تحقیقات جدید بر روی موش ها در تحقیقات پزشکی

[ad_1]

“ماوس در تحقیقات پزشکی” کتاب مهمی است که پیچیدگی در اثر داروهای جدید و متفاوت از درمان های پزشکی در ژن های موش. این اجازه می دهد تا متخصصان پزشکی به درستی آماده سازی مواد مخدر برای انسان به عنوان ژن های موش های قابل ملاحظه ای شبیه به انسان است. موش ها در تحقیقات پزشکی استفاده می شود به مطالعه بیماری های مختلف و درمان های ممکن در برابر این.

گونه ای از موش ها در تحقیقات پزشکی یافت می شوند برای نمایش, علائم بیماری آلزایمر, چاقی, دیابت, سرطان و بیماری های دیگر موثر بر انسان است. سالانه حدود 25 میلیون موش در حال حاضر در حال استفاده در تحقیقات پزشکی. این موش ها در معرض تغییرات ژنتیکی توسط تامین کنندگان خود را بر اساس آن تحقیقات پزشکی انجام شده است.

چندین شرکت که عرضه موش و دیگر حیوانات آزمایشگاهی برای پژوهش اساس و در حالی که برخی از عمل غیر انتفاعی اساس دیگران سود گرا. یک تغییر ژنتیکی ماوس می تواند هزینه مبلغ خوبی از پول, اما گرفتن آن را تغییر داده و طبق نیازهای خاص هزینه و حتی بیشتر. برای درک بهتر این که ذکر شده در بالا ebook توسعه داده شده است.

پزشکی محققان آن است که قطعا ارزش سرمایه گذاری پول برای به دست آوردن تمام اطلاعات مرتبط از یک منبع واحد. تمام اطلاعات از این کتاب می توان به راحتی یا از خانه و یا بر روی بروید. این کتاب بر روی موش در تحقیقات پزشکی را می توان به عنوان خوانده شده با یک لپ تاپ تبلت کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند است.

این کتاب فراهم می کند تمام اطلاعات در مورد تاریخچه, زیست شناسی و ژنومیک از آزمایشگاه ماوس. آن را فراهم می کند اطلاعات اولیه در استفاده از ماوس سهام و نگهداری آنها. ژنتیک و haploid مجموعه ای از کروموزوم از ماوس تحت پوشش در فصل های مختلف در موضوعات مختلف مانند ژنتیک نامگذاری ژن نقشه برداری و سیتوژنتیک. تعمیر و نگهداری از موش های آزمایشگاهی است که شرح داده شده در فصل در روش پرورش انواع گونه ها و سهام. این فصل همچنین ارائه اطلاعات ژنتیکی نظارت است.

اطلاعات در استفاده از موش ها در تحقیقات پزشکی ارائه شده است تحت موضوعات مانند مواد شیمیایی جهش ژن دام انداختن pharmacogenetics و جنین دستکاری. با توجه به فعل و انفعال های زیست محیطی ترکیبات شیمیایی و متابولیسم سلولی, ژنتیک, تغییرات در ساختار DNA موثر بر یک یا چند ژن. این شیمیایی و پرورش و یا ناشی از جهش های شناخته شده به عنوان مواد شیمیایی جهش زایی. ژن به دام انداختن شامل یک رویکرد مورد استفاده قرار گیرد را به شما معرفی insertional جهش در سراسر haploid مجموعه در پستانداران کروموزوم. Pharmacogenetics اشاره به تفاوت های ژنتیکی در مسیرهای متابولیک. این تفاوت ها می تواند بر پاسخ های فردی به مواد مخدر و از این رو می توان آنها را به مطالعه در هر دو شرایط درمانی و عوارض جانبی در انسان است.

[ad_2]