تاریخچه ای از قدرت و علم مطبوع

[ad_1]

اوایل سوابق قدرت آموزش تاریخ به 3600 سال قبل از میلاد زمانی که امپراطوران چینی ساخته شده افراد خود را ورزش روزانه (وبستر 1976). در طول چو سلسله مطالب مورد نیاز به تصویب وزنه برداری آزمایشات قبل از ورود به ارتش. وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که آموزش وزن بخشی از زندگی در یونان باستان و هند است. در واقع یونانیان ساخته شده مجسمه های متعدد از مردم بلند کردن سنگ وزن.

متعدد سیستم های آموزشی ارائه شده در طول سال. انباشت تجربه و متفاوت فلسفه باعث شده است تا ما را به زمان روش های آموزشی مورد استفاده قرار امروز. نگه داشتن در ذهن بسیاری از مقامات به شدت متنوع از هدف اصلی از قدرت و مطبوع است. کار سخت و فداکاری تشکیل بنیاد زودتر روش آموزش است. امروز مخالف رخ داده است در تنظیمات متعدد به آسانی کار و رفع سریع فرم پایه و اساس بسیاری از مردم رژیم.

در طول قرن 16 در اروپا کتاب آموزش وزن به سطح آغاز شد. Sir Thomas Elyot's کتاب در مورد این موضوع منتشر شده در انگلستان در سال 1531. یواخیم Camerius یک مدرس در دانشگاه لایپزیگ نوشت: چندین کتاب در سال 1544 توصیه که آموزش وزن باید یک کلید فعالیت های ارائه شده در مدرسه. جان Paugh چاپ کتاب در سال 1728 عنوان یک فیزیولوژیکی نظری و عملی رساله در ابزار عضلانی ورزش برای بازگرداندن قدرت به اندام نشان داد که از مزایای ارائه شده توسط آموزش وزن برای نوتوانی اهداف است. در سال 1860's, آرچیبالد Maclaren ابداع اولین سیستم رسمی از تمرینات با دمبل و هالتر برای ارتش بریتانیا.

این showmen و قدرتمند هنرمندان از قرن 19 به شدت به کمک روش های مورد استفاده امروز در تناسب اندام و ورزش مطبوع میباشد. از تحقیقات گسترده آهن بازی مورخ دیوید وبستر اعتبارات ایتالیایی سیرک و محل دائمی نمایشگاه های بازیگر, Felice ناپولی به عنوان کسی که نکردم قدرتمند اجرای برنامه در مقیاس بین المللی. شاگردان ناپولی شامل استاد آتیلا (Louis Durlacher) و Eugen Sandow (فردریک مولر). آتیلا شناخته شده تبدیل شد و او را جذب برخی از the world's شناخته شده ترین فیزیکی culturists و بسیاری از حاکمان اروپا است. فهرست خود را از دانش آموزان شامل شاه جورج یونان شاه ادوارد از انگلستان Crown Prince Frederick که پادشاه شد Haakon نروژ شش فرزند پادشاه مسیحی از دانمارک, ملکه مادر, Alexandra, انگلستان, شاهزاده خانم, Dagmar (ملکه روسیه و تزار نیکلاس) و دوشس Cumberland.

در زمان آموزش ثروتمند بود و بسیار مورد احترام اشغال. ما مربیان شخصی امروز. فعلی پروتکل های مورد استفاده توسط اکثر از امروز's مربیان در حال گریه به دور از تعالیم اصلی و مزایای ارائه شده توسط مربیان. شهرت و معروفیت مربیان از آن روزها یک نتیجه از نمایش عمومی فوق العاده, فیزیکی, شاهکارهای. این وقایع بودند و اغلب با حضور خانواده سلطنتی و بسیار تحسین شده برای ارتقاء خود را از جسمی خوبی بودن.

Eugen Sandow به دنیا آمد و در Koningsberg در شرق روسیه در سال 1867 استخدام شد برای آموزه های خود را با رئیس جمهور و حاکمان از سراسر جهان است. نه پادشاهان و ملکه ها و شاهزادگان بسیاری از اروپا و همچنین به عنوان رئیس جمهور آمریکا ویلیام تافت و وودرو ویلسون تایید Sandow's کتاب زندگی جنبش است. Sandow بود موفق و قدرتمند به عنوان به خوبی به عنوان یک پروموتر رسمی تناسب اندام و سلامت مدیریت. او تاکید کرد که تربیت بدنی و ورزش باید بخشی جدایی ناپذیر از سیستم مدرسه. او همچنین تور جهانی سخنرانی و ترویج فرهنگ فیزیکی به عنوان وسیله ای برای بهبود کیفیت زندگی است.

اکثر مقامات تشخیص Sandow به عنوان یکی از مهم ترین چهره در تاریخ تناسب اندام, با سابقه کار آشکار است که این پدیده مدرن از علم مبتنی بر آموزش تناسب اندام است نه یک رمان اختراع. Sandow ترویج اهمیت قدرت و مهارت به عنوان سنگ بنای تناسب اندام. نیم قرن بعد دکتر کنت کوپر پیشنهاد شده که مناسب بود در درجه اول وابسته به هوازی مطبوع. حدود 25 سال بعد نقش مهم آموزش قدرت بار دیگر به رسمیت شناخته شده توسط دانشگاه.

در روسیه در همان دوره ولادیسلاو Krayevsky تاسیس سنت پترزبورگ تازه وزنه برداری جامعه (1885). بسیاری از دانشمندان بزرگی ورزشکاران; هنرمندان شد و دانش آموزان خود را از جمله معروف قدرتمند جورج Hackenschmidt که اعتبار Krayevsky برای آموزش او می دانستند. Hackenschmidt ذکر شده در کتاب خود راه را برای زندگی می کنند که برخی از the world's قوی ترین مردان عصر از جمله Sandow آموزش دیده بودند با استفاده از Krayevsky's سیستم.

Krayevsky's کار می کنند و محبوبیت خود را از دانش آموزان تا به حال یک اثر عمده ای در وزنه برداری در روسیه است. نه تنها او مشهور, معلم, اما او نیز زمانی تعداد قابل توجهی در میکرو آسانسور خود را. او رئیس هیئت داوران در اولین مسابقات قهرمانی جهان در وین در سال 1898.

Krayevsky نوشت: دو نفر از اساسی خود را با این نسخهها کار در طول دوره 1896-1899. نوشته شد با عنوان تعلیم و دستور مذهبی از سلامت-قوانین برای ورزشکاران و توسعه قدرت بدنی با Kettlebells و بدون Kettlebells. تعلیم و دستور مذهبی از سلامت-قوانین برای ورزشکاران فرستاده شد به مطبوعات دسامبر 9th 1899 شد اما هرگز منتشر شده است و در حال حاضر حفظ شده در مقاله فرم. او دیگر کتاب منتشر شده در سال 1900 و تجدید چاپ سه بار (سال 1902 تا 1909, 1916) پس از مرگ او (سال 1901).

Krayevsky به خوبی مورد مطالعه در تاریخ فرهنگ فیزیکی و تمام اشکال ژیمناستیک. او آگاه در مورد سوئد ژیمناستیک اشاره کرد و منافع درمانی آن, اما نگرانی خود را با فقدان داده های علمی سوئدی سیستم به رهبری او را به استخدام experimentalists به تحقیق آن است.

بسیاری از Krayevsky's توصیه ها هنوز هم مورد استفاده قرار امروز. توصیه های خود را شامل پزشکی کنترل یک ورزشکار's سلامت آموزش مداوم و تغییر الگوهای بار کامل طیف توسعه فیزیکی و روانی توسعه و اجتناب از مصرف سیگار و الکل.

اوایل قدرت پیشگامان توسعه دستگاه های متعدد در رابطه با آموزش قدرت از جمله کابل ماشین آلات kettlebells barbells دمبل, عجیب و غریب به شکل میله های ضخیم گرفتن میله وزن, چکمه, جداسازی ماشین آلات و انواع پرتاب دستگاه های. هنوز 50 سال بعد وجود دارد متعدد هستند افرادی که ادعا می کنند به اختراع این ماشین آلات. در امروز's صنعت وجود دارد بسیاری از سیستم ها و مردم ترویج سیستم های جدید خود را که واقعا جدید نیست در همه.

توسعه های مختلف علمی و آموزشی فرهنگ اسپیلت غرب و شرق به عنوان خود را ارتقاء فعالیت فیزیکی بود مبهم متفاوت است. در طول سال های پس از جنگ جهانی روسیه و اروپا هنوز هم ادامه داد: برای ترویج عناصر مختلف قدرت جسمی و قدرت و مهارت خود را در حالی که غرب در درجه اول ترویج ایروبیک. کنت کوپر's کتاب ایروبیک محبوب بود در آن زمان و همچنین سوئد تمرين پژوهش است. با توجه به کوپر و محققان سوئدی قلبی و سلامت عمومی بستگی دارد در درجه اول در استقامت طولانی مدت کار می کنند. حامیان استقامت دکترین به شدت اعتراض قدرتی. کوپر گفت: قدرت های جهان آموزش ترویج یک بدن زیبا بود اما هیچ چیز برای سلامتی.

در همین دوره است که ایروبیک و شوق بود در حال اجرا وحشی در غرب روسیه و اروپای شرقی انباشته گسترده بین المللی اطلاعات بر قدرت و, آموزش ورزشی, در حالی که در حال توسعه برنامههای آموزشی جامع برای ترویج یافته های خود را. بسیاری از مدارس ارائه وزنه برداری و در چند دهه وجود دارد حدود 1 میلیون وزنه برداران در اتحاد جماهیر شوروی. قدرتی تبدیل به یک عنصر کلیدی در تمام رشته های ورزشی برنامه های آموزشی در اتحاد جماهیر شوروی سابق در حالی که این نگرش در غرب بود که آموزش وزن آهسته خواهد بود ورزشکاران پایین و محدود کردن دامنه حرکت. در نتیجه روسیه تحت سلطه بازی های المپیک, به خصوص در المپیک وزنه برداری در همان زمان هوازی دکترین شد انجیل در غرب است.

روسی تسلط شده است که اغلب نسبت به استفاده از آنابولیک آندروژنی-داروهای اما ورزشی استفاده از این داروها در واقع معرفی شده در توسط غرب ، آن است که احتمالا بیشتر دقیق می گویند که کشورهای شرقی تحت سلطه با توجه به قدرت های ویژه ای به علم و درک جامع ورزشی مطبوع. در موضوع استفاده از مواد مخدر با استفاده از هیچ کس بیشتر مواد مخدر از نرم افزار بدنسازان که عمدتا آمریکایی است.

در غرب امروز اکثریت ورزشگاه مربیان و دانشگاه و مربیان هنوز هم بیمار مطلع هنگامی که آن را می آید به تناسب اندام و ورزش مطبوع. هوازی استقامت crazes هنوز هم غالب در اکثر موارد و در عین حال این باعث می شود تا جزئی بخشی از تناسب اندام است. همه را یک نیاز به انجام مطالعه علم و شواهد فراوان است که پشتیبانی از متعدد بهداشت و درمان و تناسب اندام مزایای مناسب قدرت-آموزش برنامه به درک اهمیت آن.

منابع

Siff, MC (2000) Supertraining. مل Siff.

Copyright 2005 جیمی Hale

[ad_2]