تاریخ از دست حک شده راه رفتن عصا

[ad_1]

تعریف چوب در راه رفتن و یا یک عصا است که تا حدودی گیج کننده است. تفاوت بین چوب و نی ها از صدها سال پیش بود که بر اساس مواد مورد استفاده: چوب است که ساخته شده از عاج و استخوان نهنگ سیاه پوست و دیگر با ارزش جنگل بودند به نام چوب. نی ساخته شده بودند مالاکا یا حصیر بامبو و نی. کلمه نیشکر به جای کلمه راه رفتن چوب در قرن 16.

استفاده از پیاده روی چوب و نی ها ممکن است به خوبی در تاریخ به قرن ها قبل از میلاد به زمانی که چوپان تمایل خود گله. سوابق تاریخی نیز نشان می دهد که عصا گره خورده بود به حق عبور از این به عنوان نمادی از مردانگی برای پسران جوان.

تا زمانی که انسان به زمین پرسه می زدند چوب استفاده شده است برای بسیاری از اهداف. ما فقط می توانیم فرض کنیم که چوب ممکن است شخصی با کنده کاری و یا با استفاده از نمادهای سنگ های تیز. این احتمالا آغاز از دست حک چوب.

ما می دانیم که حاکمان مصر انجام شده کارکنان متفاوت از سه تا شش فوت قد با زینتی دستگیره به شکل نیلوفر آبی (نماد زندگی). در قرون وسطی حاکمان انجام scepters در دست راست خود به عنوان نمادی از قدرت است. رهبران کلیسا مانند اسقف انجام قلاب کارکنان که تعریف نقش خود را به شکل آن را به قرعه کشی در گله به کلیسا.

آن را در طول قرن 16 که دست حک شده نی ها شد پذیرفته و لوازم جانبی از ظرافت و اجتماعی برجسته. در اروپا در طول قرن 18 و 19 به عصا نماد اشرافی شناخته شده به عنوان آقایان. عصا شد یک بیانیه مد برای خوب لباس پوشیدن ، نی ها تعریف شده وضعیت.

اگر شما تحقیق در اینترنت وجود دارد بسیاری از فروشگاه های آنلاین است که فروش زیبا دیدم. قرن 21 نشان داده شده است ظهور مجدد این عصا. ما فکر می کنم از عصا به عنوان کارکنان مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد پزشکی اما نی ها در حال به دست آوردن محبوبیت است. نی ها را می توان ارزان و بسیار گران قیمت بسته به نوع چوب و میزان کنده کاری بر روی کارکنان و یا اداره کند.

Stickmakers از راه رفتن نی ها عالی هستند و هنرمند. صنایع دستی جذاب است و می تواند تبدیل به یک سرگرمی عالی و یا تبدیل شدن به یک کسب و کار برای woodcarver. مهارت های مورد نیاز به دست حک چوب است نه فراتر از دسترس هر کسی با مطالعه برخی از. یک کتاب خوب برای شروع با است به نام “Stickmaking: یک دوره کامل” توسط اندرو جونز و کلایو جورج. این صنعتگران در انگلستان زندگی می کنند.

برای شروع اجازه دهید حک کردن یک راه رفتن عصا. پیشنهاد من این که شما شروع به با یک کیت و سرمایه گذاری در یک کتاب را انتخاب کنید. من ذکر شده در کتاب انتخاب من اما من پیشنهاد می کنم که شما رفتن به کتابخانه برای پیدا کردن چیزی برای استفاده از راهنمایی ها و دستورالعمل ها. من می تواند به شما کمک کند با محل کیت و یا من می تواند شما را با ارائه یک کیت. برخی از عالی وجود دارد که فروشندگان فروش ابزار منبت کاری, کتاب, و فقط در مورد همه چیز است که شما نیاز به شروع یک سرگرمی بسیار جالب.

این قصیده از چوب در راه رفتن: استفاده از من در امتداد مسیرهای که شما به دنبال, و تکیه بر قدرت من به شما به عنوان صعود به سمت قله. از آن لذت ببرید!

[ad_2]