برای فرهاد آرزوی موفقیت دارم/ فکر و ذکرم سپاهان است

[ad_1]

امید نورافکن در تمرینات تیم کرونا گرفت و تست اولش منفی بود اما در ادامه تمرینات دچار کرونا شده بود؛ تیم ما با سند و مدرک می‌گویم 40 درصد از سه تیم دیگر کمتر هزینه کرده است و تقریبا با ذوب آهن بودجه‌مان یکسان است! سال بعد امیر قلعه نویی باشد یا نباشد، این تیم آینده خوبی خواهد داشت و این تیم آینده رویایی و ایده آلی خواهد داشت.

سرمربی تیم سپاهان که در روز سه شنبه، اخبار ضد و نقیضی در فضای مجازی پیرامون بازگشت دوباره او به استقلال پیچید، فعلا تمرکزش را روی موفقیت با طلایی‌پوشان دیار زاینده رود گذاشته است.

به گزارش “ورزش سه” بعد از گذراندن روزی پر حاشیه در فضای مجازی و نشر اخبار مختلف درباره بازگشت قلعه نویی به نیمکت استقلال، فعلا قلعه نویی می‌خواهدتمرکزش را روی موفقیت سپاهان بگذارد و علاقه‌ای به بازگشت به استقلال نشان نداده است. در گفتگویی تلویزیونی با شبکه اصفهان، قلعه نویی ابتدا درباره شروع خوب سپاهان بعد از تعطیلات طولانی مدت توضیح داد: اولاً از مردم عاجزانه خواهش میکنم به فکر سلامت خودشان و خانواده‌شان باشند و به فکر سلامت جامعه باشند و از مدافعان سلامت جامعه واقعا ممنونم و دست یکایک آن‌ها را می‌بوسم؛ اتفاق کرونا مسئله‌ای که بود که کسی تجربه‌اش را نداشت اما ما از همان ابتدا برنامه ریزی انجام دادیم و چند باره برنامه ریزی‌مان را دستخوش تغییر کردیم تا بتوانیم تیم‌مان را آماده نگه داریم.

وی افزود: آن‌هم بعد از بازی پرسپولیس و ذوب آهن، حفظ تیم در شرایط آرمانی کار دشواری بود اما در دیدار با گل گهر، یکی از بهترین بازی های سپاهان انجام شد و توانستیم موقعیت های خوبی را ایجاد کردیم و دست پر از میدان خارج شدیم.

قلعه نویی درباره شرایط‌اش در سپاهان و ذوب آهن گفت: سپاهان تیم بزرگی است و امیدوارم روند ما ادامه داشته باشد چرا که هواداران و مردم اصفهان انسان‌های خوبی هستند و لیاقت‌شان بیشتر از اینهاست؛ خوشحالم که در برگشت دوباره‌ام به سپاهان، چند کار بزرگی را انجام دادیم. آن‌هم بعد از آن‌که سپاهان سالهای خوبی را سپری نکرد. بار قبل هم با ذوب آهن اتفاقات خوبی را تجربه کردم و اگر یکسری اتفاقات رخ نمی‌داد می‌توانستیم دستاوردهای بهتری را کسب کنیم اما علاقه مردم باعث شد تا از ذوب آهن به سپاهان بروم.

وی درباره تغییرات ایجاد شده در سپاهان هم اینطور گفت: اینکه بخواهیم در سپاهان بعد از چند سال ناموفق، تغییر مثبت ایجاد کنیم کار بسیار دشواری بود اما خوشبختانه توانستیم به این مسئله برسیم و از همه کارگران سپاهان، مدیران مجموعه و هواداران ممنونم و تیم ما خوشبختانه برای چندین سال، پشتوانه سازی شده است؛ خط هافبکی جوان با حضور کریمی، نورافکن و یاسین سلمانی که پدیده فوتبال ایران خواهد شد.

وی درباره تست مثبت نورافکن هم پاسخ داد: امید نورافکن در تمرینات تیم کرونا گرفت و تست اولش منفی بود اما در ادامه تمرینات دچار کرونا شده بود؛ تیم ما با سند و مدرک می‌گویم 40 درصد از سه تیم دیگر کمتر هزینه کرده است و تقریبا با ذوب آهن بودجه‌مان یکسان است! سال بعد امیر قلعه نویی باشد یا نباشد، این تیم آینده خوبی خواهد داشت و این تیم آینده رویایی و ایده آلی خواهد داشت.

سرمربی سپاهان در پاسخ به حواشی حضورش در استقلال توضیح داد: شرایط سپاهان و تیمی که ساخته بودیم به قدری برایم مهم بود که به خاطرش حتی پیشنهاد تیم ملی را رد کردم و این در ایران فکر نمی‌کنم نظیر داشته باشد؛ من به خاطر کم‌لطفی‌‌هایی که در دوره حضورم در تیم ملی در حقم شد 13 سال تلاش کردم و زحمت کشیدم تا دوباره فرصت حضور در تیم ملی را پیدا کنم و به این فرصت هم رسیدم ولی به خاطر مجموعه سپاهان و کار نیمه تمامی که داشتیم این پیشنهاد را رد کردم. این را نمی‌گویم که خدای نکرده منتی سر کسی بگذارم فقط میخواهم بگویم که خواسته هواداران و شرایط سپاهان چقدر برایم مهم است.

او افزود: من در حال حاضر تمام تمرکزم روی سپاهان و بازی‌های باقی مانده است و می‌خواهیم با بهترین شرایط ممکن در 3 جبهه‌ای که می‌جنگیم کار را به پایان برسانیم. من پیشنهاد تیم ملی را رد کردم چرا که می‌خواستم کارم را در سپاهان به پایان برسانم؛ برای فرهاد مجیدی به عنوان یک سرمایه ارزشمند فوتبال ایران آرزوی موفقیت دارم اما این را بگویم که فکر و ذکر من تا آخرین لحظه که با این تیم قرارداد دارم، با سپاهان است.

امیر قلعه نویی درباره فاصله تیمش تا صدر جدول و شانس قهرمانی اندک آن‌ها در پایان گفت: ما به امید زنده ایم و برای هر مسابقه، به چشم فینال نگاه داریم و خوشحالم بازیکنانم به این نگرش رسیده اند که تا لحظه آخر بجنگند و شرافتمندانه مبارزه کنند؛ اگر یک باشگاه خوب که در تمامی رشته‌ها فعالیت دارد را بخواهیم نام ببریم، فقط می‌توانیم نام سپاهان را بیاوریم و تیمداری که سپاهان با حضور 3000 ورزشکار دارد انجام می‌دهد و به لحاظ ساختاری و مدل تیمداری، در ایران نظیر ندارد.

[ad_2]

Source link