برخی از حقایق جالب در مورد Needleless سرنگ

[ad_1]

سرنگ پزشکی ابزار مورد استفاده برای تجویز دارو و دیگر ترکیبات دارویی برای درمان انسان ها و حیوانات است. مفهوم پشت اختراع Needleless سرنگ صحیح و امن تزریق ذرات فعال به صورت پودر برای اهداف درمانی. این دستگاه طراحی شده برای اطمینان از امن نفوذ از طریق پوست از تکمیل دوز مایع فعال ذرات; وجود دارد بدون از دست دادن مایع است. راست مقدار فشار اعمال شده به پوست نفوذ می کند و تزریق مایع در دوز مناسب.

دیگر دلیل اصلی که محبوبیت برای استفاده از needleless سرنگ است که آن را امن برای استفاده و حذف تصادفی آسیب های ناشی به آنها. وجود دارد می تواند صدمات و در نتیجه مخاطرات بهداشتی در مواجهه با کارکنان مراقبت های بهداشتی در قالب مواجهه بالقوه عفونی مواد و عوامل سمی مورد استفاده در دارو. صدمات فرورفتن سوزن می تواند مانع با استفاده از ابزار پزشکی است که دارای ویژگی های ایمنی یا است که در مجموع از بین بردن استفاده از سوزن. به عنوان مثال استفاده از خود دوباره پوشش سوزن needleless IV اتصالات و blunted فولاد سوزن می تواند به رد کردن احتمال صدمات فرورفتن سوزن است. مایع یا گاز تحت فشار است استفاده می شود برای نفوذ به پوست و بافت و دیگری فشار استفاده می شود برای تحویل دارو به بدن است.

گسترش هپاتیت و HIV و دیگر عفونی و ویروس ها از طریق استفاده و unsterilized ابزار پزشکی عمل کرده است به عنوان یک کاتالیزور برای ظهور needleless سرنگ. آگاهی از مخاطرات بهداشتی ناشی از قرار گرفتن در معرض خطرناک مواد مخدر از طریق آلودگی ناشی از این و دیگر مواد مخدر تحویل دستگاه باعث فکر اختراع یک دستگاه امن برای کنترل این خطرات است. بسیاری از شرکت ها در حال آمدن است تا با مدل های جدیدتر که امن صاف و ضد نشت تزریق ماده دارویی به بدن است. انتظار می رود که این سیستم بسته انتقال دستگاه می تواند یک راه طولانی در ارائه یک محیط امن و خطر-رایگان پزشکی محیط زیست است.

[ad_2]