بهترین راه برای ایجاد خود عمل خصوصی

[ad_1]

جری بود موفق OB/GYN در 61 خیابانی در منهتن. او رفت و به کار هر روز صبح با یک نان و یک قهوه در دست خود را به سرعت راه رفتن به دفتر خود. در حالی که وجود دارد او را دیدم بیماران خود داد و نظر خود را به شرکت های دارویی از طریق تلفن و فضای خود را هر شب. او سوفی در میز خود را بین شغل. او ساخته شده $2000.00 یک ساعت و تدریس او در بیمارستان به پوشش خود قصور پزشکی بیمه. او در تلویزیون و اغلب به نظر می رسد در صبح از شبکه های بزرگ. مشتریان خود شامل سوپر Naomi Campbell, ثروتمند لانگ آیلند زنان خانه دار و همه خانم ها از Bloomingdale.

او در یک زندگی سه میلیون دلار شهری با وکیل مالیاتی و dined هر شب در هر رستوران از انتخاب خود اما همیشه به پایان رسید با نوشیدنی در Gino را با هری وینستون را برادر در حالی که مشهور مانند Gwyneth Paltrow dined در پشت رستوران. او ازدواج کرده بود و چندین بار تا به حال حدود 150 لباس در گنجه خود را. او همیشه در زمان مترو یا اتوبوس و هرگز یک تاکسی گرفت. او پس از دریافت تماشا گران از یکی از بیماران خود را برای صرفه جویی در زندگی خود.

او همیشه دریافت صورتهای مالی در پست الکترونیکی که Bobby, منشی خود را همیشه برخوردی خشن روبرو از طریق و سپس گفت: هر کس که بسیار غنی او بود. فرزندان خود موفق شد متخصصان و او دست خود را در بسیاری از کسب و کار از جمله مک دونالد franchises و مخابرات کسب و کار. او اجاره دفتر کار خود به دو نفر دیگر از پزشکان و او لگد خود را برای خرید این ساختمان زمانی که او تا به حال فرصت. او مورد احترام همه بود و حس شوخ طبعی اما چگونه او به این شیوه زندگی? آن آسان نبود.

او شروع به زندگی به عنوان یک مهاجر پسر بچه با هفت خواهر و برادر زندگی در یک آپارتمان در نیوجرسی. پدر او یک مغازه دار و کودکان مورد استفاده برای نوبت گرفتن لباس برای مدرسه در اطراف اجاق گاز در آشپزخانه است. وجود دارد هرگز به اندازه کافی غذا برای خوردن. بدون در نظر گرفتن او یک دانش آموز خوب است و زمانی که او می خواست برای رفتن به دانشگاه های ارتش برای آن پرداخت می شود و او به نوبه خود با بازپرداخت ارتش با زمان خود را در کره جنوبی که در آن او یک جراح.

هنگامی که او به خانه آمد به ما, او تا به حال یک کار که در آن او تا به حال به کار با یک پرستار که مست بود در همه زمان ها. پس از آن بود بدبخت که او را نجات داد تمام حقوق و به من گفت که او استفاده می شود به زندگی می کنند در سوپ گوجه فرنگی. او را به سس گوجه فرنگی بسته و آنها را در یک ماهی تابه را با آب و که خواهد بود شام. در نهایت او را نجات داد پول به اندازه کافی برای باز کردن عمل خود را دارد و از سخت کار کردن روزانه با مردم او نمی خواهید برای کار با. هر زمان که من دیدم جری او همیشه استفاده می شود به از من بپرسید “آیا می خورید؟” این بود که همیشه قبل از هر چیز در ذهن خود را داشتن به اندازه کافی به غذا خوردن و حتی اگر آن را از داغ و ترد نان شیرینی حلقوی یا فروشنده خیابانی.

در حال حاضر به عقب بر گردیم به موضوع ما بهترین راه برای ایجاد تمرین خود را برای دریافت یک شغل…شما ممکن است گفت: “چی ؟ که معنا ندارد.” بله, آن را ندارد. شما نیاز به یک بیمارستان کار یا کار مشابه آن می پردازد برای خود قصور بیمه. این یکی قابل توجهی نقص است که می تواند ایستاده بین شما و باز کردن تمرین خود را. میانگین هزینه قصور بیمه حداقل $35,000.00. اگر شما می توانید بیمارستان به پرداخت هزینه برای آن را برای شما و سپس شما به تخلیه جدی بدهی. حتی اگر پدر و مادر خود را در حال رفتن به صندوق تمرین خود را برای شما خواهد شد که آمد ؟ چگونه شما پرداخت می شود? شما هنوز هم نیاز به یک کار به جمع آوری مشتریان و مدارک و برای خالی کردن خود قصور هزینه بیمه در شخص دیگری. شما بازمانده. این عملی ترین راه حل است.

در حالت ایده آل شما باید 2-3 شغل. کار خود را در بیمارستان پوشش خود را بیمه هزینه کار خود را در شخص دیگری تمرین به طوری که شما می توانید ایجاد رابطه دوستانه با بیماران دریافت چک که شما را نجات دهد برای عمل خود را از دریافت و credentialed با شرکت های بیمه. اگر شما در حال شجاعانه و پس از شما در حال تاسیس, شما می توانید تصمیم به گرفتن هر گونه بیمه در همه. شما ممکن است دریابید که شما پول زیادی بیشتر و سریع تر با بدون هیچ زحمتی کمتر. پس از آن وجود دارد عمل خود را. هنگامی که زمان مناسب است که بدان معنی است که زمانی که شما منابع مالی خود را در سفارش شما ساخته شده است رابطه دوستانه با بيماران و شما باید خوب از عنوان بسیاری از شرکت های بیمه به عنوان شما می توانید و سپس شما می توانید سوئیچ را به تمرین خود را. شما خواهد بود کنارگذاشتن کار در شخص دیگری تمرین و اطلاع رسانی به بیماران در مورد که در آن شما در حال حرکت به. شما باید ساخته شده است تا پس انداز بدست وام از شرکت وام و ساخته شده از بیماران خود را. هر وقت آزاد خود را صرف ساختمان خود را تمرین. مطمئن شوید که اطلاع رسانی به بیماران در مورد عمل خود را نقض نمی کند هر گونه عدم رقابت و یا عدم درخواست موافقت نامه های شما ممکن است. بهترین به ثبت نام کسانی که همه چیز از ابتدا اگر ممکن است. سعی کنید به نگاه دور پیش به آینده با تصمیم گیری شما را. هدف شما این است به عجله نیست اما برای اینکه این پروژه از تغییر تدریجی است که در یک برنامه زمان حدود 9 ماه هنوز دلیل دیگری برای داشتن مشاغل متعدد. این همچنین جلوگیری از فاجعه.

استفاده از وکیل خود را برای باز کردن شخصی خود شرکت و به مذاکره کسب و کار خود و اجاره, شما همچنین می توانید استفاده از وکیل خود را به عنوان یک مسکن و یا فقط استفاده از یک مسکن. شما نیاز به یک هدف نظر به عنوان محل سکونت و نگاه جدید خود را ، سه مهم ترین کلمات در املاک و مستغلات…محل سکونت ، آنها را ببینید چیزهایی که شما نمی بینید مانند در دسترس است. شما همچنین نیاز به انجام تکالیف خود را به عنوان به جمعیت آینده نگر خود را محل و اگر آن را می توانید مسئولیت رسیدگی به دکتر دیگری از تخصص خود را. تست تورنسل است برای پیدا کردن زمان انتظار از یک قرار ملاقات با دیگر رقبا است. اگر زمان انتظار است بیش از دو هفته وجود دارد اتاق را برای دیگر پزشک.

مانع دیگری شما نیاز به غلبه بر است که با داشتن پول کافی برای هزینه های غیر منتظره. شما ممکن است اعتبار, اما شما نیاز به ذخیره یک شمع از پول نقد برای هزینه های مربوط از قبیل کامپیوتر و نرم افزار تجهیزات پزشکی و کارکنان. سعی کنید برای گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است در اعتبار و استفاده از پول وام برای بقیه. نیروی انسانی بسیار گران است بنابراین بهتر است برای اجتناب از آن هنگام شروع شده است.

تبلیغ برای کارآموزان و کارورزان رشته پزشکی. استفاده از آنها به عنوان یک دستیار پزشکی پرستاری کارآموز برای یک کسب و کار کارآموز برای روحانی کار می کنند و از پاسخ دادن به تلفن است. اگر شما باید پرداخت یک کارمند می باشد که به حقوق و دستمزد خود را پول و هر هفته در غیر این صورت شما باید مشکلات هستند که مشکل را حل کند. با استفاده از کارورزان بهترین راه برای دیده بانی برای استخدام جدید, شما می توانید تست آب قبل از ساخت یک تصمیم استخدام بد.

به دفتر اجاره, مطمئن شوید که شما اجاره دفتر خود را هنگامی که شما وجود دارد به پزشکان دیگر. حتی اگر شما به آن نیاز نیست بهترین کار این است به آن را انجام دهد زمانی که شما برای اولین بار شروع تمرین خود را. شما می خواهید برای اطمینان از موفقیت است.

اگر عمل خود را است و شما می خواهید برای به حداقل رساندن هزینه های حقوق و دستمزد و مزایای شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن ساده صدور صورت حساب خود را و مجموعه توابع با انتخاب یک تمرین مدیریت سیستم نرم افزار است که دسته مدیریت چرخه درآمد و اسناد پزشکی و همچنین ادعای ارسال مثل SkyEMR. اجازه دهید بيماران با استفاده از اینترنت به درخواست ملاقات با ارائه اطلاعات آماری از رسیدگی نسخه درخواست دریافت آزمایشگاه و نتایج آزمون و پرداخت صورت حساب بر روی خط و انجام امور اداری از توابع است که می تواند انجام شود از طریق حق EMR نرم افزار.

شما باید بیش از اعداد و پروژه موارد زیر است:

درآمد حاصل از مراقبت از بیمار: روز درآمد فوق العاده, روز قابل پرداخت برجسته واحد خدمات مودیان برآورد ناخالص/خالص درآمد قراردادی و کمک هزینه و کمک هزینه برای بدهی های بد دیگر منابع درآمد است.

هزینه های: حسابداری, مشارکت و روابط عمومی, مشاوره, هزینه های آموزش مداوم پزشکی, حق عضویت/اشتراک/کتاب سرمایه تجهیزات و اجاره تجهیزات کلی, بیمه, فناوری اطلاعات پشتیبانی (برای هر دو شروع به بالا و برای حمایت مداوم), قصور بیمه اگر قابل اجرا باشد, آزمایشگاه هزینه های قانونی, خدمات تعمیر و نگهداری/ تعمیرات/تمیز کردن (کار خود را), بازاریابی و تبلیغات, لوازم پزشکی, لوازم اداری, پستی اجاره/اجاره هزینه های حقوق و دستمزد/ دستمزد/مزایا و مالیات تلفن/ ارتباطات از راه دور, سفر علاقه استهلاک پزشک, قرعه کشی ماهانه, حرفه ای, خدمات, وب سایت, هزینه های دیگر. شما همچنین می توانید یک طراحی گرافیک کارآموز به انجام یک وب سایت رایگان برای شما. تبلیغ در مدارس مختلف.

هنگامی که شما یک حس خوب از جهت خود را در هر یک از دسته بندی های ذکر شده در بالا خود بپرسید حسابدار به اجرا اعداد برای یک دوره 5 ساله. اگر شما شکستن حتی نقطه می آید بعد از شما می خواهم آن را به رخ می دهد تنظیم پیش فرض. رفتن به عقب و جلو بین مفروضات و اعداد را تا زمانی که شما راحت با این انتظارات برای عمل خود را به عنوان به خوبی به عنوان با مقدار شما را مجبور به قرض گرفتن از بانک.

به حسابدار خود شما باید یک مقدار ماهانه است که شما پرداخت او/او که خود را به حسابداری هزینه ها و همچنین پوشش تمام سوالات خود را. شما می خواهید به قادر به انتخاب کنید تا گوشی هر زمان که شما یک سوال و دریافت پاسخ در عرض یک مقدار مناسب از زمان.

راهنمایی برای باز کردن تمرین خود را

– دریافت یک بیمارستان کار برای پوشش خود قصور بیمه

– شغل دیگری برای ساخت پایه مشتری و تکمیل مدارک فرآیندهای یا انتخاب کردن نه بیمه.

– تضمین وام

– استفاده از اعتبار خود را

– باید یک وکیل مذاکره کسب و کار خود و اجاره و ترکیب برای شما خواهد بود و یا مسکن خود را

– استخدام مشاور

– استفاده از کارورزان و بزرگ توصیه نامه ها

– اجاره دفتر کار خود در ساعات شما وجود دارد

– همه ناهار رایگان شما می توانید از دارویی تکرار. برنامه آنها

– ساده کردن عمل خود را با حق EMR و رفتن بدون کاغذ

پروژه هزینه های خود را

امیدوارم که این کمک می کند. موفق باشید با آن!

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

[ad_2]