با استفاده از ساخت فولاد در زندگی روزمره

[ad_1]

فولاد مورد استفاده در طیف گسترده ای از راه های روزانه. آن را نمی ممکن است متوجه برخی از آنچه در زندگی خواهد بود اگر ما آن را داشته باشد. جراحی است که ترکیبی از بسیاری از فلزات و فرایند ذوب فولاد اختراع شد توسط هنری بسمر در سال 1856.

وجود 3000 انواع فولادهای. چین یکی از بزرگترین تولید کنندگان فولاد. آن ساخته شده است در دو راه اصلی. آنها در کوره های قوس الکتریکی (EAF) و محبوب تر یکپارچه مسیر. یکپارچه مسیر شامل بازیافت فولاد است.

وجود دارد 5 مراحل اوليه در فولاد سازی فرآیند. آنها به ترتیب در حال ساخت آهن, ساخت, فولاد, ریخته گری, خشن نورد و محصول نورد. اولین مرحله شامل تبدیل سنگ به مایع آهن است. گام بعدی این است که فرآیند تبدیل آهن به فولاد. در ریخته گری فولاد مستحکم است. در نورد, همچنین شناخته شده به عنوان شمش نورد اندازه بلوک در حال کاهش می یابد. در نهایت این بلوک در حال شکل است که به عنوان محصول نورد.

جراحی تخصصی صنعت و نیاز به مهارت های خاص. محلی جراحی fabricator می تواند ارائه پروژه های سفارشی و دسترسی به جراحی لازم منابع برای تکمیل این کار است. پروژه های خود را پوشش انواع زمینه را برای هر دو صفحه اصلی و تجاری نیاز دارد. در زیر چند از بسیاری از مناطق که در آن خدمات خود را در مفید آمده.

بدون جراحی و ساخت و ساز از روزمره ما ساختمان ها و خانه های بسیار متفاوت خواهد بود. جراحی ما را تامین و با سیم ناخن و لوله های فولادی.

در دفاتر ما به این دلیل ما باید حاکمان درایوهای USB, کلیپ کاغذ و قلم و مداد تراش.

دستگاه های پزشکی است که به احتمال زیاد برای اعطا گرفته می شود ممکن است بدون این تجهیزات که ساخت فولاد اجازه داده است ما را به لذت بردن از. میکروسکوپ به کمک های پزشکی و اکتشافات علمی انواع مختلفی از سوزن و تجهیزات دندانپزشکی غیر ممکن خواهد بود بدون جراحی.

چه آشپزخانه بود بدون جراحی? چه می بود ؟ چه خانه های ما بود ؟ صنعت فولاد را فراهم می کند سیم حواله قاشق و چنگال و corkscrews فقط به نام چند. بدون جراحی وجود خواهد داشت بدون آهن.

می تواند شما شروع به تصویر هنوز هم نیاز به راه رفتن در همه جا و یا داشتن نوکر حمل و نقل ؟ این است که در آن ما خواهد بود و بدون اتومبیل, قطار, پل ها و هواپیماها. لوکس انواع حمل و نقل ما لذت بردن از در بزرگ با توجه به تولید فولاد است.

البته Y نسل فقط می خواهد به کشیدن موهای خود را outs بدون تلفن های همراه و دوربین های دیجیتال.

فولاد اجازه داده است به صورت بسیار متفاوت در سبک زندگی از از دوره باستان. آن قدرت انعطاف پذیری و ارزش زیست محیطی همچنان به عنوان یک دارایی در فن آوری های جدید.

[ad_2]