برداشتن محدودیت ترددها به منزله آغاز مسافرت نیست

[ad_1]

سرپرست پلیس راهور گیلان:

رشت- سرپرست پلیس راهور گیلان با اشاره به برداشتن محدودیت تردد بین استانی از اول اردیبهشت ماه، گفت: این به معنای آغاز مسافرت ها از سوی هموطنان نیست.

سرهنگ امیر طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برداشته شدن محدودیت تردد بین استانی از اول اردیبهشت ماه، اظهار کرد: شهروندان و هموطنان نباید تصور کنند که این به معنای سفر به گیلان و یا سایر استان‌ها است.

وی هدف از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را صیانت و حفاظت از سلامت و ایمنی شهروندان و کنترل انتشار ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: شهروندان گیلانی و هموطنان نباید برداشتن محدودیت‌های ترددی را به منزله آغاز مسافرت بدانند.

سرپرست پلیس راهور گیلان با اشاره به گردشگر پذیر بودن این استان در تمام ایام سال، گفت: در حال حاضر شرایط استان گیلان به گونه‌ای است که از پذیرش مسافر تا مهار کامل کرونا معذوریم.

وی تأکید کرد: شهروندان و هموطنان عزیز برای حفظ سلامت خود و خانواده‌هایشان از سفر به استان گیلان در حال حاضر خودداری کنند.

سرهنگ طالبی با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۱۰۰۰ خودرو توقیف شده است، گفت: هزار و ۵۰۰ برگه جریمه نیز صادر شده است.

[ad_2]

Source link