تصویری و بیماری ترمینال – عبور از مانع

[ad_1]

وجود دارد مقدار زیادی از ترس است که می رود همراه با بیماری ترمینال و سوالات به سطح می آیند. “چه اتفاقی می افتد بعد از ما می میرند؟” من برای سال های بسیاری به عنوان یک مددکار اجتماعی پزشکی با بیماران در حال مرگ. آنها معمولا برای اولین بار به قبول حقیقت است. اغلب فرد مبتلا به این بیماری می داند که پایان خود نزدیک است. آنچه که من مشاهده شده در بسیاری از آنها یک ترس شدید از روند واقعی “عبور”. توجه به باورهای دینی و تجربه شخصی است که به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. من نمی دانم که هر تصویری که من با این بیماری علاج به نظر می رسید را به راحتی و اطمینان است. تصویری دیده می شود به عنوان یک شکل از عبور بیش از. هنگامی که چشم ما و “سفر” در جایی از درون ما می توانید تصور کنید که این است آنچه در آن مانند این است که پس از ما می میرند. برای بسیاری از واقعیت بود و آرام و بی سر و صدا. من معمولا با استفاده از یک تنوع از زیر تجسم. نتایج همیشه متفاوت با هر فرد است. آنچه که یک فرد می بیند منحصر به فرد به تجربه خود را.

پس از انجام چند تکنیک های تمدد اعصاب مانند تنفس و تنش عضلانی/انتشار, من می خواهم که مشتری تصور کنید که آنها در حال سفر بودند به سمت بالا و در نهایت رسیدن به یک “معبد شفا”. این است که برای درمان بیماری خود را, آن است که یک محل “را به زخم التیام یابد”. شفا و درمان دو بسیار متفاوت با اهداف متفاوت است. در معبد شفا ما راه رفتن را از طریق یک باغ بی سر و صدا و تصور صداها و بوی بودن وجود دارد. ما پس از آن وارد یک معبد شفا. این مهم است برای توصیف این معبد به خاطر مردم خود ایجاد خواهد کرد. هیچ صحبت و یا ارز در طول ورزش. پس از آن است که بیش از من می خواهم در مورد جزئیات از تجربه خود را. هنگامی که این ورزش انجام شد بر اساس این هفته من می خواهم اضافه کردن آیتم های بیشتر به تجسم. اگر وجود دارد یک گروه از “شفا کارشناسی ارشد” یک هفته من می خواهم آنها را به هفته بعد و بیمار را به سرعت بازگشت به گذشته سناریو. پس از آن من می خواهم اضافه کردن یک پیچ و تاب و های جدید به داستان با توجه به آنچه خواهد آمد به من در آن زمان و چه می گذرد در زندگی فرد. من همیشه به خودم اجازه به رهبری هر کجا که شهود من آگهی های من در این لحظه. مشتری معمولا به من می گوید پس از آن بود که من در نقطه سمت راست و نماد یا استعاره به حال برخی از معنی خاص به آنها.

چه نقطه از انجام این تمرینات هفتگی با کسی که فقط چند هفته به زندگی می کنند ؟ آنها اغلب اجازه رفتن و انتشار برخی از موضوع خاص که قبلا قادر به اجازه رفتن. آنها را از آمدن به شرایط با سرعت بیشتری با مسائل است که نیاز به رسیدگی می شود بلافاصله. آنها را به صلح با حوادث در زندگی که آنها در حال رفتن به از دست خواهم آینده فارغ التحصیلی و مراسم عروسی و غیره.

“شفای معابد” در تصویری و “شفا کارشناسی ارشد” آمده است که برای شرکت در طول این هدایت imageries بسیار اطمینان بخش در زمانی که فرد به صورت چهره به چهره با ناشناخته است. روند مرگ باید یکی از وحشت و تنهایی اما به جای آن می توان زمانی که خانواده ها با هم می آیند و مردم کراوات به پایان می رسد شل و انتشار خشم های قدیمی.

[ad_2]