برای صلاح باشگاه قرارداد با کارگزار مالی را فسخ کردیم/نامه انها توهین به حرمت پرسپولیس بود

[ad_1]

بنابراین هیأت مدیره شرکت با توجه به مجموع گزارش‌های واصله به اتفاق آرا تصمیم بر اعلام فسخ قرارداد را به صلاح باشگاه تشخیص و مصوب نمود.

رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از بررسی‌های دقیق، عدم توانایی درآمدزایی شایسته و عملیاتی شرکت آتیه داده پرداز برای انجام موضوع قرارداد فی مابین، محرز و قطعی به نظر رسید تا به صلاح باشگاه اعلام فسخ نماییم.
به گزارش  فارس، مهدی رسول پناه در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانند قرارداد کارگزاری به چه معناست. آبان سال گذشته تمام راههای درآمدی باشگاه به شرکتی واگذار شد که قرار بود به عنوان کارگزار از محبوبیت برند پرسپولیس و پتانسیل آن استفاده کند و درآمد خوبی کسب کند. اما متاسفانه با توجه به آنچه همگان از مشکلات بزرگ مالی پرسپولیس در این برهه از زمان باخبرند، در طی چند ماه کمتر از سه میلیارد درآمد حاصل شده که این فرسنگ‌ها به دور از آنچه وعده داده شده و تصور می شده است. البته این شرکت مبلغی به عنوان قرض الحسنه به باشگاه پرداخت کرده بود اما در ازای آن چک ضمانت دریافت کرده بود و به عنوان درآمد نبوده است.

رسول پناه اضافه کرد: ما به ویژه در یک ماه اخیر که به صورت کامل در جریان خیلی از جزئیات این قرارداد قرار گرفتیم، مشکلاتی با آن داشتیم که یکی از مهمترین‌های آن عدم وجود کف قرارداد یا مبلغی که جدا از آنچه درآمد شرکت به چه میزان باشد، در مقاطعی مشخص به باشگاه پرداخت شود تا امورات جاری خود را بگذراند، اما همه چیز بستگی به مقدار درآمدی داشت که این شرکت باید به دست می‌آورد. این به آن معنی است که اگر درآمدی حاصل نمی‌شد، نه تنها ما هیچ درآمدی نداشتیم، بلکه حق اعتراض هم نمی‌توانستیم داشته باشیم و در کنار آن و با توجه به مفاد قرارداد دست خودمان نیز برای درآمدزایی بسته بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: ما خیلی سعی کردیم با همکاری و برگزاری جلسات به رفع مشکلات بپردازیم، اما شرکت در پاسخ به درخواست‌های مکرر ما مبنی بر قرار جلسه بین طرفین و پس از طفره رفتن‌ها در کمال تعجب در نامه‌ای به ما اعلام کرد که باشگاه باید هفت روز قبل‌تر با یک نامه رسمی درخواست جلسه از آنها داشته باشد! این نامه از طرفی توهین به حرمت و جایگاه باشگاه بزرگ پرسپولیس و هوادارانش بود و از طرفی نشان دهنده فضایی که کار مشترک در آن ممکن نبود.

وی تاکید کرد: به هر شکل با بررسی های زیاد بر روی این قرارداد، گزارش امور مالی باشگاه در خصوص میزان درآمدحاصله از آن و با توجه به مجموع شرایط موجود رابطه فی مابین و گزارش ناظر قرارداد، عدم توانایی درآمدزایی شایسته و عملیاتی شرکت آتیه داده پرداز برای انجام موضوع قرارداد محرز و قطعی و ادامه همکاری با شرکت کارگزار غیر ممکن به نظر رسید. بنابراین هیأت مدیره شرکت با توجه به مجموع گزارش‌های واصله به اتفاق آرا تصمیم بر اعلام فسخ قرارداد را به صلاح باشگاه تشخیص و مصوب نمود.

رسول پناه گفت: به زودی و در صورت لزوم، به جزئیات دیگری نیز از این قرارداد اشاره خواهیم کرد.

[ad_2]

Source link