تاریخ کمپرسور هوا

[ad_1]

تاریخ کمپرسور هوا به عنوان یک ابزار قدمت آن به دوران باستان است. مرد با استفاده از هوای فشرده سازی برای هزاران سال به حرارت خانه خود را طبخ غذا و حرکت اشیاء. اولین نوع از کمپرسور بود دم استفاده می شود به انفجار هوای فشرده بر روی آتش است. این ساده فشرده سازی واحد بودند یا توسط انسان و یا حیوانات برای فشرده سازی. این جایگزین شد مکانیکی کمپرسور هوا مورد استفاده برای اهداف صنعتی. با پیشرفت در علم و کمپرسور بودند در اندازه کاهش می یابد و در بر داشت با استفاده از خارج از کارخانه به ایدز برای غواصی در زیر آب و یا به قدرت ابزار پنوماتیک و دریل.

فشرده سازی هوا دستگاه استفاده شده است پس از 2000 سال قبل از میلاد و ساخته شده از چرم. این اولین فشرده سازی هوا دستگاه پمپ باز و بسته به صورت دستی. این مدل بهبود یافته بود پس با علاوه بر این از دسته و مصرف شیر. اما نسخه های جدیدتر هنوز یک دست و یا پا صفحه کم فشار دستگاه استفاده می شود به طور عمده به فن آتش سوزی. بعد پا مجهز به کمپرسور جایگزین شد آب چرخ.

با پیشرفت علم جدید کمپرسور هوا اختراع شد به گسترش استفاده برای فشرده سازی. در 1650, دانشمند آلمانی Otto von Guericke ابداع یک پیستون و سیلندر پمپ هوا. در سال 1797 اولین موتوری کمپرسور طراحی شده توسط جورج Medhurst انگلستان است. توسط قرن 18 دانشمند کشف کرد که هوای فشرده استفاده می شود می تواند به عنوان یک منبع انرژی به قدرت و حرکت اقلام است. کشف اتفاق افتاده است زمانی که آب جوش در یک ظرف منفجر شد نقل مکان کرد و یک مورد. پس از این کشف هوای فشرده استفاده می شود برای سنگ حفاری. در قرن 19 پاریس ابداع کمپرسور هوا سیستم شبکه به قدرت ساعتهای خود را با یک پالس از هوا در هر دقیقه است. پاریس همچنین در قرن 19 با تجربه این ایده از سیستم کمپرسور هوا به عنوان یک جایگزین برای برق است.

با تولد از عصر صنعتی هوا فشرده سازی به دست آورد جدید در زمینه تولید. در قرن 20 شاهد استفاده از پیستون فشرده کمپرسور هوا در صنعت. در 1930 کمپرسور اسکرو اولین اختراع در سال 1878 آلمان ارائه ساکت تر شکل از فشرده سازی هوا. در پایان قرن 20 وجود دارد سه نوع اصلی از کمپرسور استفاده می شود. این رفت و برگشتی یا پیستونی کمپرسور مورد استفاده قرار گرفت برای پالایشگاه های نفت و گاز خطوط لوله و گیاهان تبرید. آنها در قرعه کشی هوایی از طریق مصرف شیر و سپس از طریق یک خروجی. آن پیستون رانده شده توسط میل لنگ شفت به تحویل هوا در فشار بالا. های دوار کمپرسور, یک نوع گاز کمپرسور پدید آمده پس از پیستون کمپرسور. آنها ارائه حجم های بزرگتر از فشار هوا که خوب است برای استفاده های صنعتی. این کمپرسور استفاده مداوم جارو حرکت به حد ضربان. و جت کمپرسور با استفاده از فشار آب و یا گاز به نیروی هوایی یک سیلندر یا منتشر کننده.

امروز کمپرسور استفاده می شود و در تمام جنبه های زندگی. آنها در بر داشت در سایت های ساخت و ساز و کارخانه ها و دفاتر پزشکی و خانه است. تاریخ کمپرسور هوا ادامه خواهد داد به تکامل به عنوان پیشرفت های فن آوری ایجاد خواسته های مختلف هوای فشرده و با کیفیت از کمپرسور را بهبود بخشد.

[ad_2]