بک لینک PBN چیست و روش لینک سازی شبکهای

ایجاد یک لینک خوب قطعا زمان بر خواهد بود؛ یکی از مهم ترین نکاتی که می بایست مد نظر داشته باشید مدیریت ترافیک وب سایت است. ترافیک ارجاعی معمولا هدفمند است و بانس ریت(Bounce Rate) کمی دارد! در واقع با این روش شما به نوعی خرید بک لینک.

لینک سازی pbn به جای دریافت بک لینک رایگان می کنید فقط حالت آن متفاوت است. خرید بک لینک قوی برای اولین بار در ایران توسط سیستم بکوریتی پیاده سازی شده است و شما می توانید خودتان فاکتوری از انواع سفارش بک لینک نظیر ، بک لینک چت روم ، بک لینک ارزان قیمت ، بک لینک اتوریتی بالا ، بک لینک از فروشگاه ها ، بک لینک از وبلاگ ها و یا خرید بک لینک خارجی کنار سایر بک لینک ها می تواند خرید بک لینک طبیعی را برای شما به ارمغان بیاورد و یا بک لینک از دامنه های معروف edu و org و غیره .

امروز از اشتباهی رایج در انتخاب کلیدواژه توسط سالس بک لینک پرده بر میداریم ، اشتباهی که اکثر تجار را به ورشکستگی کشاند ، وقتی شغل شما ایجاب می کند که فروشنده دستگاه تصفیه آب هستید ، قطعا دو کلید واژه (خرید تصفیه آب ، تصفیه آب) برای فروش دستگاه های شما بسیار مهم است و اگر این دو کلیدواژه در صدر نتایج گوگل باشد ، فروشی بی نظیر خواهید داشت پس برای خرید بک لینک عموما همین دو کلیدواژه مهم و اساسی را خرید می کنید که نسبت به رقبا فاصله ای ایجاد کرده و بالاتر باشید اما بسیار پیش آمده که نتیجه معکوس شده و هرچقدر که بیشتر بک لینک خریدید نتیجه ی حاصل بدتر شده است ، اما تابحال به این فکر کردید که چون کلید واژه های یک سانی را در چندین و چند سایت تبلیغ کردید نتیجه حاصل نشده است ؟ با روود مطالبتون بسیار عالی بود و خسته نباشید میگم.

می باشد و شما میتوانید با افزایش فعالیت های خود در این زمینه دومین آتوریتی سایت خود را افزایش دهید. بعضی از مطالب کوتاه می باشند که شما در اول در شبکه های خود با لینک مستقیم به سایتتان قرار می دهید. اما در PBN های بزرگتر و گسترده تر ، که غالباً برای اهداف پولساز ساخته میشوند ، تنها چیزی که قبل از پایین کشیدن صفحات توسط گوگل اهمیت دارد ، این است که در این زمان و حالا این اتفاق نیفتد ! چه چیزی در مورد بک لینک PBN میدانید؟ در این میان اصلا چیزی به اسم ”خرید بک لینک تضمینی ” هم وجود ندارد… در گذشته کافی بود یک متن 300 کلمه ای بنویسید و یک عکس هم به آن اضافه کنید و به همین راحتی پست شما کامل می شد. متاسفانه از پست مهمان تعریف نادرستی شده است. بعضی از مالکان سایت فکر می کنند، پست مهمان یعنی قرار دادن یکی از محتوای اصلی سایت در یک وب سایتی دیگر در صورتی که چنین تصوری کاملا غلط است. 2. اگر فکر میکنید که داشتن لیستی از سایتهای اتوریتی بالا و بزرگ تنها برای ایجاد یک لینک بیلدینگ موفق و موثر اهمیت دارد، باید عرض کنم که تصور اشتباهی است.

اگر با نتایج کوتاه مدت که پیامدهای طولانی مدت دارند مشکلی ندارید، ممکن است شبکههای PBN را دوست داشته باشید. مارش گوگل یا همان مرداب گوگل سیستمی مخفی است که به وسیله ی آن ، هنگامی که یک وب سایت در طول بازه زمانی طولانی هیچ بروز رسانی و تغییری در آن دیده نشود بعد از مدت زمانی از نتایجی که رقابت در آن بیشتر است حذف می گردد مگر آنکه دقیقا نام اصلی وب سایت و یا واژه هایی که رقابت در آن بسیار کم است جستجوی شود تا در نتایج گوگل دیده شود. در گذشته ای نه چندان دور، موتورهای جستجو به خصوص گوگل، به وجود بک لینک سایت شما در سایت های دیگر اهمیت بسیار زیادی می داد و اگر سایت شما دارای بک لینک های زیادی در سایت های معتبر یا غیرمعتبر و سایت های هم موضوع داشت، با ارتقای رتبه سایت شما مطالب تان را در نتایج بالای گوگل نشان می داد.