تجربه یک شب بهتر با دستگاه جلوگیری از خروپف

[ad_1]

خروپف یا stertoring می تواند بسیار تحریک کننده به کسانی که در اطراف شما. شما احتمالا می't دریافت کیفیت خواب با توجه به شریک زندگی خود را's, ثبت نام و اشتراک به این عادت است. شما don't نیاز به پیدا کردن یکی دیگر از اتاق خواب به عنوان وجود دارد راحت تر کمک کند. بسیاری از افرادی که stertors را سرزنش نیست عادت به جای قضاوت آنها پیدا کردن آنها را مناسب کمک کند. با یکی از بسیاری از توقف خروپف, دستگاه, این بسیار ناراحت کننده اتاق خواب تجارب خواهد بود چیزی از گذشته. این ساخته شده است برای درمان عادت اما تنها برای کمک به قربانیان و شرکای خود را صلح آمیز تر از قبل.

توقف خروپف دستگاه ها در بازار امروز
وجود طیف گسترده ای از این در بازار, اما یکی باید به دنبال پزشکی مشاور در پیدا کردن یک ایده آل برای آنها. برخی از توقف خروپف دستگاه ها در ارائه به امروز عبارتند از:

• خروپف با چوب پنبه بستن چانه بالش: این بالش طراحی شده به طور خاص برای افراد مبتلا به این عادت است. آنها ساخته شده است در چنین راهی را به عنوان کمک به قربانی خواب در سمت خود را به جای خود بازگشت. خواب در پشت شل شدن گلو و ارگان های دیگر و آنها را به عقب نشینی و انقباض هوا معابر. بالش بسیار راحت برای کاربران حتی متوجه آنها با پوشیدن چیزی در گردن خود را. علاوه بر این بالش را کاهش می دهد کاربران' stertoring نصف.

• توقف خروپف تخت: با استفاده از این سفارشی تخت واقعا می تواند یک راه طولانی در کاهش عادت. این تخت می توان به درجه مورد نیاز ارتفاع. تحقیقات نشان داده است که با ارتفاع حدود 300 کمتر فشار بر دیافراگم از این رو معابر هوا در حال روشن تر است. بعلاوه با افزایش سر زبان نمی تواند استراحت در کوچک و یک علت شایع stertoring. با وجود قیمت به $ 1000, این تخت تضمین ارزش برای پول است.

• فک حامی: این اختراع مانع از حرکت فک در هنگام خواب. سر پوشیده دنده طراحی شده است برای حفظ فک قفل شده در نتیجه حصول اطمینان از دهان باقی می ماند بسته به عنوان یکی می خوابد. داشتن یک دهان باز در نتیجه افزایش stertoring.

• بینی شیر دیلاتور: این دیلاتور کمک به جلوگیری از stertoring می آید که با پر بینی. وجود دارد دو نوع از این: نوار چسب و پلاستیک دیلاتور. این چسب می توان انواع سقوط در خواب. با وجود اینکه ناراحت کننده راه حل آنها ایده آل برای مهار بودجه.

• ابزارهای دندانپزشکی: این خدمات عبارتند از حفظ زبان دستگاه است که با مهار حرکت زبان در خواب. اما این توقف خروپف, دستگاه جلوگیری از بلع نیز هست که می تواند نا امن به جای خواب.

• اسپری: بینی انسداد می شود کاسته و با استفاده از برخی از توقف stertoring اسپری. این اسپری نه تنها نرم کردن بافت های بینی اما همچنین مرطوب هوا معابر کاهش تمایل خود را برای محدود. اما برخی از افراد هستند راحت با دستگاه و باید در پیدا کردن راه حل دیگری است.

[ad_2]