تاریخ شخصی تحرک دستگاه

[ad_1]

مردم شده اند با استفاده از شخصی تحرک دستگاه برای صدها سال. تاریخ خود و به نفع جامعه است که به خوبی ثبت شده و شناخته شده است. صندلی چرخدار و تحرک اسکوتر دو محبوب انواع دستگاه های تحرک شده اند تا حد زیادی بر بهبود یافته در طول سال وجود دارد اما بسیاری از دستگاه های دیگر نیز هست که استفاده شده است برای هزاران سال.

نخستین تصویر از یک صندلی چرخدار حک شده بود به یک سنگ در قرن 6 و پادشاه فیلیپ دوم بود که پادشاه اسپانیا در قرن 16 مورد استفاده بسیار استادانه درست شده و روی صندلی چرخدار بود که هر دو armrests و پا استوار است. در قرن 18 برای اولین بار روی صندلی چرخدار در طراحی شبیه به کسانی که امروز در دسترس توسعه داده شد. آن را تا به حال بزرگ چرخ جلو و یک چرخ در عقب است. توسط 19th و 20th century صندلی چرخدار بودند ساخته شده از چوب و ترکه یا چوب کوتاه طراحی شده است. ایالات متحده ثبت اختراع صادر شده برای این طرح در سال 1894 و مورد استفاده قرار گرفت و توسط جانبازان جنگ داخلی و جنگ جهانی اول.

اولین صندلی چرخدار تاشو طراحی شده بود در سال 1932 توسط دو مهندس یکی از آنها زخمی شده بود در یک معدن زغال سنگ. در سال 1950 برای اولین بار طراحی صندلی چرخدار طراحی شده بود. آن را طراحی شده توسط مخترع به نام جورج کلاین و در نظر گرفته شده برای کمک به کهنه سربازان جنگ جهانی دوم است. بر خلاف اولین جنگ بسیاری از افرادی که دچار آسیب های نخاعی تا به حال جان سالم به در جنگ جهانی دوم که ایجاد هجوم جانبازان. در طول این زمان وجود دارد برخی از پیشرفت های چرخدار کتابچه راهنمای, تکنولوژی, اما بسیاری از افراد کوادری پلژی شد و هنوز هم قادر به استفاده از صندلی چرخدار کتابچه راهنمای کاربر بدون کمک. کلاین با حمایت دولت کانادا و بسیاری دیگر از دانشمندان پیشگام توسعه ویلچر موتوری. بسیاری از سربازان و جانبازان در دستگاه ایجاد و طراحی آن در صورتحساب یا لیست به عنوان یکی از اولین بار است که مهندسی توانبخشی رخ داده بود.

پس از اختراع موتوری چرخدار بسیاری از پیشرفت های ساخته شده بودند. دستی صندلی چرخدار شد بسیار سبک و قابلیت مانور است. بسیاری از ورزشکاران که تحرک به چالش کشیده تحت فشار قرار دادند برای بیشتر مدل های ورزشی وجود دارد و بسیاری از پیشرفت های در تکنولوژی بود که پشت ویلچر موتوری.

تحرک اسکوتر برای اولین بار معرفی شد و در اواخر سال 1960's و اوایل 1970's آنها تا به حال تبدیل شدن به یک جایگزین بسیار محبوب برای طراحی این صندلی چرخدار. اسکوتر تحرک بیشتر در نظر گرفته شده برای افرادی که قادر به راه رفتن برای فاصله کوتاه اما پیدا کردن آن درد به انجام آن بیش از مدت زمان طولانی. روروک مخصوص بچه ها تحرک نمی تواند کشیده شود تا به یک میز یا به راحتی به عنوان یک صندلی چرخدار.

مدرن تحرک دستگاه های بسیار پیشرفته برقی طراحی شده و از ویژگی های باتری های قابل شارژ. این طیف خاصی از این دستگاه ها می تواند متفاوت باشد اما برخی از آنها قادر به سفر بیش از 40 مایل در هر بار. نیز وجود داشته اند بسیاری از پیشرفت در غیر موتوری دستگاه. واکر غیر موتوری تحرک دستگاه استفاده شده است که در برخی از شکل یا فرم تا زمانی که بر روی صندلی چرخدار. مدرن واکر اغلب ویژگی های چرخ های جلو و در حال نورد به نام واکر یا rollators. این نوع از دستگاه های بزرگ است زیرا شما می توانید با فشار واکر به جای داشتن به آن را بلند کنید. آنها از ویژگی های ترمز و همچنین به عنوان یک صندلی.

به عنوان است که معمولا مورد انسان ها را تا حد زیادی بهبود یافته بر روی طرح های اولیه تحرک دستگاه. مدل ها و انواع موجود امروز برخی از ترین قابل اعتماد و در دسترس و ارائه خواهد شد بسیاری از سال از خدمات قابل اعتماد است.

[ad_2]