با استفاده از دهها ماشین به مبارزه با احساسات منفی افسردگی

[ad_1]

اول از همه من'm یک پزشک یا درمانگر. من فقط باید صرف بیشتر از زندگی من یادگیری از آنها برای خنثیسازی اثرات عمده افسردگی است که من've تا به حال از دوران کودکی است. اگر شما از افسردگی رنج می برند اولین بحث برای پزشکی حرفه ای خود را به ببینید که چه روش برای شما بهتر است. این چیزی است که من've انجام می شود اما اضافه کنم به آنچه I've آموخته با تلاش چند چیز دیگر در خود من. Don't انجام هر کاری به خودتان است که به طور بالقوه خود مضر آن را می پردازد به تحقیقات جدید هر روش یا رویکرد کاملا فقط به امن است. هر آنچه که برای من کار می کند ممکن است برای شما کار نمی کند همه ما راه خود از پاسخ به درمان های مختلف. من فقط می دانم که همه بهبودی من از آنچه آموخته بود در دکتر's ، بودن فوق العاده با اراده من ماموریت به طور عمده شده است برای افزایش اعتماد به نفس و مبارزه با آن احساسات درونی از غم و اندوه است که هرگز از بین برود (اثر افسردگی.) در اینجا برخی از راه هایی که کمک کرده اند من یک زندگی پربار و موفق زندگی با وجود چالش های روانی.

شش ماه پیش از آن لازم بود برای من برای رفتن به فیزیوتراپی برای دیسک تضعیف در پشت من. درمانگر رو من تا به یک دستگاه کوچک به نام یک ده واحد برای یکی از درمان. آنها را کوچک و غیر تهاجمی مهم محافل (الکترود) در بخشی از بدن من نیاز به درمان و پس از آن تبدیل به ماشین ، این احساس واقعا خوب مرتب کردن بر اساس مانند یک ماساژ. بسته به چگونه درمانگر تنظیم صفحة دستگاه را ضربه زدن و یا pinging احساس من ، نیز وجود دارد دستگیره برای تنظیم شدت هر احساس. پس از تحقیق دهها واحد در اینترنت به من دستور داد یکی کوچک به اندازه یک عرشه از کارت های بازی.

با توجه به آنچه که من در مورد آنها دهها دستگاه ها نه تنها خوب برای منحرف بدن خود را به احساس خوب احساس و نه از درد اما آنها می تواند بدن خود را تولید اندورفین یا احساس خوب مواد شیمیایی بیش از حد. این شیفته من از داشتن افسردگی I'll همه احساس خوب هر چیزی من می توانید دریافت کنید (به عنوان طولانی به عنوان آن است که هر دو اخلاقی و قانونی است.) پس من مجموعه ای تا این تست را بر روی خودم و دیدن اگر وجود دارد هر گونه شایستگی به این نظریه است. پس از سالها مصرف مختلف ضد افسردگی, برخی بیش از دیگران است اما هیچ کدام به طور کامل دور افسردگی در تجربه من. نه اینکه یک دانشمند یا دکتر من خواندن همه چیز در مورد ده ها دستگاه. قوانین وجود دارد که همراه با دستگاه بود و نه قرار دادن الکترودها روی سر و گردن یا قلب مناطق. مطمئن شوید که به دنبال همه آنها به طور کامل. مردم با ضربان ساز نیست باید با استفاده از ده ها واحد به دلیل آن می تواند تداخل با راه کار می کنند. به عنوان با دارو از پزشک خود بپرسید قبل از استفاده از یک.

با قرار دادن الکترودها در امتداد ستون فقرات من و تنظیم ده ها تنظیمات توصیه می شود فرکانس پایین (پالس) سطح. شما می خواهید کم انقباض عضلات و استفاده از ده ها حدود 20 تا 40 دقیقه است. اگر شما آن را مجموعه ای برای افزایش انقباضات عضلانی ماهیچه های خود را ممکن است درد بعد از آن, بنابراین من تکیه بر آنچه که کارشناسان می گویند برای استفاده از آن در تنظیمات پایین. برای کسب اطلاعات بیشتر در من پیدا کردم این سایت مفید:

http://www.bootsmaternityrentalproducts.co.uk/abouttens.php
http://www.medcareservice.com/Pain-Control-Mechanism-Article.cfm

با استفاده از ده ها واحد کمک کرده است من خلق و خوی کلی به نظر می رسد که پس از استفاده از آن رفتار آرام و آرام. هر چند من فکر't می دانم که اگر این است که با توجه به دستگاه خود و یا نه اما من باور دارم که با استفاده از آن به من کمک کرد. در ترکیب با درمان های دیگر این ده درمانی کمک به من (همراه با تکنیک های دیگر برای کاهش افسردگی) در ساخت یک بیشتر لذت بخش زندگی است. برو جلو و تحقیقات ده ها واحد های آنلاین و ببینید که اگر این چیزی است که مناسب برای شما. در نظر من آن است که یک راه مناسب برای کمک به مبارزه با افسردگی است.

[ad_2]