تعجب آور فواید گلدوزي

[ad_1]

شما می دانید که گلدوزي باعث می شود شما احساس می کنید خوب است اما در حال حاضر وجود شواهد علمی برای پشت کردن آنچه شما همیشه مشکوک-نه تنها گلدوزي شما را خوشحال آن را در واقع برای سلامت شما خوب. محققان در دانشگاه گلاسکو یافته های خود را در کارشناسی مجله بهداشت عمومی پس از انجام تحقیقات کیفی با استفاده از یک محلی گلدوزي گروه به عنوان منبع خود را. نتیجه نهایی ؟ “گلدوزي به نظر می رسید که دارای برخی از خواص مشخص برای افزایش رفاه است که می تواند از طریق تکرار در هوای آزاد/فعالیت فیزیکی است.” به عبارت دیگر آن را خشک پژوهش صحبت کرد و گفت گلدوزي به شما می دهد یک تمرین شما نمی خواهید برای پیدا کردن در محلی خود را گام به گام کلاس.

بزرگترین جوشیدن? هنگامی که شما خوشحال هستید و انجام چیزی است که شما عشق را مغز می شود اشباع شده با دوپامین و سروتونین در غیر این صورت شناخته شده به عنوان مواد شیمیایی خوشحال-به ویژه هنگامی که شما در حال انجام “کار معنی دار” با استفاده از دست خود را. با توجه به کلی Lambert, دکترا و یک عضو از وزارت علوم اعصاب در رندولف-مکن کالج گلدوزي مکمل این شرایط کاملا.

دریافت سالم و خیره کننده لحاف

بعد در فواید لیست کاهش سطح استرس. دکتر لمبرت می گوید quilters “احساس موفقیت را افزایش می دهد که خود را ‘پاداش مواد شیمیایی و کاهش مواد شیمیایی مربوط به استرس یا اضطراب.” البته کاهش سطح استرس مرتبط هستند به انواع چیزهای خوب از کاهش خطر حمله قلبی و سکته مغزی به کاهش چربی بدن است. در زمانی که سطح استرس در حال شکستن از طریق سقف برای بسیاری از مردم که نمی بهره مندی از کمی کشت تمرکز حواس?

اگر شما کمی بیشتر به اثبات یک روانشناس بالینی تحقیقات منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان دادن شواهدی وجود دارد که گلدوزي منجر به کاهش فشار خون و ضربان قلب و تنفس. در نهایت با توجه به دانشگاه هاروارد و متخصص مغز و اعصاب ماری Pasinski, MD, گلدوزي یک تسکین دهنده برای مغز است. گلاسکو تحقیقات پژواک این احساسات با شرکت کنندگان گفت که گلدوزي بود (نسبتا) راه آسان برای در آغوش خلاقیت و استفاده از رنگ های مختلف و بافت به آنها “حس تندرستی.”

مستقیما از منبع

گلاسکو شرکت کنندگان به طور خاص ذکر شده بارها و بارها رنگ های روشن و چگونه آنها را بالا و خو خود را-به خصوص در کسانی که دلتنگ انگلیسی, زمستان است. بسیاری از این گروه نیز گفت: هیچ چیزی فریبنده در مورد گلدوزي و که آنها را به یک جریان بسیار شبیه به یک دونده بالا. این آرامش و حداقل برای در حالی که کمی اضطراب بودند در پشت رایتر قرار داده. اما گلدوزي نیز نیاز به مهارت حل مسئله, مانند زمانی که الگوهای جدید و اشکال مورد نیاز است. از تازه به لحاف, کارشناسی ارشد, همه گفت که در برخی از نقطه آنها همیشه پیدا کردن یک چالش جدید است.

در نهایت گرفتن که ملموس نتیجه نهایی یک ساخته شده است در پاداش است که ارائه می دهد مقدار زیادی از رضایت و احساس موفقیت. در جنبه اجتماعی گلدوزي به عنوان یک گروه زنان گفت: آنها احساس الهام گرفته و تمام کسانی که تعارف نکنه وقتی که می آید به گرفتن یک اعتماد به نفس افزایش دهد. گلدوزي است “منحصر به فرد برای شما خوب است” به این نتیجه رسیدند محققان-احساسات است که آشکار برای quilters اما آن را کاملا با عجله به یک اشاره از جهان دانشگاهی (نوع مانند استخوانی که غلت بلوک الگوی خود را برای اولین بار امتحان کنید).

[ad_2]