بیمه خودرو: بالا 5 راهنمایی برای کمک به شما در صرفه جویی در

[ad_1]

به عنوان صاحب یک وسیله نقلیه و یا دو شما نیاز به دریافت بیمه اتومبیل ارزان و یا دیگری به شما خواهد شد در نهایت پرداخت پول بسیار کمی از پول خود را به بیمه گر در هر سال است. در همان زمان شما نمی توانید خیلی خوب بود و بدون هر نوع از بیمه. نه تنها آن را غیر قانونی برای رانندگی بدون بیمه اما شما همچنین افشای خودتان را به خطر جدی مالی با انجام این کار. پیدا کردن چگونه برای دریافت بیمه مقرون به صرفه را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول. راهنمایی های زیر قطعا از استفاده خوب به شما:

1. تنها پوشش شما نیاز دارید. اگر وسیله نقلیه خود را بیش از بیمه شده و سپس شما فقط تا پایان پرداخت پول برای هیچ چیز. گفتگو با یک بیمه قابل اعتماد عامل به منظور تعیین دقیقا چه مقدار شما نیاز دارید. ماشین شما درایو چگونه اغلب شما درایو و همچنین تعداد افرادی که رانندگی ماشین تحمل در چه نوع پوشش شما نیاز دارید.

2. ترکیب تمام نیازهای شما را بیمه و با یک معامله گر تنها. سعی کنید به دریافت چندین خودرو تخفیف. بیمه اتومبیل خود را به طور جداگانه را به شما هزینه پول اضافی. همچنین صاحب خانه خود را بیمه و همچنین پزشکی و پوشش زندگی ایده آل باید از یه شرکت.

3. ببینید که آیا شما شده است با توجه به تمام تخفیف امکان پذیر است. شرکت های بیمه به طور کلی تخفیف در انواع مختلف از شمارش است. آنها طیف وسیعی از استفاده از دستگاه ضد سرقت خودرو به خوبی سابقه رانندگی بدون هر گونه حوادث و یا ادعا می کند. همچنین ممکن است برای گرفتن تخفیف از على دفاعی کلاس رانندگی. این تخفیف و درصد ارائه شده در آنها متفاوت است با توجه به بیمه گر.

4. برای انتخاب سالانه سیاست به جای یک ماه 6-سیاست. شما مجبور به پرداخت پول بیشتر در صف مقابل اگر شما خرید بیمه برای کل سال اما شما صرفه جویی در پول به طور کلی.

5. آیا حل و فصل برای اولین بار از شما نقل قول می گردد. این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما اکثر مردم نمی زحمت درخواست برای تخفیف و یا حتی خرید در اطراف برای بهترین نقل قول ممکن است. خوشبختانه, آن را بسیار آسان برای به دست آوردن نقل قول چندگانه این روزها و شما نمی خواهد که به سرمایه گذاری زیادی از زمان در آن است.

شما ممکن است برای قرار دادن کمی تلاش به پیدا کردن بیمه اتومبیل ارزان اما شما خواهد بود واقعا خوشحالم که شما را. شما صرفه جویی بسیار کمی از پول در بیمه است که هزینه در محدوده زمانی معین.

[ad_2]