تخطی برخی مسئولین دماوند ازمصوبات ستادمبارزه باکرونا پیگیری میشود

[ad_1]

سرپرست فرمانداری دماوند:

دماوند- سرپرست فرمانداری دماوند با اشاره به اینکه سلامت مردم از اهمیت زیادی برخوردار است گفت: تخطی برخی مسئولین دماوند ازمصوبات ستادمبارزه باکرونا پیگیری میشود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی حیدری، بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران در خصوص انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر بی توجهی برخی افراد به شرایط کنونی و انجام فعالیت ورزشی در زمین چمن تختی شهر دماوند اظهار داشت: این موضوع مورد پیگیری قرار گرفته است.

حیدری با بیان اینکه طی مکاتبات صورت گرفته با استان، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال شهرستان به منظور رسیدگی به تخلفات مرتکب شده به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران معرفی شده اند افزود: سلامت مردم بیش از هر چیزی حائز اهمیت بوده خط قرمز ما محسوب می‌شود.

سرپرست فرمانداری دماوند بیان داشت: با توجه به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت هر گونه فعالیت در اماکن ورزشی و بی توجهی به این امر و عدم مسئولیت پذیری مسئولان ذیربط در شهرستان نسبت به کوتاهی در این خصوص مراتب را از طریق استان مورد پیگیری قرار دادیم.

وی عنوان داشت: هر گونه تخطی از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا به منزله نقض قانون بوده و در صورت تخلف هر فرد یا ارگانی بدون هیچ گونه اغماض و چشم پوشی برخورد لازم صورت می‌گیرد.

[ad_2]

Source link