با پرفروشترین ردیاب خودرو بازار ایران آشنا شوید – بهار نیوز

در صورتی که خودرو شما به سرقت رفته باشد، در همان لحظه استارت خودرو، دستگاه با شما تماس گرفته و با اعلام هشدار شما را با خبر می کند و یا درصورتی که خودرو بدون استارت ( در حالت خاموش ) جابجا شد از طریق تماس هشدار را دریافت خواهید کرد. یکی از ویژگیهای مفید این ردیابها این است که با استفاده از آن میتوان نسبت به خاموش و یا روشن کردن خودرو در هر نقطه از شهر یا کشور اقدام کرد. ردیابهایی را انتخاب کنید که با استفاده از رایانش و حافظه ابری کار میکنند و میتوانند همیشه و روی همه دستگاهها در دسترس باشند. آخرین و مهمترین مورد وارد آوردن خسارات جبران ناپذیر به خودرو از جمله ایجاد اختلال در کامپیوتر مرکزی خودرو (ecu) ، از کار انداختن کیلومتر خودرو، آتش گرفتن خودرو به علت ایجاد اتصالی در مدارات و… در مواقعی گاهی با رد شدن یک گربه از روی کاپوت خودرو صدای دزدگیر ماشین بلند می شود!

بنابراین فرد در صورت سرقت خودروی خود میتواند به سرعت نسبت به خاموش کردن خودرو از طریق اینترنت تلفن همراه اقدام کند و باعث جلوگیری از روشن شدن مجدد و در نتیجه به سرقت رفتن خودرو شود. اما در صورت شک داشتن به هر دزدگیری یا نصاب دیگری مراجعه کرده و نصب ردیاب را انجام دهید، زیرا آنها با داشتن نقشه نصب خیلی زود میتوانند دستگاه را در محل مورد نظر نصب نمایند. تازه چیزی که خیالمو راحت تر کرده اینه که یه دکمه هم روی دستگاه داره که هر موقع اتفاقی بیفته و نیاز به کمک داشته باشه اونو میزنه و مکانش رو سریع برا من میفرسته و به من زنگ میزنه که این خیلی خوبه. این سیستم از اجزای متفاوتی چون سنسورهای در و پنجره، سنسورهای حرکتی (بیسیم یا سیمی)، دوربینهای امنیتی (بیسیم یا سیمی)، آژیر یا زنگ خطر، سنسور شیشه، سنسور آب، سنسورهای دود و حرارت، سنسورهای گاز طبیعی و گاز CO2، ریموت کنترل برای کنترل از راه دور و پنل مرکزی تشکیل میشوند.

خبردار شدن از نحوه استفاده کارمندان از وسیله نقلیه شرکت و میزان ساعت کار آنها. ایجاد رقابت بین رانندهها: با استفاده از ردیاب خودرو میتوانید کیفیت کار رانندهها را با فاکتورهایی چون رانندگی امن، کاهش مصرف سوخت و… کار میکنند. این ردیابها نیازی به موتور یا باتری نخواهند داشت. ورودی دیجیتال جهت کنترل وضعیت سوئیچ، دربها و یا کلید هشدار مورد استفاده قرار میگیرد. در صورتی که خودروی شخصی در اختیار فرد دیگری باشد، میتوان با استفاده از اینترنت از طریق تلفن همراه در هر لحظه از وضعیت خودرو، موقعیت مکانی، سرعت لحظهای و متوسط در طول مسیر و بسیاری از اطلاعات دیگر مطلع شد. دزدگیر جی پی اس (دزدگیر ماهواره ای) به سیستمی گفته میشود که علاوه بر قابلیتهای رایج دزدگیر ماشین، این قابلیت را دارد که وضعیت و موقعیت دقیق خود را به مالک ماشین اطلاع دهد. دزدگیر درصورتیکه خودرو تحت مالکیت شما دور از چشمتان در معرض خطر دزدیده شدن قرار بگیرد، به شما هشدار میدهد.

همچنین با استفاده از سیم کارتی که روی آن قرار دارد هر گونه اتفاق مرتبط به امنیت خودرو نظیر ضربه، جابجایی ماشین، باز شدن درب ها یا روشن شدن ماشین را بدون محدودیت برد به صاحب ماشین اعلام میکند. چند وقتی است که تب استفاده از جی پی اس خودرو بسیار داغ است و بسیاری از افراد با این که می دانند استفاده از این ابزارها تا چه حد می تواند برای افزایش امنیت خودرو مفید باشد، باز هم سهل انگاری کرده و فکر می کنند دزدیده شدن اتومبیل فقط برای بقیه افراد است! بدین ترتیب در هر لحظه صاحب خودرو میتواند در هرکجای دنیا و بدون محدودیت فاصله خودرو خود را به صورت کاملا آنلاین بر روی سایت ردیابی مشاهده کند و همچنین در هر لحظه با باز شدن درب ماشین و یا ضربه خوردن ماشین به صاحب خودرو sms هشدار ارسال میشود . ردیاب ماشین یک وسیله کوچک و باریک است که شما میتوانید هر جایی از ماشینتان که میخواهید، آن را نصب کنید. یکی از محصولات آنها طراحی سیستمهای امنیت اماکن و دزدگیر است.