انواع ذرت برای پاپ کورن

[ad_1]

این ophthalmoscope اختراع شد در سال 1847 توسط چارلز ببیج. در طول زمان آن را تحت چند تغییرات و پیشرفت های صنعت. آخرین نسخه از Ophthalmoscope بسیار کارآمد و کاربر پسند. برای هر گونه مراقبت های بهداشتی حرفه ای کار با چشم انداز آن یک ضرورت است.

این ophthalmoscope یک دستگاه پزشکی مورد استفاده قرار گیرد برای به دنبال در داخل چشم بیمار است. این فرایند به نام Ophthalmoscopy. این ophthalmoscope نیز نامیده می شود به عنوان funduscope. با استفاده از این تجهیزات بهداشت حرفه ای می توانید بررسی طنز زجاجیه و شبکیه چشم است. برای هر معاینه چشم این ophthalmoscope است که یک وسیله مهم برای تشخیص چشم های مرتبط, بیماری ها و شرایط.

وجود دارد دو دسته عمده که در آن ذرت برای پاپ کورن می تواند طبقه بندی شده.

مستقیم ophthalmoscope: این یک چراغ قوه, اندازه دستگاه شامل چند لنز. مستقیم ophthalmoscope می تواند به تقویت تصویر در حدود 15 برابر اندازه اصلی. نرمال مستقیم ophthalmoscope می دهد یک میدان دید حدود 6 تا 10 درجه و قابلیت بزرگنمایی در حدود 15 بار. این نوع از ophthalmoscope است به طور کلی استفاده می شود برای معاینات منظم.

یک فرآیندی برای بررسی شامل داشتن بیمار باز هر دو چشم و پوشش یک چشم با یک ترکه. آهسته حرکت به سوی بیمار به تدریج با کاهش قدرت لنز مورد نیاز است در حالی که آزمایش. اول تمرکز باید بر روی لنز و سپس چشم. در حالی که انجام ophthalmoscopy آن است که توصیه می شود برای قرار دادن دست بر بیمار's سر یا شانه خود را به عنوان این ممکن است بر دقت و صحت ،

غیر مستقیم ophthalmoscope: این دستگاه شامل یک نور در یک پایان و یک لنز کوچک. یک استاندارد غیر مستقیم ophthalmoscope می دهد 30 درجه میدان دید و 5 برابر بزرگنمایی. خروجی گسترده تر و روشن می دهد ایده های در داخل ساختار چشم است. با یک تصویر روشن غیر مستقیم ophthalmoscope برداری صحیح از وضعیت چشم و کمک می کند تا مراقبت های بهداشتی حرفه ای است ارزیابی وضعیت کلی چشم. مشاهده شبکیه چشم در کنسرت با بقیه چشم حرفه ای می تواند ارزیابی بی شمار از شرایط. غیر مستقیم ophthalmoscope می تواند در هر يک چشمی یا دو چشمی در طبیعت است. استفاده از این نوع غیر مستقیم ophthalmoscope چهار نوع ophthalmoscopy می تواند انجام شود:

  1. شکاف لامپ غیر مستقیم ophthalmoscopy
  2. سر نصب شده بگردید غیر مستقیم ophthalmoscopy
  3. یکچشمه غیر مستقیم ophthalmoscopy
  4. اصلاح (یکچشمه) غیر مستقیم ophthalmoscopy

وجود دارد بسیاری از ذرت برای پاپ کورن در حال حاضر در بازار شامل ویژگی های مفید. تثبیت مجموعه ای از ویژگی های خوب ophthalmoscope باید شامل موارد زیر باشد:

  • باید آن را قابل اجرا با رقیق و دانش آموزان است.
  • نمایی از فوندوس باید پانوراما گسترده تر و روشن است.
  • در استاندارد بزرگنمایی باید افزایش 25 درجه حدود.
  • باید آن را با ارائه یک میدان دید مناسب

[ad_2]