به کجا برای دریافت هزینه پایین مینه سوتا بیمه سلامت

[ad_1]

به دنبال یک طرح بیمه سلامت در مینه سوتا است که نمی خواهد به شما هزینه یک دست و پا? در اینجا چگونه برای پیدا کردن کم هزینه, مینه سوتا, بیمه سلامت با حامل قابل اعتماد.

ایالتی مینه سوتا بیمه سلامت

مینه سوتا شده است از حمایت دولت برنامه های بیمه برای افراد کم درآمد و خانواده. این خدمات عبارتند از:

* مینه سوتا کمک های پزشکی برنامه فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی برای افراد کم درآمد Minnesotans. این برنامه متفاوت از مدیکر است که فدرال حمایت برنامه برای افراد بالای 65 سال و افراد معلول است.

* مینه سوتا به طور کلی کمک به مراقبت های پزشکی برنامه فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی برای افراد کم درآمد Minnesotans که واجد شرایط برای اسپانسر ایالتی و یا فدرال حمایت برنامه مراقبت های بهداشتی.

* مینه سوتا طرح مراقبت فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی برای افراد کم درآمد ایجاد کار Minnesotans.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مینه سوتا برنامه های بیمه درمانی بخش خود تماس بگیرید خدمات انسانی سازمان و یا رفتن به مینه سوتا وزارت بهداشت در وب سایت: health.state.mn.us/healthcare.html.

بیمه درمانی خصوصی

وجود دارد دو نوع از برنامه های بیمه درمانی که در دسترس هستند در مینه سوتا است. آنها عبارتند از:

* هزینه برای خدمات برنامه (همچنین شناخته شده به عنوان جبران خسارت طرح) که برای پرداخت تمام یا بسیاری از هزینه های دکتر, بیمارستان, هزینه, و هزینه داروهای تجویزی پس از پرداخت شما کسر (معمولا $500 به 2000$). این برنامه به شما اجازه انتخاب پزشک و بیمارستان و گران قیمت ترین برنامه های مراقبت های بهداشتی.

* مدیریت برنامه های مراقبت های بهداشتی از جمله HMOs PPOs و مس است که برای پرداخت های خود را با دکتر خود, هزینه ها, بیمارستان, هزینه, و هزینه داروهای تجویزی پس از شما پرداخت شرکت پرداخت (معمولا 5 دلار تا 10 دلار هر پزشک مراجعه کنید). با این برنامه شما در حال اختصاص داده شده به یک شبکه ای از پزشکان و بیمارستان ها. PPOs و POSs به شما اجازه استفاده از یک غیر-شبکه پزشک یا بیمارستان برای هزینه های اضافی. HMOs ارزان ترین از همه برنامه های مراقبت های بهداشتی به دنبال PPOs و POSs.

کم هزینه بیمه بهداشت و درمان

برای دریافت بیمه درمانی کم هزینه شما نیاز به فروشگاه ، ساده ترین راه برای انجام این کار این است که بروید آنلاین به بیمه وب سایت های مقایسه.

[ad_2]