انجام این کار به حذف سنگ لوزه

[ad_1]

من لازم نیست به شما بگویم که برخورد با سنگ لوزه جدی است بدون هیچ زحمتی. این که آیا آن را در دوباره خاموش-دوباره گلو درد و احساس چیزی گیر عقب وجود دارد یا واقعا تند و زننده نفس وجود دارد هیچ کمبود از دلایل برای احساس مانند شما به سادگی می خواهید آنها را از وجود دارد. بوی بد دهان به تنهایی می تواند بسیار مخرب برای زندگی, نه به ذکر است شرم آور است. آن را می تواند به شما احساس ناامید و مانند شما می خواهم سعی کنید فقط در مورد هر چیزی به آنها را. خوشبختانه وجود انواع روش ایمن برای از بین بردن و جلوگیری از tonsilloliths. اما…

این می تواند آسیب خود لوزه ها

اگر شما صرف زمان زیادی را در تمام تحقیق در مورد درمان است که شما می توانید در صفحه اصلی شما خواهد شد در نهایت شنیدن در مورد مردم با استفاده از آبیاری به برداشتن لوزه ها است. در یک کلام آبیاری فقط تیراندازی یک جریان آب در لوزه سنگ برای بیرون راندن آن است. شما را به شنیدن برخی از افراد با دادن مشاوره به استفاده از آب انتخاب برای این منظور است. اما آیا استفاده از آب انتخاب کنید به حذف سنگ لوزه. به من اجازه تکرار این کار برای شما: آیا کاربر یک آب انتخاب کنید و یا هر دستگاه مکانیکی برای حذف سنگ لوزه.

وجود دارد راه های امن برای استفاده از آبیاری به حذف سنگ لوزه (که من به در دوم) اما هدف آب انتخاب خود لوزه ها است نه یکی از آنها. در اینجا به همین دلیل است. جت آب از آب انتخاب کنید – حتی در آن gentlest تنظیم – به اندازه کافی قوی است که در واقع پارگی بافت لوزه. به من اعتماد کن, پاره شدن لوزه خوشایند نیست. آن لطمه می زند و این می تواند خونریزی بسیار زیادی است. اگر شما گوگل سنگ لوزه و آب انتخاب شما را پیدا خواهد کرد که مردم را حذف کرده و سنگ لوزه در این راه اما همچنین شما می خواهد پیدا کردن حساب های متعدد از افرادی که به طور تصادفی پاره خود لوزه حتی در پایین ترین تنظیمات. این یک اتفاق نادر است.

چگونه با خیال راحت به استفاده از آبیاری برای حذف یک Tonsillolith

اجازه ندهید که داستان های ترسناک در مورد مجروح شدن لوزه ها با آب انتخاب ترساندن شما را از استفاده از آبیاری. وجود دارد یک روش بسیار امن با استفاده از آبیاری به کار انجام می شود. به جای آب از انتخاب شما با استفاده از یک سرنگ پلاستیکی با یک منحنی نکته. شما ممکن است دیده می شود یکی از این اگر شما تا کنون به حال دندان استخراج شده به عنوان برخی از دندانپزشکان ارائه آنها را با مراقبت های پس از دستورالعمل حذف. شما همچنین می توانید به طور کلی پیدا کردن آنها در داروسازی و یا پزشکی فروشگاه عرضه. آنها به سادگی یک لوله پلاستیکی با یک پیستون در یک پایان و باریک منحنی پلاستیک نکته دیگر.

این روش ساده است. شما فقط پر کردن بشکه را با مقداری آب گرم (برخی از مردم می گویند آب نمک به خوبی کار می کند) هدف از این نکته در لوزه سنگ و فشار پیستون شروع به انزال آن را با آب. کلیدی برای اجتناب از آسیب این است که فقط شروع کردن به آرامی. اگر شروع به احساس ناراحت کننده ، سعی کنید به آمار tonsillolith از زوایای مختلف. این روش نه تنها امن تر اما موثر تر از استفاده از آب انتخاب کنید چرا که شما باید کنترل بیشتری بر زور و جهت جریان آب است.

وجود دارد بسیاری از راه های خوب برای حذف یک سنگ لوزه

اگر روش بالا درست کار نمی کند نمی اشتباه از هل دادن سخت تر است. وجود دارد بسیاری از راه های امن برای برداشتن لوزه سنگ. اگر آبیاری به کار نمی کند و آن را فقط در زمان به سعی کنید چیز دیگری است.

[ad_2]