به روز رسانی: تغییرات به استرالیا حمل توشه قوانین

[ad_1]

خوب پس سر تا اگر شما در حال سفر در اطراف و یا به یا از استرالیا از ماه ژوئن 30th, قوانین جدید در حال آمدن به بازی به محافظت از ما, قوانین جدید ممکن است تاثیر توشه خود را برنامه.

کشورهای دیگر نیز در آوردن مشابه حمل پودر قوانین برای پرواز به طوری نگه داشتن چشم در اخبار سفر.

در زیر یک دید کلی از قوانین برای حمل محصولات از جمله به روز رسانی جدید.

امنیت هواپیمایی در حال categorising پودر را به دو گروه آلی و معدنی.

محدودیت از 350 میلی لیتر یا 350 گرم درخواست به “معدنی” پودر.

هیچ محدودیتی در “آلی” پودر.

همه پودر نیاز به ارائه در امنیت همراه با معمول و ژل و ذرات معلق در هوا و مایعات است.

همانطور که همه ما می دانیم (امیدوارم) شما تنها قادر به گرفتن مایعات و ذرات معلق در هوا و ژل در ظروف تا 100 میلی لیتر در اندازه خود حمل چمدان.

مایعات و ذرات معلق در هوا و ژل ارائه می شود باید در یک resealable پلاستیکی شفاف شل (اتمام فیل راه راه حلق آویز کیسه های بزک را که با دستی قابل جدا شدن محفظه پلاستیکی شفاف!).

قانون جدید: ‘معدنی پودر’ یعنی نمک (واقعا؟), پودر تالک و شن و ماسه (آره!) شما محدود خواهد شد به 350 میلی لیتر یا 350 گرم در هر فرد.

قانون تفاوت: ‘آلی پودر’ هستند چیزهایی که ساخته شده از ماده نمونه شامل پروتئین پودر و فرمول نوزاد. همه پودر نیاز به ارائه در امنیت (آنها نیازی به پاک کردن کیسه هر چند).

وظیفه رایگان خرید در یک کیسه مهر و موم شده را می توان در هیئت مدیره. اگر شما stopovers در طول پرواز خود را, شما ممکن است محدودیت های زمانی که شما در هیئت مدیره دوباره… خریدار برحذر باشید.

البته استثنا وجود دارد برای کودک, محصولات پزشکی و داروهای تجویزی و غیر تجویزی) اقلام و نیازهای غذایی (آنها هنوز هم نیاز به نمایش در خواهند آمد هر چند).

من امیدوارم که این کمک کرده است به روشن شدن قوانین تغییر به طوری که شما نمی خواهد گرفتار کردن. آن را همیشه خوب به یک یادآوری از پایه حمل توشه قوانین به عنوان به خوبی.

بسیاری از مردم ترجیح می دهند در حال حاضر به سفر با حمل و فقط به عنوان آن را می دهد احساس آزادی اما حمل بر قوانین هستند بیشتر در معرض تغییر به این مهم است که به نگه داشتن چشم در به روز رسانی.

برای بزرگ تر سفر نکات و به روز رسانی مطمئن شوید که شما چک کردن فیل, راه راه, وبلاگ سفر و سفر آنلاین فروشگاه دنده.

محصول ذکر است: فیل راه راه حلق آویز کیسه های بزک را https://www.elephantstripes.co.nz/product-category/accessories/cosmetic-bags

منابع:

http://travelsecure.infrastructure.gov.au/onboard/liquids-aerosols-and-gels.aspx

https://bne.com.au/passenger/passenger-information/security-screening/powders-liquids-aerosols-and-gels

[ad_2]