باید یک مخترع خود را ثبت اختراع وکیل علامت عدم افشای توافق ؟

[ad_1]

I'ام شده گرفتن یک تکرار سوال به تازگی: “شما با ثبت نام در این عدم افشای توافق قبل از اینکه من به شما بگویم در مورد اختراع من می خواهم شما را به ارسال یک درخواست حق ثبت اختراع ، گاهی اوقات سوال این است که تعبیر “چقدر شما هزینه ای برای نوشتن یک NDA که شما خواهد شد و سپس به امضای من می توانم به شما بگویم در مورد من اختراع؟” این سوال دوم این است که یک doozy ارائه همه نوع از مشکلات است. اجازه بدهید من فقط کشتن هر دو پرسش در اینجا: شما احتمالا don't نیاز خود را وکیل ثبت اختراع به ثبت NDA هنگامی که شما با توجه به استخدام او (یا او) خود را به عنوان وکیل ثبت اختراع.

اجازه دهید's بحث که در مورد سوال دوم ، یک وکیل مدیون تمام انواع از وظایف اخلاقی به مشتری خود را. وکیل خواهد بود نقض هر تعداد از آنها را با نوشتن یک عدم افشای توافق که او را بعد از ثبت نام. به عنوان یک موضوع عملی من نفرت را به فکر می کنم که ممکن است وجود دارد برخی از وکلا که در واقع شارژ مشتریان برای تهیه یک NDA فقط تا مشتری پس از آن می توانید از آنها بخواهید برخی از سوالات در مورد نحوه ثبت اختراع اختراع خود را. وکیل مدیون یک وظیفه وفاداری به مشتری پس از نوشتن یک توافق که منافع مشتری احتمالا در lawyerer's هزینه (به عنوان امضای حزب) احتمالا منع اخلاقی و قوانین سخت برای جدا کردن وکیل's از مشتری's.

به طور کلی بهتر است که هر دو طرف از امضای توافق باید مشاور آنها را به برخی از مشاوره در مورد توافق. مشتری توسط وکیل که پیش نویس این استدلال. آیا معنی این پیش نویس وکیل پس از آن باید خود را وکیل و به توصیه او در مورد اینکه آیا امضای توافقنامه ای که او در واقع نوشته است ؟ کل وضعیت بسیار عجیب و غریب. و پرداخت قرار داده می شود در این وضعیت است و حتی عجیب و غریبتر. و به احتمال زیاد غیر اخلاقی. بنابراین اجازه می دهد تا's قطره که یکی از.

بر روی سوال اول: باید یک وکیل ثبت NDA قبل از مخترع افشا ایده خود را به او ؟ احتمالا نه. وکلای مدافع به طور معمول مدیون یک وظیفه محرمانه بودن اعمال شده توسط قانون دولت را برای مشتریان خود. وکلای ثبت اختراع نیز به قوانین فدرال که نیاز به مشتری اطلاعات محرمانه نگه داشته شود. اما پس از آن این سوال مطرح می شود که آیا یک مخترع است که خواستار به دست آوردن برخی از اطلاعات اولیه در مورد هزینه ها و فرآیند ثبت اختراع است که در واقع یک مشتری. این بستگی به عوامل بسیاری است و آن را قطعا می توان استدلال کرد که مخترع است که هنوز یک مشتری که به معنی وکیل ممکن است یک تعهد به حفظ افشا اطلاعات محرمانه است. این است که تمام انواع انشعابات در این مخترع's توانایی به فایل برای حفاظت از حق ثبت اختراع در ایالات متحده و خارج از کشور.

پس راه حل چیست ؟ چگونه می توان مخترع اساسی مشاوره بدون خطر افشای ایده خود را? مخترع می توانید سعی کنید برای رفتن به یک وکیل باید آنها را پیش نویس یک NDA و پس از آن که به وکیل ثبت اختراع به ثبت نام قبل از شروع رابطه وکیل مشتری. اما این مشکلات از خود را فراتر از واضح هزینه و نگرانی است. یک وکیل باید مطمئن شوید که قبل از اینکه به نمایندگی از مشتری که نمایندگی می't علت هر گونه تضاد منافع با هر مشتریان فعلی و یا گذشته. ساخت این عزم خواهد بود بسیار سخت قبل از دانستن خشن مرزهای آنچه را که مشتری نیاز دارد.

شاید مخترع می تواند بگوید وکیل تنها واقعا اطلاعات اولیه در مورد اختراع – نه به اندازه کافی باعث افشای, اما به اندازه کافی است که وکیل می تواند یک ایده در مورد اختراع ؟ دوباره دشوار به انجام. اکثر وکلای مدافع می خواهد برای توصیف اختراع به حدی در این تعهد نامه به طوری که آن را روشن است دقیقا همان چیزی است که نمایندگی را به دنبال دارد. و برای وکلای ثبت اختراع که عمل در تو رفتگی در دیوار زمینه – opto-برق سنسور بالون کاتتر دستگاه های پزشکی و غیره. – یک “اساسی” شرح احتمالا چندان't رفتن به کافی.

پیشنهاد من این است که شما با تکیه بر دو چیز است: اعتماد و ایمان است. اکثر وکلای مدافع می توان اعتماد کرد. و اکثر وکلای aren't تجار و یا مخترعان و یا به دنبال گسترش خود را به جریان درآمد. منظورم این است که آنها't رقابت خود را, آنها're احتمالا نمی خواهید به سرقت ایده های خود را کنید و سعی کنید به آن را در بازار خود را. و وقتی که من می گویند شما باید با تکیه بر ایمان I'm حدس زدن که دفتر ثبت اختراع هرگز شما رد درخواست حق ثبت اختراع بر اساس افشای به یک وکیل و نه خواهد یک دادگاه ابطال ثبت اختراع خود را دلیل این که شما خرید آن را در سراسر به دو یا سه وکیل را قبل از چیدن یک. برخی از ایمان است که دادگاه را در پیدا کردن وجود یک وظیفه محرمانه گسترش به آینده نگر ثبت اختراع مشتریان. I'm خواهید به انجام برخی تحقیقات برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه قانون مورد که در آن یک مخترع بود مانع از گرفتن حق ثبت اختراع چرا که او افشا می شود آن را به یک وکیل و سپس صبر بیش از حد طولانی برای فایل نرم افزار. من به شدت تردید وجود دارد; به طور کلی این نوع از افشای رخ می دهد هنگامی که آن را ساخته شده است به یک کنوانسیون مخاطبان و یا دوستان و خانواده به یک وکیل است که به طور کلی به رسمیت شناخته شده وظیفه محرمانه.

[ad_2]