بیمارستان صابون ضد باکتری مزایای

[ad_1]

آنچه که در یک بیمارستان صابون ضد باکتری? این یکی از محصولات تمیز کردن استفاده می شود که توسط مصرف کنندگان و کارکنان در بیمارستان ها که ضد عوامل شیمیایی که کم باکتری ها را می کشند اما آنها نمی کشتن ویروس ها. Triclosan عنصر مشترک در اکثر مایع دست و بدن با صابون. برخی از مطالعات به این نتیجه رسیدند که زمانی که شما به سادگی شستن دست های خود را کاملا با صابون ساده باکتری ها به اندازه کافی کاهش می یابد. اما بیشتر مطالعات گسترده نشان داده اند که بیمارستان صابون ضد باکتری حذف باکتری ها بیشتر از فقط با شستشو با آب و صابون های معمولی. و بیمارستان ها نمی توانیم اجازه دهید به باکتری اجرا وحشی در بخش خود را. ضد میکروبی و صابون شستن مکرر دست ها در حال کلید برای کاهش عفونت های باکتریایی.

بیمارستان صابون ضد باکتری بسیار مهم در کنترل گسترش از باکتری در بیمارستان و کاهش خطر ابتلا به عفونت. بهره مند از شستن دست با استفاده از یک صابون ضد باکتری ثابت شده است در زایمان در اتاق عمل در واحد مراقبت های ویژه و در مطب به عنوان به خوبی به عنوان در هر محیط مراقبت های بهداشتی. شستن دست ها ثابت شده است موثر در جلوگیری از چنین عفونت رایج در کودکان در خانه و در مدرسه.

هنگامی که زمان مناسب برای شستن دست های خود را? کودکان و بزرگسالان بیش از حد باید آموخت برای شستن دست های خود را در لحظات بحرانی. آنها باید شستن دست های خود را پس از تغییر پوشک قبل از غذا خوردن و دست زدن به مواد غذایی قبل از تغذیه کودکان و مدفوع. به یاد داشته باشید برای شستن نه تنها با آب, اما با بیمارستان صابون ضد باکتری و آن طول می کشد حدود 15 تا 20 ثانیه برای انجام این کار است. آیا می دانید که شستشو با آب و خاک موثر تر است که شستشو فقط با آب به تنهایی ؟

بیمارستان ضد میکروبی صابون بیشتر موثر در کاهش عفونت توسط برخی از موجودات زنده. جوانه قتل صابون می تواند خلاص شدن و کشتن بسیاری از باکتری ها که معمولا زندگی بر روی پوست ما و می توانید از ما گرفتن و گسترش عفونت است.

پزشکان و پرستاران استفاده از بیمارستان صابون ضد باکتری حتی در خانه های خود و فرزندان خود را به شستن دست های خود را به طور منظم با ضد باکتری مایع صابون و فوری دست عفونی. زمانی که آنها فرزندان خود را به طور موثر خود را با دست بشویید به خصوص با بیمارستان صابون ضد باکتری آنها را کمتر بازدیدکننده داشته است به دکتر خود. پدر و مادر را به صرفه جویی در مواد مخدر و پزشکان بازديد زمانی که بچه خود را سالم. بچه ها نمی خواهد که به دست مدرسه و نه بیمار که اغلب. مدارس و بیمارستان ها با شستن دست به طور منظم برنامه ها باید کمتر از موارد عفونت در دانشجویان و بیماران و کارکنان بیمارستان.

محققان دریافتند که باکتری ها از دست مردم تغییر کرده است به طور کلی در سال های اخیر است. اما گفته شده است که متخصصان مراقبت های بهداشتی در مقایسه با جمعیت عمومی کمتر باکتری است. که احتمالا به خاطر آنها توجه بیشتر در شستن دست های خود را به طور منظم از ما و استفاده از بیمارستان درجه صابون های آنتی باکتریال در محل کار و در خانه های خود.

چگونه برای شستن دست های خود را:

اول شما باید مرطوب دستان خود را با آب گرم. اگر وجود دارد هیچ آب گرم و سپس شیر آب را انجام خواهد داد. پس از آن درخواست یک بیمارستان ضد باکتری صابون مایع به دست شما انجام و قرار دادن دست خود را در آب در حال اجرا نشده است. به حداقل 20 ثانیه از مالش دست خود را با بیمارستان صابون ضد باکتری. سپس شستشو در زیر آب در حال اجرا.

Rydoexpress سهام عمده مارک از صابون ضد باکتری در بازار امروز از جمله Gojo کیمبرلی کلارک Kimcare Johnson Diversey اهرم 2000, شماره گیری, کلگیت پالمولیو Softsoap, Lurosep و بیشتر.

[ad_2]