انواع Underpads مورد استفاده در بیمارستان ها و خانه های

[ad_1]

دو نوع اصلی از underpad مورد استفاده در بیمارستان ها یکبار مصرف هستند underpads و قابل شستشو و قابل استفاده مجدد و یا underpads. در این مقاله ما به بحث در مورد ویژگی های این دو نوع underpads در جزئیات بیشتر. در اینجا لازم به ذکر است که اگر چه بزرگترین مصرف کنندگان از این محصولات در بیمارستان ها و خانه های سالمندان و افراد با تخت زده بیماران معلول و یا افراد مسن و یا حتی کسانی که با بچه ها در خانه می توانید انجام دهید با استفاده از این پد.

یکبار مصرف underpads همانطور که از نام آنها پیداست به معنای برای استفاده در یک زمان. آنها در دسترس هستند در یک طیف وسیعی از ساخت و ساز انواع و اندازه های مختلف. آنها معمولا حاوی ضد آب مواد پلاستیکی برای پایین یک لایه میانی طراحی شده برای جذب مایع و یک لایه ساخته شده از نرم و راحت پارچه. لایه میانی معمولا خانه های چند لایه از بافت برای جذب مایعات. بالاترین لایه از این واحدها در تماس با بدن بیمار در نتیجه تولید کنندگان با استفاده از مواد مانند پنبه است که بیماران راحت هستند در حالی که با استفاده از آنها یکبار مصرف underpads. شما نیز خواهد آمد در سراسر قطعات در آن بالا ورق های ساخته شده از بافت یا پارگی مقاوم در برابر چرخید باند مواد است که اجازه می دهد تا برای حرکت بدون ترس از پاره پد.

وجود دارد برخی از یکبار مصرف underpads حمل بالا ورق متصل به لایه پلاستیک در پایین با استفاده از یک نوار چسب. سپس دیگران وجود دارد با دو طرف نورد و چسب به اطمینان حاصل شود که مایع بیرون می آید و تنها از طرف در مورد پد overfills. کارشناسان با اشاره به این فرآیند به عنوان هدایت. لنت اتخاذ این فرآیند شناخته شده برای بیشتر جذب در مقایسه با دیگر underpads موجود در بازار است. شما می توانید تمام این یکبار مصرف underpads در طیف وسیعی از اندازه; بنابراین, خرید پد است که شما مطابقت بدن, تخت یا صندلی اندازه ساده خواهد بود.

در حال حاضر ما خواهد بود صحبت کردن در مورد شستشو و یا استفاده مجدد underpads. این قطعه طبقه بندی شده بر اساس عواملی مانند جذب مواد و اندازه. اصطلاح جذب اشاره به حجم ادرار یا مایع بدن است که یک underpad است قادر به نگه داشتن. مواد مورد استفاده برای تهیه لایه جاذب نوع جذب پلیمر.

مقدار پلیمر استفاده می شود و مواد با چگالی دو عامل است که تصمیم بگیرید که چه مقدار مایع underpad است که قادر به جذب; در واقع underpad ادرار ظرفیت برگزاری. در اینجا باید اشاره کرد که هیچ کس نباید اشتباه یک underpad را جذب سطح با اندازه آن است. یک پد که بزرگ در طول و عرض ممکن است جذب بیشتر ادرار.

پس از جذب ادرار قابل استفاده مجدد underpads نیاز به ایمن سازی آن در یک مایع ضد مانع است. این ضروری است برای جلوگیری از ادرار از خیساندن طریق ملافه. این مایع اثبات موانع ساخته شده یا از اورتان و یا وینیل. وینیل سازه اگر چه بیشتر مقرون به صرفه نیست تنفس; علاوه بر این آنها می توانند مقدار زیادی از زمان را به طور کامل خشک است. اورتان سازه های گران تر هستند اما باید مسائل ما به طور کلی مرتبط با وینیل underpads.

در حال حاضر, اجازه دهید بحث در مورد اندازه مناسب underpads. هنگام خرید یک underpad شما باید اطمینان حاصل شود که شما باید حداقل 6 تا 10 اینچ در اطراف کمر خود را یعنی منطقه هدف. این غرفه واقعی برای هر دو underpad انواع یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد و اجازه می دهد تا پوشش به اندازه کافی به اندازه کافی حاوی مایعات. اندازه کوچکتر پد طراحی شده برای استفاده در صندلی و عالی جذب در cribs کودک و یا در پوشک تغییر جداول. بسیاری از بیمارستان ها با استفاده از پد های کوچک در bassinets آسان برای تمیز کردن.

[ad_2]