاعات و ارتباطات کارکنان تلاش می کند به اتصال با پلاگین های مختلف و سپس آنها قادر نخواهد بود به. این تضمین می کند مناسب کابل های به هم پیوسته درست سخت افزار کامپیوتر در هر زمان.

در لپ تاپ ها و نوت بوک های شما پیدا کردن سیم برق مجموعه متفاوت هستند زیرا آنها با استفاده از step-down ترانسفورماتور ولتاژ پایین و همچنین فیزیکی اندازه لپ تاپ ها کوچکتر است. این C5 / C6 روابط به طور گسترده ای استفاده می شود برای منبع تغذیه DC به AC, آداپتور,’ اتصال. اما شده است وجود دارد بحث را با کمیسیون مستقل انتخابات تلاش برای معرفی یک مشترک جدید استاندارد در سال 2013 برای قدرت آداپتور. علاوه بر این ذینفعان مربوطه شده اند و تمایلی به توافق بر سر یک استاندارد جهانی.

چندین مزایای کلیدی برای متصل برق دستگاه را با کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق:

1. مشخصات انرژی امتیاز تاسیس شده برای این محصولات برای مثال امتیاز فعلی حداکثر ولتاژ پین دما و زمین مورد نیاز شناخته شده استاندارد.

2. روابط و اتصالات تولید شده به یک جهانی به رسمیت شناخته شده اندازه برای اتصال امن به برق دستگاه. از آنجا که بسیاری از محصولات تحتانی در بازار ایده آل خود را به استفاده از محصولات ساخته شده به استانداردهای بالا.

3. بهترین عمل همکاری با تولید کنندگان آزمون آزمایشگاه رگولاتور صنعت و معمولا طراحی و توسعه محصولات با کیفیت بالا.

4. صنعتی کشورهای نظارتی و تنظیم کننده به طور کلی اطمینان از این محصولات گواهی شده به کمیسیون مستقل انتخابات با استانداردهای بین المللی در هنگام وارد شدن به کشور خود.

5. شما پیدا کردن این استاندارد موارد بسیار امن تر به استفاده و جلوگیری از خطرات است.

به عنوان فوق به روابط لوازم خانگی استاندارد کاهش تولید کنندگان مشکلات در فروش همان محصول در سطح جهان است. این است که در نهایت به نفع مصرف کنندگان عامل برق دستگاه را با کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق.

[ad_2]