بازمانده GMP حسابرسی

[ad_1]

در مکمل های غذایی, صنعت, بسیاری از تولید کنندگان در حال حاضر نیاز به پایبندی به GMPs و مقررات به این معنی که آنها را بازرسی و حسابرسی در طول تولید خود را زندگی است. GMP حسابرسی توسط FDA شامل مقدار زیادی از اسناد و فایل های در حال بازرسی توسط حسابرسان 60 تا 70 ساعت حسابرسی از امکانات و محل و پس از 90 روز انتظار تا گزارش حسابرسی منتشر شده است.

شما می توانید خود را آماده شرکت برای ممیزی با این حال با استفاده از دارویی شرکت مشاوره راهنمای شما بیش از مهم ترین جنبه های GMP مقررات و اسناد خود را به یک نسبتا سازمان یافته دولت است.

در زیر برخی از راهنمایی در مورد چگونه به زنده ماندن و عبور از ممیزی GMP جلسه.

o شما نیاز به چمباتمه زدن در 21 CFR Part 111 است که در آن زمان تولید خوب عمل در تولید و بسته بندی و برچسب زدن و یا برگزاری عملیات به صورت مکمل های غذایی. شما نیاز به اسناد و مدارک نوشته شده آماده برای بازرسی و این شامل خود محصول مشخصات نوشته شده و روشهای تولید ، اگر شما کپی از همه از این آن را ممیزی فرایند بسیار نرم و صاف.

o شما نیاز به مطمئن شوید که همه پرسنل خود در حال آمادگی برای ممیزی و می دانم که چگونه به پاسخ به هر گونه سوال است که حسابرس ممکن است آنها مقابله با. مشاور که شما با استفاده از برای کمک به آماده شدن برای ممیزی می توانید انجام GMP آموزش با کارکنان خود را برای کمک به آنها رسیدگی رایج ترین سوالات.

o یکی از مهم ترین جنبه های GMP مقررات تامین کننده صلاحیت با بسیاری از تامین کنندگان هنوز هم ارائه یک گواهی کیفیت از تجزیه و تحلیل (CofA) برای صلاحیت خود را اگر آنها در همه. این است که در خط با مشترک سیدی ابتکار (استاندارد اطلاعات در رژیم غذایی مواد تشکیل دهنده) بین انجمن های صنفی صنعت و اعضای.

اگر شما انجام داده اند همه این ها قبل از ممیزی GMP می گیرد و سپس شما خواهد شد برخی از راه برای تجربه صاف و غیر اخلال بازرسی. به علاوه آماده سازی برای ممیزی شما می توانید انجام دهید آسیب محدودیت با شناسایی هر گونه مشکلات شما و اصلاح آنها را قبل از FDA مقامات می رسند.

[ad_2]