تجهیزات پزشکی دانش

[ad_1]

تکنولوژی پزشکی است که شاخه ای از پزشکی است که معاملات با ویژگی های دستگاه های مرتبط با درمان و تشخیص بیماری ها و شرایط پزشکی. اکثر بیمارستان های خصوصی و مراقبت های پرستاری امکانات و تجهیزات پزشکی که متشکل از ماشین آلات و دستگاه های فنی برای شناسایی و نظارت بر هر گونه بی نظمی در یک بیمار با شرایط پزشکی. یک پزشکی تجهیزات فنی (BMET) است که معمولا در استخدام بیمارستان به حفظ تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی.

تجهیزات پزشکی ممکن است از ابزار آزمایشگاهی و دستگاه تجزیه و تحلیل ترکیب ادرار و خون fasces و یا منی. مانیتورهای پزشکی ممکن است مورد استفاده برای پیش بینی یک بیمار پزشکی دولت توسط اندازه گیری پارامترهای مانند فشار خون و ECG EFG و همچنین گازهای محلول در خون است. تجهیزات تشخیصی شامل تصویربرداری پزشکی به یک ماشین استفاده می شود که برای کمک به تشخیص بیماری است. این دستگاه شامل سونوگرافی و MRI, x-ray, ماشین آلات و PET و CT اسکنر. دستگاه درمانی شامل تزریق, پمپ, پزشکی, لیزر و جراحی لیزیک ماشین آلات. زندگی پشتیبانی از دستگاه استفاده می شود برای حفظ عملکردهای بدن از مبتلا در یک دوره شدید بحران پزشکی. این شامل تشکیل شده از دستگاه های مانند زیر – ونتیلاتورهای بیهوشی ماشین قلب-ریه, دستگاه ECMO و دیالیز ماشین آلات.

زمینه تجهیزات پزشکی است که به سرعت در حال پیشرفت و مرزهای تحقیقات پزشکی به طور پیوسته در حال گسترش به ترکیب بیشتر و بیشتر پیچیده فن آوری است. این نشان می دهد فوق العاده ای در حوزه توسعه بهتر و بهبود ماشین آلات برای تقویت بهداشت و درمان و پزشکی به عنوان یک علم. X-ray, electrocardiograph آندوسکوپ سونوگرافی اسکن و سی تی اسکن و قلب مصنوعی هستند اختراعات که انقلابی در پزشکی کاملا پدیداری.

اغلب ممکن است تحت ملاحظات مالی برای انجام طولانی مدت درمان یک بیمار در یک مقام رسمی مرکز پزشکی مانند یک بیمارستان است. که زمانی است که خانه تجهیزات پزشکی (HME) به بازی می آید. بیمار مراقبت از یک عضو خانواده یا هر فرد دیگری نیست یک متخصص پزشکی واجد شرایط در دانش خود را از پرستاری است. آن است که همچنین به عنوان با دوام تجهیزات پزشکی و یا DME در اصطلاح پزشکی آن را به عنوان طراحی شده است به مقاومت در برابر به طور منظم و مکرر استفاده توسط بیمار یا مراقبت دهنده. خانه مشترک تجهیزات پزشکی شامل به راحتی قابل مشاهده و قابل تشخیص دستگاه و دستگاه های مانند صندلی چرخدار چوب زیر بغل دیابتی کفش, اندام مصنوعی و نه به راحتی قابل مشاهده است اما ضروری ایدز مانند نبولایزر کانول بینی, ارتوز .این دستگاه تنها می توان در توصیه های پزشک و تایید و فقط می توان از یک پزشک. خرید باید از انجام یک داروخانه در مجاورت برای اطمینان از دسترسی 24 ساعته به تعویض یا خرید جدید باید نیاز بوجود می آیند در شرایط اضطراری.

لوازم و تجهیزات پزشکی اداره می شود زمینه پزشکی و تدارکات. آن شامل تامین و توزیع دارو و فولاد دستگاه های دارو و تجهیزات پزشکی و سایر دستگاه ها به پزشکان و پرستاران و تکنسین های آزمایشگاه تحلیلگران. پس کارکنان هزینه های تجهیزات پزشکی در حال گران ترین منطقه از بخش بهداشت و درمان است که توضیح می دهد که تصویب مدیریت زنجیره تامین نظریه به کاهش هزینه ها.

[ad_2]