انواع مختلف فلز به پایان رساندن مواد شیمیایی

[ad_1]

فلز اتمام باعث تغییر در سطح محصولات فلزی به منظور افزایش مقاومت در برابر خوردگی مقاومت در برابر سایش الکتریکی, هدایت الکتریکی, مقاومت, بازتاب و ظاهر گشتاور تحمل لحیم کاری توانایی لکه مقاومت شیمیایی و مقاومت و سختی. الکترولیتی آبکاری الکترو کمتر آبکاری و شیمیایی و الکتروشیمیایی تبدیل فرآیندهای به طور معمول مورد استفاده در صنعت.

انواع فلز اتمام فرآیندهای آبکاری الکترو کمتر آبکاری شیمیایی و الکتروشیمیایی تبدیل پوششی و مورد سخت شدن شیب/گالوانیزه و پوشش الکترو پولیش و بخار رسوب. شیکاگو فلزی به پایان رساندن مواد شیمیایی در خدمت صنایع مانند خودرو, کشاورزی, مبلمان اداری, لوازم خانگی, off-road, کویل پوشش چمن و باغ, هوا فضا, هوای آزاد, مبلمان, روشنایی صنعتی, racking, بلبرینگ, remanufacturing سفارشی coaters هوا, توزیع, تفریحی, نظامی, آبکاری تجهیزات پزشکی و تجهیزات پردازش.

فلز در پایان می توان طبقه بندی به آبکاری فلز سیاهی سیاه اکسید بازدارنده خوردگی فلز پاک کننده فلز روشن نرخهای سطح فرآورده های فسفات پس از اتمام درمان ضایعات مواد شیمیایی کروماته آلومینیوم تبدیل و غیره. یک بازدارنده خوردگی یک ترکیب شیمیایی است که هنگامی که اضافه شده به مایع یا گاز باعث کاهش نرخ خوردگی یک فلز یا آلیاژ. برخی از بازدارنده های خوردگی هستند hexamine, phenylenediamine, dimethylethanolamine سدیم نیتریت و cinnamaldehyde.

الکترو کمتر آبکاری روش واریز انتقالی فلز به فلز بستر با استفاده از یک فرایند شیمیایی کاهش. الکترو کمتر آبکاری استفاده می شود برای پوشش فلزی قطعات. منطقه ای که در آن الکترو کمتر آبکاری نفت و گاز و پلاستیک و پارچه, خودرو, حمل و نقل هوایی و هوافضا, مواد غذایی و دارویی و شیمیایی.

در هوا و فضا از آن استفاده می شود در قوچ پیستون سوپاپ قطعات و ماهواره و موشک قطعات. در خودرو از آن استفاده شده است در کمک فنر گرما غرق چرخ دنده سیلندر ترمز پیستون و غیره. اکسید سیاه است و بر خلاف هر گونه دیگر به پایان برسد. سیاه و سفید اکسید و تبدیل پوشش تشکیل شده توسط یک واکنش شیمیایی تولید شده که قطعات غوطه ور در قلیایی آبی محلول نمک عمل در حدود 285 درجه F. مزایای استفاده از اکسید سیاه هیچ بعدی تغییرات تیره سیاه رنگ باعث کاهش تابش خیره کننده نور و بهبود روانکاری ویژگی تغییر رنگ و مقاوم در برابر حرارت بالا بدون خوردگی قادر جوش و هیچ hydrogen embrittlement. روشن شیب استفاده می شود را به پایان برساند و مس و برنج و حتی فولاد ضد زنگ. سیاه, فلز, فلز سنگین است. آن است که اغلب استفاده می شود در سریع tempos ، shrieked خواننده ها; شدت گیتار تحریف, بازی های برگزار شده با تحریر برداشت و دو ضربه ضربت زنی و غیر متعارف آهنگ سازه.

وجود دارد دو نوع کلی از اکسید سیاه آهن و فولاد سیاه و سفید سیاه و اکسید دمای اتاق و سیاهی. آماده سازی سطح حاکی از آن است که یک موجود سطح آماده شود باید قبل از نصب و یا استفاده از یک سطح جدید. آماده سازی سطح یک فرایند دو مرحله – حذف و پروفایل. محبوب حذف تجهیزات در حال سکس, شات انفجار, چرخ, زداینده scarifies و بلنرس. این می تواند مورد استفاده در فرش, سرامیک, عنوان, چوب, لاستیک, مشمع کف اتاق epoxies غیر سورتمه و رنگ و لکه ها و چسب.

[ad_2]