انتخاب اسباب بازی مناسب برای کودکان 2 تا 10 سال

[ad_1]

زندگی یک بازی بزرگ است و کودکان برای یادگیری این بازی پیچیده در اولین قدم به اسباب بازی‌ها نیاز دارند. به همین دلیل در تمام دنیا، ساخت اسباب بازی های مناسب برای کودکان، در سنین مختلف، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
در انتخاب اسباب بازی برای کودکان 2 تا 10 سال، دانستن دو نکته از اهمیت بسیاری برخوردار است :
کودکان برای یادگیری انواع مهارت‌ها به اسباب بازی‌های زیادی نیاز دارند
قیمت اسباب بازی و کیفیت آن باید مناسب باشد.
به دلیل بی کیفیت بودن اسباب بازی‌های ارزان قیمت خارجی، نیاز به تولید کننده‌ای داخلی که به طور متمرکز دست به تولید اسباب بازی بزند در ایران احساس می‌شد که خوشبختانه برند جیمینو با تولید اسباب بازی با کیفیت، به طور متمرکز و با پخش گسترده همراه قیمت مناسب در ایران سعی کرده، گامی در حل این مشکل بردارد.


 جیمینو تولید کننده اسباب بازی با قیمت مناسب

اسباب بازی ای که برای کودکان در سن پایین با قیمت مناسب انتخاب می‌شود، باید به او در یاد گرفتن مهارت ‌های حل مساله، خلاقیت و پرورش همکاری، درک احتمالات و رفتارهای عاطفی و منطقی کمک کند. بهترین انتخاب‌ها برای سنین دو تا ده سال، پازل، لگو، اسلایم، تخم مرغ شانسی و اسباب بازی هایی از این قبیل هستند که خوشبختانه آوین شیمی در برند جیمینو این محصولات را، با کیفیت بالا تولید کرده است.
نکته مورد توجه در مورد این برند، کیفیت بالا و قیمت مناسب آن در مقایسه با رقبای خارجی است. همچنین اسباب بازی‌ ها و طرح‌های این برند بسیار متنوع بوده به طوری که محصول تکراری در تخم مرغ شانسی ها، مداد جادویی و جعبه جادویی باب اسفنجی دیده نمی‌شود.
این محصولات توسط شرکت گلرنگ پخش در تمامی سوپر مارکت‌ها پخش شده و توسط خود برند در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور توزیع می‌شود.


لگو جیمینو

این اسباب بازی شخصیت‌های دوست داشتنی در انیمیشن‌های محبوب را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار کودک قرار می‌دهد تا با همزاد پنداری و بازی با آن، حس خلاقیت خود را تقویت کند. همچنین این محصول شامل یک دی وی دی انیمیشن مربوط به شخصیت برای ارتباط بیشتر کودک با اسباب بازی است.

انتخاب اسباب بازی مناسب برای کودکان 2 تا 10 سال


 پازل جیمینو

پازل جیمینو با کیفیتی عالی در اندازه‌های 24، 48 و 72 تکه تولید شده و مهارت‌های حل مساله و صبر در کودک را تقویت می‌کنند.


 تخم مرغ شانسی جیمینو

اسباب بازی‌ های با کیفیت موجود در تخم مرغ شانسی جیمینو کاملا برای کودکان 2 تا 10 سال کاربردی است. این اسباب بازی در دو نوع کوچک و متوسط تولید شده است.


خمیر اسلایم جیمینو

خمیر اسلایم جیمینو، از بهترین مواد اولیه تهیه شده و ضمن افزایش خلاقیت تجسمی کودک هیچگونه آسیبی به پوست ظریف او وارد نمی‌کند.


 جعبه جادویی باب اسفنجی جیمینو

این جعبه دارای شخصیت‌های کارتونی و اسباب بازی‌های مناسب کودکان بزرگتر از 5 سال است و شوق یافتن یک شخصیت دوست داشتنی را به کودک هدیه می‌کند.


 مداد جادویی جیمینو

در این اسباب بازی جیمینو، محصولات مناسب کودکان با کیفیت بسیار بالا قرار گرفته است. که علاوه بر تنوع، هیجان کشف یک اسباب بازی جدید را به کودک هدیه می‌دهد.

امید است که این برند، که در حال حاضر تنها برند بزرگ و متمرکز ساخت اسباب بازی در ایران است؛ با توسعه محصولات خود، نیاز بازار به اسباب بازی‌های مورد نیاز کودکان را کاهش داده و گامی در رفع نیاز بازار ایران به اسباب بازی‌های بی کیفیت خارجی بردارد.

 

[ad_2]

Source link