بازار سهام سرمایه گذاری برای کار مرد

[ad_1]

مشاهدات من در طول سال شده اند که اکثر مردم واقعا زیادی ندارد از یک طرح یا استراتژی برای سرمایه گذاری های خود را. دلایل متعددی وجود دارد که چرا این مورد است, اما من فکر می کنم بزرگترین علت عدم زمان. کار مصرف سهم زیادی از زمان برای یک آمریکایی نسبت به برخی نقاط دیگر جهان غرب است. خانواده تعهدات احتمالا مانع بعدی که تداخل با مردم توانایی به صرف زمان بیشتری را برای مراقبت های مهم که در لانه تخم مرغ است که نیاز به توجه.

در علاوه بر این به کار و خانواده از مسائل دیگر علل نداشتن جامد طرح مالی قادر به پرداخت هزینه یک برنامه ریز مالی یا احتمالا برای پیدا کردن قابل اعتماد نامزد شده است. برای دیگران عدم آگاهی و یا علاقه در مورد آنچه به انجام به راه اندازی یک نمونه از سرمایه گذاری است که می تواند مثبت بازگشت و یا برای برخی فقط خالص تعلل و قرار دادن آن برای آینده است.

عواقب ناشی از این بی توجهی به برنامه ریزی مالی است که بسیاری از این افراد سقوط خواهد کرد به مراتب کمتر از آنچه که مورد نیاز خواهد بود برای یک بازنشستگی راحت و یا آنها را به صبر کنید تا خیلی دیر است قادر به گرفتن بر روی مقدار لازم برای کسانی که سال های طلایی. نگاهی به آمار متوسط پس انداز برای یک فرد 40 سال ثابت می کند که واقعیت است. ترک نشستن در یک 404k حساب با یک کارفرمای قبلی به عنوان مثال از آنجا که شما واقعا نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن و یا پارکینگ پول در یک حساب پس انداز پرداخت بعدی به هیچ چیز علاقه است نه یک سرمایه گذاری خوب استراتژی است.

این فاجعه نمی باید اتفاق می افتد. راه اندازی یک خوبی متنوع و بودجه است که تنها نیاز سالانه دوباره تعادل را می توان با فقط در مورد هر کسی حتی یک بازار سهام سرمایه گذاری تازه کار. اگر کسی مایل به قرار دادن فقط یک زن و شوهر از ساعت کار به این استراتژی سرمایه گذاری آنها را در یک شات بسیار عالی در دستیابی به هدف رشد اندوخته بازنشستگی که آنها می تواند افتخار.

فقط کلمات, بازار سهام, سرمایه گذاری, بیم می دهد به برخی از افراد عمدتا به دلیل عدم آگاهی از بازار کار و یا به دلیل یک تجربه بد قبلی. حقیقت این است که سرمایه گذاری در بازار سهام این است که بهترین راه برای دستیابی به این نوع از بازده لازم را برای رشد سرمایه گذاری است که ملاقات مورد نیاز سطوح از دارایی های بازنشستگی در آینده است.

پس از چند قوانین اساسی از سرمایه گذاری از جمله به عنوان مناسب تنوع و تخصیص دارایی ها می تواند به حفظ سطح خطر برای سرمایه گذاری در بازار سهام در یک سطح قابل تحمل. این همان نمونه کارها برنامه اجازه می دهد تا سرمایه گذاری خود را به رشد با توجه بسیار کمی و یا نیاز به ایجاد تغییرات. این نیز خواهد شد جلوگیری از افرادی که دیر شروع سرمایه گذاری خود را از نوسانی برای نرده ها در برخی از وحشی طرح تلاش برای جبران زمان از دست رفته. این سناریو به احتمال زیاد در نهایت با یک پایان غم انگیز.

هر کس نیاز به یک طرح بدون در نظر گرفتن زمان خواسته های آنها زندگی می کنند. نگه داشتن چیزهای کوچک و ساده می تواند گاهی اوقات بهترین انتخاب است. آنچه تا کنون وضعیت شما در پیدا کردن برخی از زمان برای ایجاد یک طرح تا وقتی که بازنشستگی بعد می آید, شما می دانید شما امنیت مالی مراقبت گرفته شده است.

[ad_2]