برنامه های کاربردی مهم برای پزشکی تصویربرداری حرارتی مادون قرمز

[ad_1]

زمان و حجم بیماران و قبلا تشخیص داده نشده شرایط همه کمک به ساخت اولیه بیمار معاینه به چالش کشیدن به صورت اختصاصی پزشک. بنابراین تصویربرداری حرارتی مادون قرمز در سیستم دوربین می تواند کارآمد و بسیار هدف راه برای به دست آوردن ارزشمند فیزیولوژیکی اطلاعات است که می تواند تفاوت را. آن را کاملا غیر-تماس با اشعه یا نفوذ نیروهای فرستاده شده به بدن است.

این تصویربرداری حرارتی تست تسهیل تشخیص به موقع و درمان موفق برنامه است. این ممکن است کمک به جلوگیری از این ضرورت برای انجام بیشتر تهاجمی آزمون است که می تواند دردناک و استرس زا و یا حتی خطرناک همراه با کسانی که از روش های است که ممکن است طولانی بازیابی.

اسکن از کودکان و زنان باردار در نمونه های عالی از ارزش با تصویربرداری حرارتی. در گروه جراحی اطفال دانشگاه پزشکی گراتس, اتریش “IRT (مادون قرمز تصویربرداری حرارتی) داشت عالی غیر تهاجمی ابزار در پیگیری همانژيومها عروقی ناهنجاری و رقمی قطع عضو مرتبط با reimplantation سوختگی و همچنین پوست و عروقی پس از رشد نوع ماده بیولوژیکی ایمپلنت در نوزادان با gastroschisis و omphaloceles. در اتاق اورژانس آن را یک ابزار ارزشمند برای تشخيص سريع اندام ترومبوز واريکوسل التهاب و آبسه قانقاریا و زخم عفونت. ”

با مادر حرارتی تصویر به شمار بدون خطر برای نوزاد به خصوص اگر مادر شکایت از دیگر شرایط بهداشتی رنج می برد و یا از پایین به عقب مشکلات. دانشگاه میشیگان وزارت Ob-Gyn در اواسط دهه 1990's انجام یک مطالعه با مادون قرمز تصویربرداری حرارتی برای ارزیابی زودرس و پارگی های جنينی. آن را نشان داد پتانسیل بودن حساس بالینی شاخص برای chorioamniotic عفونت است. آن's تست ایده آل برای ارائه به پزشک با اطلاعات اضافی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان بهتر ،

تصویربرداری حرارتی دارای برنامه های کاربردی در سرطان پستان, سرطان مغز و اعصاب, منسجم, پزشکی, جراحی پلاستیک دندانپزشکی ارتوپدی طب سوزنی, طب کار, درد, مدیریت, عروق, پزشکی, قلب و عروق و دامپزشکی. رمان با استفاده از در حال حاضر در حال توسعه شامل مطالعات خواب و استرس تحقیق.

یکی از بحث برانگیز برنامه شده است برای سینه امتحانات. برخی از توجه داشته باشید این شناخت است که سرطان مهاجم پستان در مراحل اولیه نمایشگاه کمی ساختاری اختلال (در نتیجه فرار روال ساختاری تصویربرداری شناخت). به جای آن شناسایی شده است اغلب توسط یک تکنسین ماهر با استفاده از دست خود به ارزیابی سمت به سمت سینه متوسط دیفرانسیل. متاسفانه ضعیف انجام شده ما مطالعه موسسه ملی سرطان در اواخر سال 1970's با ندیده پزشکان و دست و پا گیر اولیه دوربین های حرارتی آلوده چشم انداز از آزمون استفاده می شود به طور گسترده در این منطقه است. تاکید کارگردانی شد نسبت به ماموگرافی.

با وجود زود طرفداران آزمون آن را تا اواخر دهه 1990's, با بهبود بهره وری و حساسیت مادون قرمز دوربین های تصویربرداری, آیا زنده ماندن از تصویربرداری حرارتی برای سرطان پستان ارزیابی تبدیل شدن به شناخته شده است. اخیرا نیویورک پروتستان بیمارستان کرنل نیویورک در بر داشت مادون قرمز تصویربرداری حرارتی به “ارزشمند کمکی به ماموگرافی و سونوگرافی به خصوص در زنان با متراکم سینه قرار دارند.” در حالی که آن است که یک جایگزین برای ماموگرام غیر منشعب از جنبه های است که قطعا جذاب است. سطح سهولت برای انجام آزمون با به طور منظم خطر ابتلا به رایگان دنبال کنید تا در کم هزینه است و هم جذاب.

به عنوان تصویربرداری حرارتی است کمکی آن در نظر گرفته نشده است تنها تشخیصی. در رابطه با اشعه X می تواند تکمیل سازه اطلاعات منجر به یک بررسی دقیق تر. همچنین کمک می کند تا با دیگر روش تصویر برداری با فعال کردن دقیق تر مجموعه ای از نمایش ها به جای تعمیم رویکرد نتیجه کاهش قرار گرفتن در معرض. در بخش جراحی مغز و اعصاب در Yongdong بیمارستان, سئول, کره,, “مناطق حرارتی تغییر در فتق دیسک گردن می تواند مفید باشد در تشخیص سطح دیسک برآمدگی و در تشخیص علامتی سطح در چند دیسک گردن فتق بیماران است.”

برخی از بیماران هم نباید نامزدها برای MRI به عنوان مثال و در نتیجه تصویربرداری حرارتی کم هزینه و گام اولیه به ویژه هنگامی که علائم غیر اختصاصی و یا چند وجهی است. استفاده از آن در عمل جراحی مغز در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی انقلابی است. آنها've تعیین پتانسیل برای تصویربرداری حرارتی برای قرار دادن حاشیه های اولیه و متاستاتیک مغز تومور. در اوایل کار منتشر شده در سال 2002 توسط کلینیک مایو نشان داده intraoperatively که تصویربرداری مادون قرمز “به نمایش گذاشته متمایز حرارتی ردپای 14 از 16 تومورهای مغزی.” آن ارائه “زمان واقعی ارزیابی مغزی رگ پايايي و پرفیوژن مغزی.”

تصویربرداری حرارتی کمک می کند تا به بررسی یک بیمار's پیشرفت از طریق درمان و توانبخشی. تکرار منفعل مادون قرمز تصاویر را می توان به ترتیب در مقایسه با. آن می تواند کمک به سند که آیا رمان و غیر معمول درمان و درمان باید سود و نشان دادن پیشرفت برای بیمار است. این آزمون همچنین می توانید نشان می دهد که آیا تغییر موقتی است یا دائمی. با توجه به دیجیتال طبیعت از تصویربرداری حرارتی مادون قرمز هزینه های واقعی از عملیات است که حداقل و تجهیزات تصویربرداری حرارتی قیمت باید پایین آمدن قابل ملاحظه ای شروع در کمتر از ده هزار دلار آمریکا. آن's در حال حاضر بسیار مقرون به صرفه و ابزار حیاتی برای هر درمانگاه و بیمارستان است.

فقط به عنوان از دست اهرام و شهرستانها مصر باستان یافت شده است به تازگی با ماهواره مادون قرمز تصویربرداری پیشرفته پزشکی برنامه های کاربردی در حال کشف هر روز با همان فن آوری حرارتی و اصول است.

[ad_2]