انجام آزمایش‌های کرونا در شهرداری قزوین آغاز شد

[ad_1]

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین از انجام آزمایش خون در سازمان‌ها و ادارات زیرمجموعه شهرداری قزوین برای بررسی ناقل بودن افراد به بیماری کووید ۱۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منتظری، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین اظهار کرد: شهرداری قزوین برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ابتدا باید از کادر خود محافظت کند تا سالم باشند ازاین‌رو تلاش‌ قابل‌توجهی برای تهیه لوازم حفاظت فردی برای کارکنان، بررسی دمای بدن در بدو ورود به مجموعه، استقرار دستگاه‌های حاوی محلول ضدعفونی دست، گندزدایی منظم محیط‌های اداری، استقرار حوضچه گندزدایی کفش و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی صورت گرفته است.
منتظری افزود: با توجه به شیوع موج دوم ویروس کرونا در سطح استان و به ‌منظور غربالگری کارکنان شاغل در مجموعه شهرداری قزوین، انجام آزمایش‌های تشخیصی ویروس کرونا شامل CBC, ESR, CRP, LDH, IGG و IGM با همکاری آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی در سطح معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و ادارات تحت پوشش شهرداری قزوین از سوی گروه ایمنی، بهداشت و حفاظت کارکنان شهرداری قزوین در حال انجام است.
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: افرادی که در این آزمایش‌ها مثبت تشخیص داده شوند با مساعدت شهرداری قزوین راهی قرنطینه خانگی شده و در صورت بروز علائم می‌بایست از طریق مراکز درمانی نسبت به تکمیل دوره درمان خود اقدام نمایند.
منتظری با بیان اینکه آزمایش‌های بررسی بیماری کووید ۱۹ تا پایان مردادماه در مجموعه مدیریت شهری ادامه دارد؛ خاطرنشان کرد: از زمان شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، تأمین سلامتی و تندرستی کارکنان و اربابان رجوع همواره از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری قزوین بوده است.
این مقام مسئول گفت: آزمایش‌های بررسی وجود بیماری کووید ۱۹ به‌صورت دوره‌ای در طول سال ۹۹ با هدف اطمینان از سلامتی کارکنان مجموعه از سوی اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان ذیل معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در کنار آزمایش‌های ادواری سالیانه انجام می‌شود.

46

[ad_2]

Source link