این Verju لیزر سبز: غیر تهاجمی برای کاهش سلولیت و چربی!

[ad_1]

حتی ممکن است – درست در کاهش سلولیت و کاهش سخت رسوبات چربی با ضرر و زیان قابل اندازه گیری اینچ از طریق یک روش ساده و کاملا غیر تهاجمی, 100% بدون درد و راحت در اتاق درمان ؟ جواب کوتاه بله است! جواب باید شروع با یک بررسی مختصر از این همه آمد.

این Zerona یک دستگاه پزشکی است که به صورت عمومی استفاده از حدود 5 سال پیش. این یک لیزر کم توان (LLLT) دستگاه است که با استفاده از یک آشنا قرمز رنگی (635 nm) سطح لیزر – یک به اصطلاح “سرد” لیزر است که به تولید گرما و بدون سوزاندن به عنوان آن می درخشد بر روی پوست's سطح (یعنی به طور کامل غیر تهاجمی و کاملا بدون درد). هنوز نور لیزر انرژی می گذرد بدون ضرر از طریق پوست جذب شده توسط سلول های چربی فقط زیر “فریب” آنها را به ذوب خود را! بر اساس بیش از 15 سال تحقیق و 20+ کارشناسی مجله پزشکی مقالات نشان دادن آن اعتبار Zerona دریافت FDA 510 (k) گواهی عدم سوء پیشینه بین سال های 2010 و 2013 برای “non-invasive کاهش بازوها و کمر و لگن و ران دور از طریق کاهش چربی. پیگیری مطالعات تکرار قابل توجهی کاهش دور (مانند مجموع 3.5 inch از دست دادن در مقابل 0.6 اینچ دارونما!) ناشی از یک دوره کامل درمان (به طور معمول یک سری از 5 – 6 جلسه درمان) و با نتایج مستند به عنوان تداوم دراز مدت برای حداقل یک سال! این است که موقت چربی “توزیع مجدد” یا یک کاهش موقت در بافت مایعات. مطالعات انجام شده با شرکت کنندگان موافقت خود را بدون تغییر در رژیم غذایی, بدون تغییر در سطح فعالیت و یا ورزش و هیچ کمکی درمان در هیئت مدیره به منظور قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که درست نتیجه با توجه به Zerona LLLT درمان به تنهایی خواهد بود. نتایج اغلب اشاره به قابل مشاهده است در عنوان کمی تا 2 هفته! در نظر بگیرید که از دست دادن از مجموع 3.5 اینچ دیده می شود در پژوهش های مربوط به از دست دادن حدود 12,600 کالری! که's معادل 42 چیزبرگر یا 72 کارتن بستنی! 12,600 کالری نشان دهنده ریزش حدود 2000cc's (که's 4 – 5 پوند!) خالص چربی! اگر یکی از ورزش در تلاش برای سوزاندن این مقدار کالری آن را به 40 ساعت از شنا 18 ساعت دویدن و یا برخی از ساعت 21 از تنیس!

لیزر کم توان (LLLT) علل گذرا چربی تخلیه منافذ باز کردن در چربی (adipose) سلول فقط در زیر پوست وجود دارد هیچ نکروز بدون آسیب حرارتی, هیچ سلولی اختلال تخریب و یا لیز. چربی مایع است تحریک شده و چربی های ذخیره شده به آرامی اما مطمئنا نشت راه خود را. همه تحت تاثیر سلول های خشک هستند و از چربی و به عنوان تبدیل شدن آنها بیشتر و بیشتر خالی سلول های چربی شروع به سقوط و کوچک است. این لیزر تحریک چکه کن منافذ باز بماند حدود 48 ساعت یا بیشتر منجر به بیشتر و بیشتر سلول های چربی تخلیه و کاهش برخی از 2 – 3 روز پس از درمان. طبیعی شناخته شده آنزیمی مانند ترکیب بدن – cyclic AMP – کلید در تمام این. نور لیزر جذب flips این آنزیم سوئیچ باعث چیزی به نام سیتوکروم C اکسیداز فعال سازی که پس از آن به طور مستقیم باز می شود تمام خلل و فرج. این همان مکانیسم دقیق باعث تهاجمی رژیم غذایی و یا ورزش! پس از درمان میکروسکوپ بافت شناسی در واقع مطالعات نشان می دهد منافذ باز! پس از آن ما در واقع می توانید ببینید و ردیابی سلول های چربی – صدها نفر از هزاران نفر از آنها را – همه سقوط و کاهش خود را به عنوان چربی ها منتشر شد و به دنبال آن 25 درصد کاهش در ضخامت لایه چربی زیر جلدی. دکتر رودریگو نیرا's پژوهش نشان داد که منافذ باز و سلول های چربی شروع به خالی خود را تنها پس از 18 دقیقه از پوست که در معرض LLLT! او همچنین نشان داد که اگر چه سلول های چربی خالی مطالب خود سلول ها هنوز زنده و سالم است. سلول های چربی درگیر در تولید هورمون / تنظیم و بسیاری دیگر از کلید توابع بدن. ما don't می خواهید آنها را کشته و یا از بین رفته ما فقط می خواهید آنها را به عنوان کوچک و خالی از ذخایر چربی به عنوان امکان پذیر است! دکتر نیرا's يافته اند به طور مستقل تایید توسط محققان دیگر. MRI's نشان داده اند امولسیون چربی (چربی ذوب / تخلیه) به عنوان عمیق به عنوان 5.0 سانتی متر (2 – 3 اینچ) زیر پوست.

You've شنیده ابرقهرمان مارول “فانوس سبز”? خوب ما've دوبله Verjú دستگاه ابرقهرمان ما “لیزر سبز” به دلیل Verjú گام بعدی در تکامل این دستیابی به موفقیت غیر تهاجمی چربی ذوب تکنولوژی! این Verjú لیزر سبز با استفاده از منحصر به فرد سبز (532nm) سطح پایین (16mW) دیود نور لیزر است که تولید به اندازه ناراحتی در پوست شما را درخشان چراغ قوه بر آن (یعنی هیچ!). Verjú ارائه حدود 25 درصد بیشتر منافذ باز, چاق ذوب انرژی به سلول های چربی از هر لیزر قرمز (حتی Zerona). این ترجمه را به یک کاهش در مجموع درمانی زمان مورد نیاز بیش از Zerona برای دستیابی به نتایج. در 2014 مطالعه گزارش شده در معتبر American Journal of Cosmetic Surgery, 4 مجموع اینچ در دور کاهش دیده می شد فقط در 2 هفته! مطالعات همچنین نشان داده 0.25 اینچ به اینچ کاهش تنها با یک جلسه درمان! تنها بيماران قابل توجهی پیشرفته سلولیت (Nurnburger-مولر مقیاس سلولیت طبقه بندی مراحل 2 و یا 3) شرکت در سلولیت بخشی از این مطالعه است. این بیماران نشان داده است که در 2 هفته 65 درصد بهبود قابل توجهی در خود سلولیت (در مقابل 3 درصد بهبود در گروه دارونما!) در 4 هفته وجود دارد 89% میزان رضایت (در مقابل 26 درصد میزان رضایت در گروه دارونما). هیچ عوارض جانبی شناخته شده با Verjú. این Verjú لیزر سبز نه آسیب هر بافت را ندارند. بیماران را می توانید در ادامه تمام نمونه فعالیت های روزانه و بدون وقفه ie وجود دارد هیچ زمان و یا دوره بهبود از هر نوع!

چگونه Verjú سبز لیزر کار می کند ؟ به عنوان آرامش شما دروغ گفتن در یک راحت جدول /, تخت, چک کردن ایمیل خود و یا تماشای یک فیلم 5 لیزر سبز الگوهای نور کنترل شده توسط کامپیوتر رقص راه خود را بدون ضرر در سراسر پوست شما جذب چربی و سلولیت زیر. دور کمر خود را, شکم باسن و ران شروع به کوچک شدن به عنوان چربی ذوب شده است و سلولیت کاهش یافته است. کل زمان درمان حدود 30 دقیقه. خواندن و خواب صحبت در آی فون خود را – شما می توانید هر آنچه دوست دارید در حالی که شما دروغ وجود دارد آن را به عنوان کار می کند. گالوانیکی لنفاوی ماساژ از هر منطقه انجام می شود و پس از آن به کمک در جذب و پردازش محلول چربی و چربی است. این چربیها در حال پردازش همان راه به عنوان تمام چربی ها به طور معمول پردازش شده توسط بدن خود را's lymphatics و تحویل به کبد – در نهایت سوخته به عنوان دی اکسید کربن. که's, راست, شما به معنای واقعی کلمه خواهد بود تنفس چربی خود را به دور! بدون درد, بدون حرارت, بدون انجماد, بدون ناراحتی هیچ سوزن, بدون, تزریق, بدون برش. صفر, درد, صفر, عمل جراحی صفر خرابی. ادامه زندگی روزمره خود را بلافاصله پس از یک جلسه درمان. اگر چه هیچ تغییری در رژیم غذایی و یا ورزش مورد نیاز برای بهترین نتایج و حداکثر سود آن را بسیار توصیه می شود که شما در بهینه سازی این عنوان به خوبی. که در آن می توانید Verjú رفتن به کار برای شما در بهبود سلولیت و کاهش چربی است ؟ معده (شکم) پشت / پهلوها, باسن, ران, باسن, عشق دسته لگن اسلحه و سلولیت تقریبا در هر نقطه!

بیشتر و بیشتر هیجان انگیز اخبار در مورد Verjú لیزر سبز در حال ظهور است این روزها. لپتین یک هورمون توسط سلول های چربی. لپتین باعث تحریک گرسنگی و اشتها را افزایش می دهد. مطالعات اولیه از میزان لپتین پس از Verjú لیزر سبز سلول های چربی کاهش را نشان داد کاهش در این سطح لپتين! دیگر در حال انجام مطالعات نشان می دهد که وجود واقعی و قابل اندازه گیری کاهش می افتد در, کلسترول, تری گلیسیرید و LDL پس از یک سری از Verjú سبز لیزر درمان! و آنچه در اخبار می تواند جذاب تر برای بیماران دیابتی به شنیدن بهتر Hgb A1-C سطوح و بهتر سطح قند خون دیده می شد زیر Verjú سبز لیزر برای درمان سلولیت و کاهش چربی!

این Verjú لیزر سبز شد 510 (k) FDA پاک در ژانویه 2014 به صورت غیر تهاجمی برای کاهش سلولیت و همچنین به صورت غیر تهاجمی برای کاهش چربی بدن فرم برای دور کمر باسن و ران. این Verjú لیزر سبز برجسته بود در “پزشکان” تلویزیون نشان می دهد در ماه مه 2014. به تاریخ Verjú تنها غیر تهاجمی FDA پاک دستگاه برای درمان سلولیت است. این Verjú لیزر سبز بدون ضرر و ظرافت به نظر می رسد بزرگ و کاملا غیر تهاجمی راه برای کاهش چربی اضافی بدن و کاهش ظاهر از سلولیت!

[ad_2]