اینترنت از چیزهایی مراقبت های بهداشتی کودتا

[ad_1]

زمانی که من 5 من در زمان مداد رنگی مومی و این ماجرا تا بینی. و به عنوان سخت به عنوان من سعی کردم من می توانم آن را دریافت کند.

در نهایت هنگامی که آن شروع به صدمه دیده بود و روشن بود من تا به حال انجام چیزی جدی… من رفتم به مادرم.

من بعد از تلاش برای به دست آوردن مداد رنگی مومی از خودش با عجله مرا به دکتر.

این بود که در اوایل 1970s بمبئی در هند و پزشکان در آن زمان کمی به حال فن آوری های در دسترس به آنها.

بیشتر از زمانی که شما به دکتر رفتم او می خواهم با استفاده از یک گوشی پزشکی نگاه شما بیش از و می گویند چند کلمه. و اگر همه چیز OK بود, شما می شود را رد کرد و گفت به آمده به عقب در یک سال است.

دکتر سعی به گرفتن مداد اما آن گیر کرده بود. در حال حاضر آن را جدی…

خوشبختانه دکتر من ادامه داشت… و با استفاده از موچین یا چیزی شبیه آن… او در نهایت مداد رنگی مومی ، بدوی هر چند هنوز هم موثر است.

در حال حاضر شاید این چیزی است که آنها را انجام دهد و حتی امروز با 5 سال است که یک مداد ابرو پر کردن بینی خود را. اما برای تقریبا هر چیز دیگری مراقبت های بهداشتی است که یک زمینه است که با استفاده از تکنولوژی بسیار پیچیده.

امروز ما باید ربات های مورد استفاده در جراحی عمومی جراحی قلب و جراحی کولورکتال و همچنین بسیاری از دیگران است. اگر شما یک بیمار مبتلا به دیابت تشخیص داده شما می توانید با استفاده مداوم قند خون نظارت و پمپ انسولین برای مدیریت وضعیت خود را.

پزشکی-سازندگان دستگاه مانند Medtronic بوستون علمی و سنت جود پزشکی در حال حاضر بسیاری از محصولات خود را با فرستنده های بی سیم است که ارسال اطلاعات به طور منظم به کامپیوتر.

در هر بیمارستان شما باید مانیتور بیمار مواد مخدر تحویل سیستم های دوربین های دیجیتال و دستگاه های ردیابی. و با تشکر از آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز برای شروع به نشان دادن “معنی دار” استفاده از پرونده الکترونیک سلامت در سال 2014.

این تعداد گسترده ای از دستگاه ها و مجموعه ای از داده ها هستند که همه برای رفتن به بخشی از پزشکی اینترنت اشیاء (IoT).

این داده های بزرگ با فشار

پرونده الکترونیک سلامت (EHR) انتظار می رود که در 95% از امکانات مراقبت از بهداشت تا سال 2020 با توجه به پژوهش است. این است که نه فقط خود را یادداشت دکتر و نسخه خود را ثبت. EHR خود را شامل اشعه ایکس اسکن نتایج آزمون و همه چیز را به انجام با سابقه پزشکی خود را. هدف از EHR است که آن را به تبدیل شدن به یک منبع خود را برای تمام سابقه پزشکی شما زیر از پزشک متخصص به بیمارستان به صورت سرپایی بهبود است.

IDC پیشرو در تحقیقات بازار شرکت تخمین می زند که تا سال 2020 ما باید 35 zetabytes از اطلاعات پزشکی به تنهایی است که 44 برابر افزایش از سال 2009. اگر شما انباشته شده این در قرص شما می خواهم در مورد یک سوم از راه را به ماه و یا پر کردن 500 تخت بیمارستان 11.3 بار بیش از.

و این داده ها در حال حاضر شروع به ایجاد تفاوت معنی دار به زندگی بیماران به دنبال الگوها و پیدا کردن راه هایی برای استفاده از گام های پیشگیرانه برای نگه داشتن بیماران از بازگشت به بیمارستان برای طولانی باقی می ماند و درمان های گران قیمت.

جامعه مرکز بهداشت شبکه (CHCN) یک بیمارستان در منطقه سان فرانسیسکو خدمت در حدود 200 ، 000 نفر. با استفاده از خدمات نرم افزار تابلو فرش بزرگ اطلاعات شرکت CHCN را تجربه کرده است 37 درصد افزایش در تعداد بیماران مبتلا به دیدن اولیه-پزشک مراقبت های پس از بستری در بیمارستان و 12 درصد کاهش در مراجعه به اورژانس و همچنین 14 درصد کاهش در بیمارستان readmissions.

“این در واقع تبدیل تحلیلگر کسب و کار به یک قهرمان می گوید:” Andy De تابلو را مدیر عامل بهداشت و درمان و علوم زندگی.

مراقبت های بهداشتی انقلاب شروع می شود با اینترنت از چیزهایی که

سود بالقوه برای زندگی انسان است که بزرگ به عنوان داده های بزرگ شرکت های گام به جلو برای کمک به بیمارستان ها و پزشکان و حتی شرکت های بیمه تجزیه و تحلیل مقادیر فراوان از داده های جمع آوری شده در تر و حتی از دستگاه های پزشکی. این منجر به بهبود مراقبت های پزشکی و تکنولوژی پزشکی. در واقع هزینه تمام جنبه های پزشکی IoT برآورد شده است برای رسیدن به $1 تریلیون دلار تا سال 2025.

شما در حال رفتن برای دیدن گسترده بازار سهام برندگان ظهور از این بخش از IoT.

که یکی از دلایلی که چرا من به دنبال توصیه از یک تولید کننده IoT دستگاه های پزشکی در ماه های آینده.

شما می توانید با بهره مندی از پزشکی IoT روند از عمده پزشکی-دستگاه شرکت های مانند Medtronic (NYSE: MDT) یا بوستون علمی (NYSE: BSX).

و یا شما می توانید قرار گرفتن در معرض این شرکت از طریق iShares ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی (NYSE Arca: IHI). این صندوق ارز داد و ستد (ETF) در حال حاضر بیش از 18 درصد در سال 2016 در قدرت از IoT تقاضا توضیح دادم امروز. آن را به راحتی مورد ضرب و شتم S&P 500 است که تا کمتر از 6 درصد در سال است.

[ad_2]